Standoff 2 Sis Bombası Ardındaki Adamı Öldürme Taktikleri

Standoff 2’de sis bombası atıldığı zaman çoğu oyuncu pozisyonunu değiştirmek zorunda kalıyor. Güzel bir posizyon yakalayana kadar da rakip amacına ulaşmış olabiliyor.
Standoff 2 Sis
Dumanın ardında bir oyuncu varsa sıkın gitsin.

Standoff 2 sis bombası ardındaki düşmanları öldürme yöntemlerini uygulayarak rakip takım sis kullanarak bomba noktalarına ilerlediği zaman daha aktif ve bir o kadar da iyi oynayabilirsiniz. Bombalama alanlarına kolayca erişim sağlansın diye Terörist takımında oldukça fazla kullanılan sis bombasının ufak açıklarını yakalayabilirsiniz.

Standoff 2 ne zaman sis bombası kullanılmalı?

Rakiplerinizin bir noktada fazla toplandığını gördüğünüz an sis kullanabilirsiniz. Sis bombasının etkisi yavaşça arttığından dolayı bombalama yaptığınız an girmeniz biraz saçma olabilir. Aynı zamanda herhangi bir el bombası kullanırken rakip takıma kendinizi göstermeden bombalar fırlatmalısınız. Aksi taktirde elinizde bomba varken rakip takımla göz göze gelebilirsiniz. Böylelikle büyük ihtimalle öleceksiniz.

Standoff 2 Terörist
Terörist tarafta takımca sis bombası kullanın.

Oyunda bulunan tüm haritaların kolay yöntemle sis atma taktikleri bulunuyor. Haritanın konumunu ve fırlatış biçimini öğrendikten sonra bunları uygulayarak zaman kaybı yaşamazsınız. Aynı zamanda tek bir bölgeyi etkisiz bırakmak yerine takım arkadaşlarınızın da aktif olarak haritayı bilmeleri iyi olur. Sizin koşarak bombalama alanına gireceğiniz yer dışında tüm bağlantıları kapatırsanız büyük bir avantajınız olacak. C4 bombasını taşıyan sis dağılmadan önce bombayı kurması gerekiyor. Aktif olarak iletişimde bulunmak bu konular için oldukça önemli. Siz fark etmeden arkadaşınız bombayı size atabilir. Böylelikle bombanın sizde olduğunu fark etmeyip düşmanları öldürmek isteyebilirsiniz.

Standoff 2 Bomba Taktikleri
Haritaların bomba taktiklerini öğrenerek daha hızlı oynayın.

Kontrol ve Hassasiyet

Kontrol ve hassasiyet ayarları burada çok önemli. Doğru ayarlar başarının garantisi. Oyunu rahat oynayamadığınız sürece yeni ayarlar deneyin. Doğru ayarları bulduğunuz zaman da hiçbir zaman değiştirmemeye çalışın. Kontrol ayarlarıyla uğraşmak istemiyorsanız sizler için hazırladığımız “Standoff 2 En İyi Kontrol Ayarları” adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Haritanın önemli noktaları sis bombasıyla etkisiz hale getirildikten sonra C4 kurma bölgesine patlayıcı el bombaları gelebilir. Rakiplerinizin raunt başından beri hangi bombaları kullandığını bilmeniz sizi ve takımınızı daha güçlü yapar. Aynı zamanda atılan bombaları havada sayabilirseniz bomba atılan bölgede kaç tane oyuncu olduğunu bilebilirsiniz.

Standoff 2 Sis Bombası
Aktif olarak sis bombası kullanarak rauntları daha kolay kazanabilirsiniz.

Bu durumda Anti-Terörist takımı ne yapmalı?

Terörist takımı etkili bir şekilde sis bombası kullanarak bombalama alanına giriş sağladıysa takımınızın ve sizin sakin olmanız gerekiyor. Bölgenin kontrolünü kaybedeceğinizden dolayı bırakın bombayı yerleştirsinler. Sis dağılana kadar beklemelisiniz. Karşı takımdan herhangi bir oyuncu sisin içerisinden geçmek gibi büyük bir hata yaparsa takım arkadaşlarınız veya siz hasar almadan aranıza sızmaya çalışan oyuncuyu öldürmelisiniz. Doğru taktikleri uygulayarak raundu çok basit bir şekilde kazanabilirsiniz. En doğru kararlar sakin kafayla alındığından dolayı soğuk kanlı olmayı öğrenmelisiniz. Düşmanları görüp heyecanlanırsanız büyük ihtimalle öleceksiniz. “Standoff 2 Taktikler ve İpuçları” adlı sayfamıza giderek tüm Standoff 2 taktiklerini öğrenebilirsiniz.

Sisler atıldıktan sonra rakip takımın ayak seslerini duyabiliyorsanız ve tam olarak nerede olduğunu hayal edebiliyorsanız hiç beklemeden sis içerisinden sıkmaya başlayın. Böylelikle büyük bir risk alarak yerinizi belli edeceksiniz. Eğer şanslıysanız rakip takımdan birkaç kişi öldürebilirsiniz. Terörist takımı tarafından sislenen bölgeyi kimse kontrol etmiyorsa eğilerek bir şekilde içeri sızmayı deneyebilirsiniz. Ancak soğuk kanlı olmanız gerekiyor. Sisin içerisinden geçtikten sonra yüksek ihtimalle rakip takımla karşı karşıya kalacaksınız. Eğer sizi fark etmediyseler rakip takımda bulunan tüm teröristlerin yerlerini görmeye çalışın. Takım arkadaşlarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde bombalama alanına girebileceği bir yer belirleyin. O bölgeye görüşü olan düşman takımındaki tüm kişileri öldürün. Ardından takım arkadaşlarınız olabildiğince hızlı bir şekilde tıpkı polis baskını yapar gibi bombalama alanına girin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts