Star Trek Fleet Command Gelişim Taktikleri

Bu eşsiz macerada sizlere yardımcı olabilecek birkaç taktiğimiz bulunuyor.
star trek fleet command pc indir
Star Trek Fleet Command oyununu BlueStacks yardımı ile bilgisayar üzerinden de oynayabilirsiniz!

Star Trek Fleet Command oyununda yeniyseniz hızlıca gelişebilmek için bazı taktiklere ihtiyacınız var. Sayısız tehlikelerin bulunduğu bu oyunda tehlikelerle mücadele ederken birçok yöntemi deneyebilirsiniz. Bu eşsiz macerada sizlere yardımcı olabilecek birkaç taktiğimiz bulunuyor.

Star Trek Fleet Command Taktikleri

Gemi yapmak da dahil olmak üzere oyunda yapacağınız her şey belirli bir kaynak gerektiriyor ve bunları yapabilmek için bina inşası, kaynak yönetimi konusunda mümkün olduğunca çok şey bilmeniz gerekiyor.

Star Trek Fleet Command İttifak
İttifaka katılarak ittifak üyelerine yardım çağrısı yapın.

Klana katılın

Star Trek Fleet Command oyununda bir klana katılarak çok daha hızlı bir şekilde gelişebilirsiniz. Klanınızda bulunan üyelere yardım çağrısında bulunarak inşa ettiğiniz bina sürelerini azaltabilirsiniz. Ayrıca tek bina için değil, araştırma yaptığınızda da gereken araştırma süresini yardım isteyerek düşürebilirsiniz. Seviyesi ne kadar yüksek bir birliğe sahipseniz her gün birlik seviyeniz kadar yardım çağrısı yapabilirsiniz. Ancak bu kadarla da bitmiyor. Birlik üyeleri birliklerine özel mağazaya sahip ve burada bazı özel eşyalar bulunuyor, bunlardan birisi de ultra recruit token’ler. Birlik kredisi karşılığında bunları sa tın alabilir ve epic kalitede komutan çağırabilirsiniz. Son olarak, bir birlik üyesi bir ödül sandığı satın alırsa, bundan tüm üyeler yararlanabiliyor.

Star Trek Fleet Command Sandık Açma
Star Trek Fleet Command oyununda günde 150’den fazla sandık açabilirsiniz.

Sandıkları kullanın

Star Trek Fleet Command oyununda ücretsiz sandıkları mutlaka kullanın. Her 10 dakikada, 4 saatte ve 24 saatte bir ücretsiz olarak açabileceğiniz sandıklar ile birçok özel eşyaya sahip olabilirsiniz. Kısaca bir hesap yapacak olursak her gün yaklaşık 150’den fazla bedava sandık açabilirsiniz. Bu oldukça yüksek bir miktar. On dakikada bir sandık veriliyor olması, her saat 6 adet sandık elde edebildiğiniz anlamına geliyor. Tüm bunlara “gift” menüsünden ulaşabilirsiniz.

Star Trek Fleet Command'ta rakiplere saldırı yapın
Çevredeki düşman gemilerine saldırı yapın.

Çevredeki düşmanlara saldırı yapmaktan çekinmeyin

Star Trek Fleet Command oyununda sadece görev yapmak zorunda değilsiniz. Belli bir seviyeden sonra (seviye 15) diğer oyuncuların istasyonlarına da saldırabilirsiniz. Üstelik bunu aynı taraftan olsanız bile yapabilirsiniz, yanı saldırmak için taraf değiştirmenize gerek yok. Gezegeninizin etrafındaki mavi halkaların her biri, bir oyuncu istasyonunu temsil ediyor. Üzerlerine tıklayarak saldırıya geçebilirsiniz. Ancak unutmamalısınız ki aynı şey sizin için de geçerli. Seviye 15 olduktan sonra kendi istasyonunuz için fazlasıyla dikkat etmeniz gerekiyor. Bu tarz saldırılar yapmayı pek sevmiyor olabilirsiniz ancak bunu yapmak zorundasınız, çünkü tamamladığınız her başarılı saldırı sizlere çok sayıda kaynak ve sandık kazandıracak. Bu sandıkların içerisinde de değerli ve nadir eşyalar olabiliyor. Siz bu tarz saldırıları yapmak istemiyor olsanız da başkaları isteyebilir ve size saldırabilir. Bu nedenle ilk saldırıyı yapanın siz olduğunuzdan emin olun.

Star Trek İstasyon Değişimi
Bulunduğunuz istasyonu değiştirebilirsiniz.

Fazla saldırı alıyorsanız üssünüzün yerini değiştirin

Oyuna ilk olarak rastgele bir konumda başlayacaksınız ancak ilerleyen zamanlarda üssünüzü farklı yerlere taşımak isterseniz bunu yapabilirsiniz. Bulunduğunuz yerde çok fazla kaynak yoksa ya da çok fazla saldırıya uğruyorsanız yerinizi değiştirmek fazlasıyla mantıklı bir hareket olacaktır. Başka bir yere taşınmak için ise yapmanız gereken çok basit. Farklı bir gezegen bulun ve üzerine tıklayın. Her gezegende toplamda 16 tane istasyon yuvası bulunuyor ve gitmek istediğiniz yerde de boş slot bulunuyorsa üzerine tıklayıp oraya taşınabilirsiniz. Ancak bu işlemi yapmak bedava değil ve her taşınma için “yeniden yerleşim bileti” kullanmanız gerekiyor. Biletlerin fiyatları da oldukça pahalı olduğundan dolayı taşınmaya kesin olarak karar vermeden önce mutlaka iyice düşündüğünüzden emin olmalı ve bunu yaptıktan sonra kullanmalısınız.

BlueStacks üzerinden bilgisayardan oynayın

PC üzerinden oynamak için öncelikle yapmanız gereken şey BlueStacks’i ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirmek. Yazının sonunda yer alan görsele tıklayarak bunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra sırada yüklemek var. Programın yüklemesini içerisinde daha fazla yer olan sürücüye yapmanızda fayda var. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra uygulamanın içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a, Google hesabınızla giriş yapın. Telefondaki hesabınızla oynamak isterseniz buradaki hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Daha sonra oyunu indirin ve uygulamanın otomatik olarak kurulum yapmasını bekleyin. İşlemler tamamlandıktan sonra oyunu rahatlıkla indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Star Trek Fleet Command oyununu bilgisayarda oynamak için detaylı bilgiyi hazırladığımız rehber yardımıyla öğrenebilirsiniz.

Star Trek Fleet Command indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts