State of Survival Taktik ve İpuçları

State of Survival taktiklerini derledik.
state of survival

State of Survival taktik ve ipuçları yazımızda, oyunda daha hızlı gelişim kaydetmenizi sağlayacak ipuçlarını derledik. Genel olarak gelişim aşamasında nelere dikkat etmelisiniz, nelerden uzak durmalısınız öğrenebilirsiniz. Öncelikle oyunu BlueStacks ile PC’den oynadığımızı belirtelim. Hemen aşağıdaki görsele veya yazının sonundaki görsele tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

state of survival taktik
Bu görsele tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Milyonların indirdiği ve hâlâ hiç sıkılmadan oynadığı bu mobil zombi oyunu, etkinlikleri ve görevleri ile oyuncuların hızlı gelişmesi için de faydalı oluyor. Bu nedenle derinlemesine bir incelemeye başlamadan önce oyundaki etkinliklere ve görevlere mutlaka odaklanmanız gerektiğini hatırlatmak istiyoruz. Etkinlikler dışında yetenekler de çok önemli.

state of survival pc indir
Yeteneklerinizi inşaat hızına göre yükseltmeniz gerekiyor.

State of Survival yetenekler

Gelişim yapmak istediğiniz zaman yeteneklerinizi mutlaka sıfırlayın. Bunun dışında inşaat sürelerini kısaltmak ve daha hızlı gelişmek için yapmanız gereken şeylerden ilki Hızlı Gelişim yeteneğini açmak. Bu yetenek, inşaat süresini %20 azaltıyor ve böylerce daha hızlı bir şekilde gelişim gösterebiliyorsunuz. Bu yeteneğin kullanım süresi ise 24 saat. Yani 24 saatte bir yeteneği yeniden kullanabiliyorsunuz. Diğer oyunculardan daha hızlı inşaatlar yapmak istiyorsanız, mutlaka bu yeteneğinizi açın.

Bu yeteneğin dışında Alet İyileştirme yeteneğini de mutlaka açmanız gerekiyor. Bu yetenek yine binaların geliştirme hızını ve inşaat hızını artırıyor. Oyunda hızlı gelişmek ve bir an önce binalarınızı en üst seviyeye çıkarmak istiyorsanız, yetenek kısmında inşaat yeteneklerinizi açabilirsiniz. Ancak bunu yaparken üretim kısmındaki yetenekleri de ara ara açmayı unutmayın. Yetersiz kaynak olduğu sürece, hızlı inşaat yapmanın size bir faydası olmayacaktır. Bu yetenekleri açtıktan sonra inşaat süresi 8 gün olan bir yapıyı, neredeyse 3 gün düşürerek 5 günde tamamlayabilirsiniz.

Oyuna para aktarmayı sorun etmeyenler, bu taktiklerin dışında VIP 4 olmayı da düşünebilirler. VIP 4 olan oyuncular neredeyse %10 fazladan inşaat hızı kazanıyorlar. Tüm bunların yanına bu bekleme süresinde azalma da eklendiği zaman, inanılmaz derece hızlı gelişebilirsiniz.

state of survival
Kapsülleri büyük etkinliklerde kullanın.

State of Survival taktik: Kapsüller

Oyunda en fazla kaynağı ve en güzel ödülleri etkinliklerden kazanabilrisiniz. Bu etkinlikleri hızlı bir şekilde yapmak ve daha fazla kaynak toplamak için bu kapsüllere çok fazla ihtiyacınız olacak. Bu nedenle oyunun başından bu yana elde ettiğiniz kapsülleri mutlaka biriktirin. Hediyeleri ve ödülleri güzel olan büyük etkinliklerde kullanmaya çalışın. Zaten yetenekler kısmında gelişime odaklandığımız için geliştirme ve araştırma hızımız önemli ölçüde artacak. Üstüne kapsülleri de kullandığımız zaman etkinlikleri çok daha hızlı bir şekilde bitirebileceğiz.

Kapsülleri gelişim ve inşaat için harcamak sizin için en kötü seçenek olacaktır. Çünkü normalde 4-5 bin kapsül ile yapabileceğiniz geliştirmeleri, etkinliklerden gelen ödüller ile çok daha kısa sürede bir şey harcamadan da yapabilirsiniz. Bu nedenle tekrar üstüne basarak söylemek gerekirse; kapsülleri erken aşamada kesinlik harcamayın ve biriktirin.

state of survival para hilesi
Görevler en büyük kaynak toplama aracınız olacak.

Görevleri mutlaka yapın

Oyunda bir diğer kaynak kasma ve ödül toplama da görevler ile yapılıyor. Mobil oyunlar denilince zaten hepimizin aklına görevler geliyordur. Her görevin zorluğuna göre güzel ödülleri oluyor. Bu ödüller kimi zaman kaynak kimi zaman da gelişiminizi hızlandıracak öğeler oluyor. Bu nedenle oyuna düzenli olarak girin ve günlük görevlerinizi yapın. Böylece hızlı gelişime devam edebilirsiniz. Bu görevler genellikle haritada komutanları bir bölgeye göndermek ve zombilerle çatışmak oluyor. Burada hastalık bulduğunuz zaman çok güzel ödüller de kazanabiliyorsunuz.

state of survival kahramanlar
Kahramanlarınızı geliştirmeyi unutmayın.

Birliklerinizi eğitmeye devam edin

Askerler en önemlisi. Görevler ve etkinlikler sırasında birçok kez askerlerinize ihtiyaç duyacaksınız. Daha hızlı kaynak toplamak ve görevleri daha hızlı tamamlamak için olabildiğince birliklerinizi akıllıca kullanmalısınız. Bunu yaparken tek bir birlik üzerinne yüklenmektense farklı türdeki birlikleri de eğitebilirsiniz. Her birliğin gücü ve kullanım amacı genel olarak farklı oluyor. Bu nedenle eğitimlere hız kesmeden devam ederek kendinize güçlü bir birlik yaratın. Bilgisayardan oynarken bu konuda BlueStacks’in rehberlerinden de yardım alabilirsiniz.

state of survival taktik
BlueStacks tamamen ücretsiz ve güvenilir.

BlueStacks ile mobil oyunlar bilgisayardan nasıl oynanır?

BlueStacks ile mobil oyunları bilgisayardan oynamak için öncelikle kendi sitesinden programı indirmeniz gerekiyor. BlueStacks tamamen ücretsiz ve güvenilir bir emülatör. En çok indirilen emülatörler arasında yer aldığı için biz de bu yazımız için onu tercih ediyoruz. Programı indirdikten sonra öncelikle kurulumu yapıyoruz. Ardından içerisinde yüklü olarak gelen Google Play Store’a giriyoruz ve istediğimiz oyunu indiriyoruz. Oyunların kurulumu otomatik olarak program tarafından yapılıyor. Son olarak oyuna girdiğimizde, klavye ve fare ayarlarını seçiyoruz ve eğlenceye başlıyoruz.

state of survival taktik
Bu görsele tıklayarak oyunu indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
1 comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts