Standoff 2 Yeni Arcade Modu: Neler yapılabilir?

Standoff 2’ye gelen 0.13.5 güncellemesiyle oyuna yeni oyun modu olan Arcade yanında özel teklifler de eklendi.
Standoff 2 Özel Teklif
0.13.5 sürümüyle gelen güncellemede Scorpion kasası yarı fiyatına düştü.

Standoff 2 güncelleme notları arasında oyuncuları sevindirecek tarzdan özellikler bulunuyor. Güncellemenin toplam boyutu yaklaşık 700 MB gibi bir büyüklükte. Oyuna gelen 0.13.5 güncellemesiyle birlikte tıpkı rekabetçi oyun modu gibi Arcade adında yeni ölüm maçı modu eklendi.

Standoff 2: Yeni Oyun Modu Arcade!

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan 0.13.5 sürümüyle gelen yeni modun ismi Arcade. Yeni oyun seçeneğinde oyuncular Standoff 2’de hiç görmediği bir mod bekliyor. Bu oyun seçeneğinde herkes rastgele silahlarla haritanın rastgele bölgelerinde doğuyor. Her yeniden doğduğunuzda farklı bölgelerde doğabileceğiniz gibi silahlar da tamamen rastgele geliyor. Yeni doğmuşken yaklaşık 10 saniye gibi bir süre içerisinde beğenmediğiniz silahı marketi açarak değiştirebilirsiniz.

Standoff 2 Arcade Modu
Arcade modunun yanında Zone 9 haritasının A bölgesinde değişiklikler yapıldı.

Standoff 2 yeni Arcade modu oyuncular tarafından en büyük gözüyle bakılan bir detay. Bu oyun seçeneği tüm rekabetçi maçlarında oynanan haritalarda oynanabiliyor. Tıpkı rekabetçi gibi iki adet takım bulunuyor. Ancak oyun raunt üzerinden değil de puan üzerinden işliyor. Her öldürme veya asist alan bir puan kazanıyor. Toplamda 10 dakika süren bu savaşta kısa bir süre ısınma arası da yer alıyor.

Standoff 2 Yeni Oyun Modu
Arcade oyun modunda herkes rastgele bir bölgede rastgele silahlarla doğuyor.

Ana ekrana geri döndüğünüzde ise karşınızda fiyatı düşmüş bir Scorpion kasası göreceksiniz. Yaz indirimlerine ayak uyduran Axlebolt ekibi yaklaşık 18 gün gibi bir süre boyunca Scorpion kasasını 50 Altın fiyatına indirdi. Çoğu oyuncu Scorpion kasasının fiyatı 8.19 TL’ye kadar düşürülmesinin yanında içerisinden çıkabilecek eşyalarının fiyatlarının da düşeceğini umut ediyor. Hazır indirime girmiş olan Scorpion kasasından güzel eşyalar çıkarmak istiyorsanız “Standoff 2 Kasalardan Güzel Eşya Çıkarma Taktikleri” adlı rehberimize göz gezdirerek çok ucuz fiyata en sevdiğiniz kostümleri kazanabilirsiniz.

Standoff 2 Arcade Oyun Modu
Güncellemeyle birlikte oyuna Arcade adlı oyun modu eklendi.

Fiyatı düşen kasayı satın alıp açmak yerine normalden ucuza kostümler satın alabilirsiniz. Oyuncuların düşündüğü gibi Scorpion eşyalarının fiyatı düşebilir. Normalden çok daha ucuza kostüm satın almak istiyorsanız “Standoff 2 Ucuz Silah Görünümü Satın Alma” adlı rehberimize göz atabilirsiniz.

Eğer fiyatı yarıya düşmüş Scorpion kasasını ucuza almak istiyorsanız ana ekrandan veya teklifler sekmesinden satın almalısınız. Çünkü mağaza tarafında hala aynı fiyata satılıyor. Bu güzel güncellemelerin yanında mağaza sekmesinde çeşitli yeniliklere gidildi. Mağaza bölümünün alt sekmelere bölündüğünü göreceksiniz. Bu yer değişikliğiyle ekranların doluluğu azalıyor.

Zone 9 Haritasındaki Değişiklikler

Standoff 2 Yaz Güncellemesi
Axlebolt tarafından Yaz Güncellemesi ismi verilen bu güncelleme oyuncuları sevindirecek tarzda.

Oyuncuların çoğu güncellemenin bu tarafını pek sevdiği söylenemez. Mağaza bölümünün alt sekmesi olan “Teklifler” sekmesinden indirimleri ürünleri ve yeni gelen paketleri satın alabilirsiniz. Yeni mod ve menü değişikliğinin yanında Zone 9 haritasının A bölgesinde değişiklikler yapıldı.

Oyunu geliştiren ekip güncelleme notlarını paylaştığı mesajın en altlarında şikayetleri göz önünde bulundurduklarını belirtti. Zone 9 haritasında hatalı olduğunu düşündüğünüz veya “Böyle olsa daha iyi” olur diyebileceğiniz yenilikler varsa çekinmeden herhangi bir yerden Axlebolt ile iletişime geçebilirsiniz. Axlebolt tarafından yaz etkinliği adı altında duyurulan bu güncellemenin Android destekli cihazlar için günler öncesinden gelmesine rağmen iOS sürümü henüz yayınlanmış değil.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts