Supercell’in yeni oyunu Hay Day Pop nasıl indirilir?

Hay Day Pop henüz globalde çıkmamış olsa da indirip oynayabilmeniz mümkün. Peki, Supercell’in yeni oyunu Hay Day Pop nasıl indirilir?
Hay Day Pop nasıl indirilir

Supercell yeni oyunu Hay Day Pop beta versiyonunu oyuncularına duyurdu. Supercell’in birçok oyunu milyonlarca oyuncu tarafından oynanmakta. Supercell yakın zamanda ise yeni oyunu Hay Day Pop’u oyuncularına duyurdu ancak oyun sadece Yeni Zelanda, Finlandiya, Avustralya’da yaşayan için açık hale getirildi. Biz ise birçok oyuncunun merak ettiği “Hay Day Pop nasıl indirilir?” sorusuna cevap verdik.

Hay Day Pop nasıl indirilir?
Hay Day Hop

Supercell’in yeni oyunu Hay Day Pop nasıl indirilir?

Hay Day Pop Nasıl İndirilir? sorusu birçok oyuncunun aklında bulunmakta. Bildiğiniz gibi Supercell şirketi Hay Day Pop Beta versiyonunu yalnızca Finlandiya, Yeni Zelanda ve Avustralya’da ki oyuncularına açık hale getirdi. Hal böyle olunca birçok oyuncu bu durumdan rahatsız oldu ancak üzülmenize hiç gerek yok çünkü farklı yöntemler ile Hay Day Pop’u telefonunuza indirmeniz mümkün. Anlatacağımız yöntemi uyguladıktan sonra Hay Day Pop Beta versiyonunu rahatlıkla oynayabileceksiniz.

Finlandiya üzerinden nasıl Hay Day Pop indirilir?

Hay Day Pop Beta İndirme Rehberi
Hay Day Pop indirme rehberi

Hay Day Pop yalnızca Finlandiya, Yeni Zelanda ve Avustralya ülkelerinde oynanabilmekte ancak küçük bir işlem yaparak bu engeli aşabiliyoruz. Yaptığımız işlemin kısaca mantığı ise telefonumuzun internete Finlandiya merkezli bir sunucudan bağlanmasını sağlamak. Bu sayede PlayStore veya AppStore üzerinden oyunumuzu rahatlıkla indirebileceğiz. Bu işlemi yapabilmek için öncelikle bir VPN’e ihtiyacımız var. Biz size Urban VPN adlı uygulamayı öneriyoruz.

Belirtmek isterim ki Urban VPN ile Mobidictum’un herhangi bir ilişkisi yoktur sadece tavsiye verdik. VPN indirdikten sonra yeni bir Gmail hesabı açmamız gerekmekte. Gmail hesabınızı açarken ülke kısmını Finlandiya, Yeni Zelanda veya Avustralya seçmeniz gerekmekte. Bunların hepsini tamamladıktan sonra rahatlıkla PlayStore veya AppStore üzerinden Hay Day Pop’u indirebilirsiniz.

  • Önce Play Store veya AppStore üzerinden Urban VPN’i indiriyoruz.
  • Sonra yeni bir Gmail hesabı açıyoruz. Ülke kısmı Finlandiya seçilmeli.
  • Telefonunuzun Ayarlar kısmından Play Store’un tüm verilerini silerek yeni Gmail hesabımız ile giriş yapıyoruz.
  • Ardından VPN’e girerek Finlandiya’ya bağlanıyoruz.
  • Son olarak PlayStore veya AppStore üzerinden Hay Day Pop’u indiriyoruz.

Hay Day Pop ne zaman duyuruldu?

Supercell yeni oyunu Hay Day Pop’u 16 Mart Cumartesi günü resmen oyuncularına duyurdu. Duyurduğu zamandan bu yana birçok oyuncu merakla oyunu beklemeye koyuldu. Oyunumuz Finlandiya, Yeni Zelanda ve Avustralya ülkelerinde dijital platformlarda yayınlandı. Hay Day Pop şu anda 120 MB boyutunda ancak Beta versiyonunda olduğu için yeni güncellemeler ile bu sayı artacaktır. Aşağıda ki videoda ise başka bir VPN ile oyunu nasıl indirebileceğinizden bahsediliyor. Hepinize iyi oyunlar dilerim 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=aNigAZ8NO74

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler