Standoff 2 Seviye Atlama Sistemi – Daha hızlı seviye atlayın

Sizler için Standoff 2’de nasıl daha hızlı seviye atlayabileceğinizi hazırladık. Artık seviyeleriniz daha yüksek olacak.
Standoff 2 Seviye Atlama
Standoff 2 Daha hızlı seviye atlama taktikleri

Standoff 2 seviye atlama sistemi tecrübe puanları üzerine kurulu. Çeşitli haritalarda yaptığınız önemli hareketlerin karşılığında daha fazla tecrübe puanı kazanabilirsiniz. Peki daha hızlı seviye atlamak için neler yapılmalı? Kesinlikle daha fazla oynanmalı.

Standoff 2 nasıl daha hızlı seviye atlanır?

Daha hızlı seviyeler atlamak istiyorsanız öncelikle diğer seçeneklere göre daha hızlı sona eren oyun haritalarına girin. Tüm haritaların verdikleri tecrübe puanları farklı olabiliyor. Her oyun modunun kendine özel verdiği tecrübe puanları bulunuyor. Ayrıca oyun sonlarında ekstradan tecrübe puanı kazanacaksınız. Bu yüzden hızlı biten oyunlara girerek fazla zaman harcamadan daha hızlı seviye atlayabilirsiniz.

Standoff 2 Seviye Atlama Sistemi
Standoff 2 Seviye Atlama Taktikleri

Seviye atlamanın bize ne gibi katkıları var sorusunu duyar gibiyim. Seviye atlamak öncelikle diğer oyunculara oyuna hakim olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda her seviye atladığınız zaman maç sonlarında ufak hediyeler kazanabilirsiniz. Maç sonlarında genelde oyun parası, kasalar veya nadir de olsa silah kostümleri kazanabilirsiniz. Eğer şanslıysanız bu hediyeler arasından açtığınız kasalardan veya daha iyi silah kostümleri kazanabilirsiniz. Peki hangi mod ne kadar tecrübe puanı kazandırıyor?

Standoff 2 İmha Edin
Standoff 2 İmha Edin oyun modu

İmha Edin

İmha oyun modu isminden anlaşılabileceği gibi Terörist takımının bomba kurması gerekiyor. Aynı zamanda Anti-Terörist takımı bomba kurulmamasını sağlamak ve olası bir bomba kurulmasında çözmek zorundadır. Tüm oyuncular hayatta olsa da Terörist takımı bombayı patlatana kadar raundu kazanmış sayılmıyor. Bu durum Anti-Terörist takımı için de geçerli. Bombayı çözmedikleri taktirde raundu kazanamazlar. Öldürme, asist, bomba kurmak, bombayı patlatmak ve bomba çözmek bize tecrübe puanı kazandıracaktır.

 • Öldürme: 2
 • Asist: 1
 • Bomba kurmak: 2
 • Bombayı patlatmak: 2
 • Bombayı çözmek: 5
 • 1 Skor: 25 tecrübe puanı
Standoff 2 Seviye Atlama
Standoff 2 Takım Ölüm Maçı

Takım Ölüm Maçı

Her oyun modunda olduğu gibi bu oyun modunda da iki takım bulunuyor. Her iki takım 10 dakika boyunca savaşıyor. Bu sürenin sonunda daha fazla puanı olan takım kazanıyor. Öldüğünüz zamansa İmha modunda olduğu gibi diğer raundun başlamasını beklemek zorunda değilsiniz. Öldüğünüzde kısa bir süre içerisinde yeniden doğacaksınız. Yeniden doğuş zamanında birkaç saniye boyunca dokunulmaz olacaksınız. Dokunulmazlık süresi boyunca yeni silah seçebilirsiniz. Bu oyun modunda sadece öldürme karşılığında tecrübe puanı kazanabilirsiniz.

 • Öldürme: 1
 • 1 skor: 10 tecrübe puanı
Standoff 2 Seviye Atlama
Standoff 2 Silahlanma Yarışı

Silahlanma Yarışı

Bu oyun modunda herkes aynı silahtan başlıyor. Aldığınız öldürmeler başına silahınız bir kademe artıyor. En son kademeye gelince sadece bıçakla savaşabilirsiniz. Diğer silah seviyesine geçmek için kullandığınız silahla iki öldürme almalısınız. Eğer silah dışında daha hızlı diğer seviyeye geçmek istiyorsanız bir rakibi bıçak kullanarak öldürmelisiniz. Silahlanma yarışında iki takım olmasına rağmen tek bir kazanan oluyor. O yüzden daha hızlı olmalısınız.

 • Öldürme: 0
 • Asist: 0
 • Silah yükseltmek: 1
 • 1 skor: 35 tecrübe puanı
Standoff 2 Seviye Atlama
Standoff 2 Keskin Nişancı Düellosu

Keskin Nişancı Düellosu

Bu oyun modunda sadece keskin nişancı kullanabiliyorsunuz. Keskin nişancı tüfeklerini seven oyuncular için yapılmış bir oyun modudur. Diğer haritalara göre bu haritada yer çekimi daha azdır. Bu yüzden yükseğe zıplamak daha kolay olacak. Keskin nişancı olarak sadece M40 silahını veya bıçak kullanabilirsiniz.

 • Öldürme: 2
 • Zıplayarak öldürme: 3
 • 1 skor: 10 tecrübe puanı

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts