Supreme Duels Stickman bilgisayardan nasıl oynanır?

Supreme Duels Stickman oyununda karakterinizi seçin ve arkadaşınızla oynayın. Bu oyunda hoplayıp zıplayabilir, çeşitli haritalarda çeşitli silahlar kullanabilirsiniz.
Supreme Duelist Stickman bilgisayardan nasıl oynanır
Supreme Duelist Stickman bilgisayardan nasıl oynanır?

Supreme Duels Stickman bilgisayardan nasıl oynanır? Supreme Duels Stickman’ı bilgisayardan oynayarak telefondan karşılaşabileceğiniz birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

Supreme Duels Stickman PC üzerinden de oynanabiliyor!

Supreme Duels Stickman oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Supreme Duelist Stickman oyna
Supreme Duelist Stickman oyununda her bölümü farklı bir mekanda oynayacaksınız.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Supreme Duels Stickman” araması yapın ve 50 milyondan fazla indirilen bu oyunda sizler de yer alın.

Supreme Duels Stickman bilgisayardan nasıl oynanır?

Supreme Duels Stickman oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Supreme Duels Stickman’ı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Supreme Duels Stickman’ı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Supreme duelist oyna
Bölümleri geçtikçe mekanların yanı sıra silahlarınızda da değişiklikler olacak.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Supreme Duels Stickman oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Supreme Duels Stickman oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Supreme Duels Stickman değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması. Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Supreme Duels Stickman indir

“Supreme Duels Stickman, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Supreme Duels Stickman gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts