Standoff 2 Promosyon kodu nasıl kullanılır?

Standoff 2’de promosyon kodu kullanarak ücretsiz hediyeler kazanabilirsiniz. Etkinliklerde dağıtılan promosyon kodlarına denk gelmek zor olsa da aktifleştirmesi çok basit.
Standoff 2 Promosyon Kodu Etkinleştirme
Promosyon kodu etkinleştirerek ücretsiz hediyeler kazanın.

Standoff 2 Promosyon kodu kullanarak birbirinden güzel hediyeler kazanabilirsiniz. Neredeyse tüm oyunlarda bulunan promosyon kodları oyuncular tarafından oldukça seviliyor. Farklı oyunlarda bol bol promosyon kodları dağıtılırken bu oyunda pek promosyon kodu dağıtıldığını söyleyemeyiz.

Standoff 2 Promosyon Kodu

Standoff 2’de promosyon kodları mı kullanmak istiyorsunuz? Promosyon kodunu kullanmak çok basit ancak promosyon kodlarını bulmak için aynı şey geçerli değil. Promosyon kodları herhangi bir etkinlikle birlikte paylaşılabileceği için Standoff 2’nin sosyal medya hesaplarını takip etmek daha iyi olacak. Promosyon kodlarının kullanım limiti olabileceğinden hızlı olmanız gerekiyor. Yoksa hediyeleri kaptırabilirsiniz.

Standoff 2 Promosyon Kodu
Promosyon kodunu aktifleştirmek için kodu doğru şekilde girmelisiniz.

Kodların içerisinde birbirinden farklı eşyalar çıkabilir. Eğer şanslıysanız güzel bir hediye kapabilirsiniz. Ancak herkesin istediği şeyler farklı olabileceğinden hediyeden memnun kalmayabilirsiniz. Promosyon kodunuz varsa ve bunu çok geçmeden kullanmak istiyorsanız aşağıdaki adımları doğru şekilde uygulamalısınız.

  • Kodu bir yere not alın.
  • Hesabınıza giriş yapın.
  • Mağaza kısmını açın.
  • İlk paketin altında bulunan “Promo Code” yazılı yere tıklayın.
  • Açılan pencerede promosyon kodunuzu eksiksiz ve doğru girin.
  • Her şey bittikten sonra “Tamam” tuşuna basarak hediyenizi alın.

Unutmayın promosyon kodları sınırlı bir süre içerisinde geçerli olabilir. Eski kodlar işinize yaramayacak. Kod yeniyse ve aktifleştirirken sorunla karşılaşıyorsanız düzgün yazdığınızdan emin olun. Eğer hatayı almaya devam ediyorsanız kodun limiti dolmuş olabilir.

Total
0
Shares
3 comments
    1. Evet ekibimizden Brawl Stars oynayanlar var. 🙂 Mobidictum klanına katılarak bizlerle birlikte oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts