Standoff 2’yi PC’den Oynamak için 5 Altın Neden

Standoff 2 ile CS efsanesini yeniden yaşayın.
standoff 2, pc oyna, indir

Standoff 2 PC‘de de oynanabiliyor! CS 1.6’nın mobil versiyonu olan Standoff 2’yi neden bilgisayardan oynamanız gerektiğini açıklıyoruz. Adeta grafikleri ve oynanışı ile size bir PC oyunu havasını veren mobil FPS oyununu neden PC’den oynamalısınız? Önerimizi de baştan belirtelim: BlueStacks ile bu oyunu PC’den oynayabilirsiniz.

Standoff 2 neden PC’de oynanmalı?

Bazı mobil oyunlar oyun olmasından daha fazla anlam içeriyor. Söz konusu Standoff 2 olunca da oynamak için iki kere heves ediyoruz. Oyunu daha önce duymayanlar neden böyle bir şey hissedildiğini sorabilir. Öncelikle Standoff 2, yılların eskitemediği efsane Counter-Strike: Global Offensive versiyonunun bir kopyası. Oyunda hâlâ çok fazla aktif oyuncu var ve rekabet üst seviyede. Oyunun gerçek tutkunlarından biriyseniz mutlaka bilgisayarda oynamayı denemelisiniz. Peki gerçekten neden PC’den oynamalıyız?

STANDOFF 2 ACILIS
Standoff 2’yi bilgisayardan oynamak için en temel nedenler.

CS efsanesini yeniden yaşayın!

Oyunun CS: GO kopyası olduğunu söylemiştik. Yani yıllarca uğruna okulu ekip internet kafeye gittiğimiz, arkadaşlarımızla efsane turnuvalar yaptığımız CS efsanesi telefonlarımıza kadar geldi. Öyle bir geldi ki, hem rekabeti hem de eğlence faktörünü de getirdi. Siz de yıllarca CS uğruna bir şeyler yaptıysanız, derslerinizi ektiyseniz ve nostalji yapıp o günlere geri dönmek isterseniz bilgisayardan oynamalısınız.

standoff 2
Grafikleri ve silahları ile CS: GO kopyası bir oyun.

Diğer oyunculara karşı daha başarılı olun!

Standoff denilince akıllara ilk olarak rekabet geliyor. Zorlu haritalarda rakiplerinize karşı takım olarak mücadele ediyorsunuz. Üstelik bu klasik CS maçlarından farklı olarak hiç bitmeyen bir rekabet. Maç içinde ölseniz bile birkaç saniye sonra yeniden doğuyorsunuz. Yani rekabet hiç bitmiyor ve sürekli iyi oynamak zorundasınız. Mobilden bu ellerinizi biraz yorabilir. Bilgisayardan oynarken rekabeti sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayardan oynamanın oynanışı da çok olumlu etkilediğini belirtmek isteriz. Rekabeti seviyor ve sürekli en iyisi olmak istiyorsanız mutlaka bilgisayardan oynamanız gerekiyor.

standoff 2
Onlar sizi avlamadan siz onları avlayın!

Bilgisayardan oynarken tuşları dilediğiniz gibi atayın!

Standoff 2

Yukarıda oynanış açısından bilgisayarda Standoff 2 oynamanın öneminden bahsettik. Bir başka önemli detay ise tuşları dilediğiniz gibi atayabilme imkanı. BlueStacks tüm mobil oyunları bilgisayardan oynamanızı sağlayan ve klavye tuşlarını da dilediğiniz gibi atamanızı sağlayan bir emulator. Yani zıplamayı isterseniz boşluk tuşuna alabilirsiniz isterseniz de A tuşuna alabilirsiniz. Bu yöntem en başında size hızlı refleks ve iyi oynama şansı veriyor. Bunun dışında da oyunun oynanışı büyük ölçüde rahatlatıyor. Böylece telefondan oyunu oynayanlara göre daha avantajlı oluyorsunuz.

Grafik ve performansı sonuna kadar hissedin!

standoff 2 pc oyna
Grafikleri ve PC performansı çok iyi.

Mobil telefonlarımızdan oynadığımız oyunlarla, bilgisayardan oynadığımız oyunlar arasında mutlaka grafik ve performans farkı oluyor. Telefonda çok küçük ve detaysız görünen grafiklerin, bilgisayardan oynarken aslında çok detaylı ve iyi olduğunu fark edebilirsiniz. Standoff 2 de bunlardan biri. En başında zaten CS gibi mobil FPS oyunu olduğu için ne kadar büyük ekran, o kadar iyi performans diyebiliriz. Oyunun grafikleri son derece kaliteli ve neredeyse orta seviye bir bilgisayar oyununa denk diyebiliriz. Bu nedenle oyunu bilgisayardan oynarken çok rahat edeceksiniz ve hatta bilgisayar oyunu oynuyormuş gibi hissedeceksiniz.

Performans konusuna gelecek olursak; düşük veya orta seviye bir telefona sahipseniz, telefondan oynarken kasabilir hatta zaman zaman kapanabilir. Rekabetçi bir maçın en heyecanlı yerinde oyunun bir anda kapandığını düşünün. Oyun mobil telefonlara göre tasarlandığı için BlueStacks gibi emulatorle bilgisayardan oynadığınız zaman hiç kasma yapmıyor, tam aksine performansı büyük ölçüde artıyor. Bu da daha hızlı oyun ve iyi vuruşlar anlamına geliyor.

Farklı rekabetçi haritaların keyfini çıkarın!

standoff 2, pc oyna, indir
Farklı oyun modları ve haritaları arasında geçiş yapın.

CS: GO’da olduğu gibi Standoff 2’de de silah kostümleri var. Bazı kostümlerin CS: GO’dan daha iyi olduğunu bile söyleyebiliriz. Aslında burada anlatmak istediğimiz de bu kostümlerin parıltısını görmeniz. Telefonun o küçük ve renk doygunluğu düşük ekranlarında, kostümleri net bir şekilde göremeyebilirsiniz. Ancak bilgisayardan oynarken büyük ekranda, kostümlerinizi herkesle paylaşabilirsiniz. Bunun dışında da farklı rekabetçi modları ve haritaları ile keyifli vakitler geçirmek için ideal bir oyun. Eğer Standoff 2’yi neden bilgisayardan oynamanız gerektiği konusunda anlaştıysak, gelin bunu nasıl yapabileceğinizi anlatalım.

Standoff 2 PC oyna – indir

bluestacks, emulator
BlueStacks indir

Tüm ücretsiz mobil oyunları BlueStacks ile bilgisayardan oynayabilirsiniz. Bunun için öncelikle BlueStacks’i indirip kurmanız gerekiyor. İndirme ve kurma işlemleri tamamlandıktan sonra uygulamayı açıp, Google Play Store uygulaması üzerinden ücretsiz tüm oyunları indirebilirsiniz. Kurulum işlemi otomatik olarak yapılacak ve tek bir tık ile oyunlara girebileceksiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler