Stick War Legacy PC üzerinden nasıl oynanır?

Stick War Legacy PC üzerinden nasıl oynanır ve yararlı neler anlattık.
Stick War Legacy PC üzerinden nasıl oynanır
Stick War Legacy PC üzerinden nasıl oynanır?

Stick War Legacy oyununda kendi krallığınızı korumak adına birlikler eğiterek hem ticaretinizi yapıyor hem de rakip krallıklar ile savaş içerisinde bulunuyorsunuz. Peki ya siz bu oyunda kendi krallığınızı kurup, kontrol altına alabilecekmisiniz? Eğer bu oyunda kendinizi iddialı hissediyorsanız Stick War Legacy oyununu PC üzerinden de oynayarak çok daha hızlı bir şekilde gelişebilirsiniz.

PC üzerinden Stick War Legacy oynayabilirsiniz!

Stick War Legacy PC üzerinden de oynanabiliyor. Oyuncular tarafından oldukça merak duyulan bu strateji oyununu sizde bilgisayar üzerinden oynayıp deneyebilirsiniz. Oyunun karakterleri fazla özenli olmasa da, geliştikten bir zaman sonra oyunu oynama istediğiniz daha da artıyor. Bu içeriğimizde emülator olan BlueStacks’i kullanarak oyunu nasıl PC üzerinden oynayabileceğinizi göstereceğiz.

Stick War Legacy savaş
Stick War Legacy de rakip krallıklar ile savaşabiliyorsunuz.

Stick War Legacy PC üzerinden nasıl oynanır?

Stick War Legacy’i bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle cihazınıza bir adet Android emülatör indirmeniz gerekiyor. Bu konuda size BlueStacks‘i tavsiye ediyoruz. BlueStacks sağladığı sayısız oyun sayısı ve birçok harika özelliği sayesinde rakiplerine fark atmış durumda. Ayrıca çoğu oyuncu ve yayıncı da emülatör seçimini Bluestacks’ten yana kullanıyor. Bilgisayarınıza emülatörü indirdikten sonra kurulumunu tamamlıyoruz. Önceden oluşturduğunuz veya oluşturacağınız Google hesabınız ile giriş yapıyorsunuz. Ardından Bluestacks’in içinde otomatik olarak yüklü gelen Play Store‘a giriş yapıyoruz ve “Stick War Legacy” aramasını yapıyorsunuz. Çıkan listede indireceğimiz oyunu buluyor ve yükle butonuna tıklıyorsunuz. İndirmenin ardından oyun emülatörünüze başarılı bir şekilde yüklenmiş olacak.

Stick War Legacy şampiyon kontrolü
Stick War Legacy de kendi askerlerinizi kontrol edebiliyorsunuz.

Çözünürlük Ayarları

Eğer gerçekten büyük bir ekrana sahipseniz oyununuzun verdiği görüntüleri daha net ve daha akıcı oynayabilirsiniz. Eğer büyük bir ekrana sahip değilseniz ve oyunu oynarken bozulmalar geliyorsa bunu çözmek için bir yöntem var. Bu yöntem ise ilk olarak monitörün çözünürlüğünü öğrenmeniz gerekiyor. Ardından BlueStacks ayarlarına girdikten sonra “Göster” kategorisinde altındaki “Çözünürlük” değerini size en uygun olan seçeneğe getirmeniz gerekiyor

Stick War Legacy karakter kazanma
Stick War Legacy da her savaşı kazandığınızda yeni yeni ödüller veriliyor.

Kesintisiz Oyun Süresi

Mobil cihazınızda uzun süreli bir oyun deneyimi sürdürmek oldukça zor. Örneğin oyunun ortasında şarjınız bitebilir veya gereksiz bir bildirim alabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Stick War Legacy oynayarak bunların kolayca önüne geçebilir, uzun süreli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle uzun süreli oyun deneyimlerinde mobil cihazınızın ömrü kısalabilir. Çünkü Stick War Legacy gibi oyunlar cihazını oldukça yormakta. Fakat bilgisayarda bu sorunların hiçbirini yaşamayacaksınız üstelik yüksek performansın ve klavye farenin avantajını sonuna kadar kullanabileceksiniz.

Stick War Legacy Mağaza
Mağazadan eşyalar alarak güçlenebilirsiniz.

FPS Arttırmanın Yolları

Stick War Legacy’i BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynuyorsanız FPS değerinizi birçok yol deneyerek yükseltebilirsiniz. İsterseniz BlusStacks üzerinden optimizasyon yapabilirsiniz veya DirectX veya OpenGL arasında geçiş yapmanız bilgisayarınızın uyumluluğuna göre performansınızda değişiklik yapabilir.

Stick War Legacy PC

  • BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlayın.
  • Play Store mağazasını açarak Stick War Legacy yazarak aratın.
  • “INDIR” tuşuna basarak oyunu indirin.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts