Stretch Guy bilgisayardan nasıl oynanır?

Stretch Guy’da karakterinizi gitmesi gereken yere sürüklerken kesici aletlerden uzak durun ve karşınıza çıkan engelleri geçmek için birtakım taktikler uygulayın.
Stretch Guy bilgisayardan nasıl oynanır
Stretch Guy bilgisayardan nasıl oynanır?

Stretch Guy bilgisayardan nasıl oynanır? Stretch Guy’da engellerden kaçının ve karakterin kollarını ve bacaklarını uzatarak bölümleri tamamlayın, ancak onu çok fazla esnetmemeye dikkat edin yoksa parçalanır.

Stretch Guy PC üzerinden de oynanabiliyor!

Stretch Guy oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Stretch Guy kapıları aç
Stretch Guy ile karşınıza çıkan kapıları açmak için elinizi ya da ayağınızı kullanabilirsiniz.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Stretch Guy” araması yapın ve 10 milyondan fazla indirilen bu oyunda hayatta kalmak için her türlü yolu deneyin.

Stretch Guy bilgisayardan nasıl oynanır?

Stretch Guy oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Stretch Guy’ı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Stretch Guy’ı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Stretch Guy Çekme
Karakterinizi esnetirken durumunuzu kontrol etmek için mimiklerine dikkat edin, eğer çok çekerseniz parçalanır.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Stretch Guy oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Stretch Guy oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Stretch Guy değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması.

Stretch Guy Uzatma
Çok çekerseniz ya da kesici aletlere dokunursanız karakter parçalanır.

Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Stretch Guy indir

“Stretch Guy, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Stretch Guy gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts