Stealth Master PC üzerinden nasıl oynanır?

Stealth Master PC üzerinden nasıl oynanır?
Stealh Master PC üzerinden nasıl oynanır
Stealh Master PC üzerinden nasıl oynanır?

SayGames tarafından geliştirilen mobil aksiyon oyunu Stealth Master PC üzerinden de oynanabiliyor. Detaylar ve oyuna başlarken yapmanız gerekenleri hemen aşağıda! 🙂

Stealth Master PC üzerinden oyna!

Stealth Master oyununda düşmanlarını tek tek haklayan bir ninja olarak oynuyorsunuz. Düşmanlara gözükmeden onları teker teker indirin ve en üst katta bulunan büyük patrondan intikamınızı alın.

Stealth Master Savaş
BlueStacks ile klavye ayarlarınızı yaparsanız büyük ekrandan klavye yardımıyla Stealth Master oynayabilirsiniz.

Oyunda düşmanlarınızı öldürdükçe bir miktar para kazanacaksınız. Eğer düşmanlarınız sizi görürse ya da kameralara yakalanırsanız sizin orada olduğunuzu anlayıp gördüğü anda ateş eder ve bir miktar canınızı kaybedebilirsiniz. Üst katlara tırmandıkça ek özellikler alabilirsiniz. Özellikler arasında hızlı koşma, elinize silah alma, canınız eksikse can ya da armor olabiliyor. O an neye ihtiyacınız varsa onu ücretsiz olarak alabilirsiniz. Diğer özellikleri de almak isterseniz reklam izleyebilirsiniz.

Stealth Master Ekipman Seçme
Stealth Master – Ekipman Seçme

Stealth Master oyununu PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları bu emülatör ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

Stealth Master Yeni Karakter
Stealth Master’da bölümleri geçtikçe yeni karakterlerin kilidini açabilirsiniz.

Stealth Master’i bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. En iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Stealth Master” aramasını yapın ve akabinde oyunu listeden bularak Yükle butonuna tıklayın. Yaklaşık 57MB‘lık yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

  • BlueStacks’i açtıktan sonra Google hesabınızı bağlayın.
  • Play Store’u açarak Cube Surfer aramasını yapın.
  • Açılan sekmeden oyunu indirin.
  • Kısa bir indirmeden sonra artık oyuna hazırsınız.

Klavye Ayarları

Stealth Master’ı ister mouse ile isterseniz de klavye ile oynayabilirsiniz. Mouse ile oynamayı tercih ederseniz ortada bulunan joistiğe basılı tutarak mouse’unuzu hareket ettirmeniz gerekecek. Bunun için hiçbir ayar yapmanıza gerek yok. Ama klavyeniz ile oynamak isterseniz o zaman yapmanız gereken ise BlueStacks ile ekrana bir D-Pad yerleştirmek. Bunu yapmak için BlueStacks’te sağ üst kısımdaki çarpı işaretinin sağında bulunan ok işaretine tıklayın ve diğer ayarları görün. Buradan Klavye simgesine tıklayın. Tıkladıktan sonra kontrol ekleme bölümü açılacak bu kısımda da sağ üstte bulunan D-Pad’i seçin ve oyundaki joistiğin üzerine getirerek tuşları W, A, S, D’ye atayın. Sonrasında ayarlarınızı kaydedin ve oyuna dönün. Bu şekilde klavyeniz aktif olacak ve çok daha rahat bir oyun deneyimi yaşayacaksınız.

Stealth Master indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts