Sushi Roll 3D bilgisayardan nasıl oynanır?

Sushi Roll 3D yemek pişirme oyununda sushileri iç içe yuvarlayın. Ne kadar çok suşi yuvarlarsanız, müşterileriniz o kadar mutlu olur.
Sushi Roll 3D bilgisayarda nasıl oynanır?
Sushi Roll 3D bilgisayarda nasıl oynanır?

Sushi Roll 3D yemek pişirme oyununda sushileri dilimleyin, doğrayın ve malzemeleri iç içe yuvarlayın. Ne kadar çok suşi yuvarlarsanız, müşterileriniz o kadar mutlu olur ve restoranınız o kadar çok para kazanır!

BlueStacks ile mobil oyunlar bilgisayardan nasıl oynanır?

BlueStacks tamamen ücretsiz olan bir emülatör. Temel olarak tüm mobil oyun ve uygulamaları bilgisayardan oynamanızı sağlıyor. BlueStacks’i İndirme işlemi tamamlandıktan sonra direkt çift tıklama ile yükleyebilir ve bilgisayarda mobil oyun maceranıza başlayabilirsiniz. BlueStacks içerisinde Google Play Store yüklü olarak geliyor.

Sushi Roll 3D sipariş
Sushi Roll 3D’de müşterilerinizin isteklerine uygun sushiler hazırlamanız gerekiyor.

Play Store içerisinden önce Google hesabınızla giriş yapıp ardından da istediğiniz oyunu oynayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Telefon ve bilgisayarda oyun hesabınızın aynı olmasını istiyorsanız, aynı Google hesabınızla girmeniz gerekiyor. Yani aslında buradan şunu da çıkarabilir; hem telefondan hem de bilgisayardan aynı hesapla oynanabiliyor. Bunun dışında tüm tuş atamalarını BlueStacks ayarları bölümünden kendiniz de yapabilir veya dilerseniz otomatik ayarla ile oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Sushi Roll 3D Oynamak!

Sushi Roll 3D tarzında strateji oyunları mobil platformlarda çoğu kişi tarafından oynanıyor. 5 milyondan fazla indirmeye sahip olan bu oyun mobil cihazlardan oynandığı zaman karşımıza ek sorunlar çıkıyor ve bu nedenle oyun zevklerimiz birazda olsa düşüyor. Bu bahsettiğimiz ek sorunlar ise şarj azalması, ısınma, donma ve çeşitli hatalar olabiliyor. Bu durumun önüne geçebilmek adına oyunu PC üzerinden oynamanız sizler için daha yararlı olacak. Bu oyunu PC üzerinden oynamak için ise BlueStacks emülatörünü kullanacağız.

Sushi Roll 3D bilgisayara nasıl indirilir?

Bilgisayardan Sushi Roll 3D oynayabilmek için öncelikle BlueStacks’e sahip olmanız gerekiyor. BlueStacks’i bilgisayarınıza indirdikten sonra işlem oldukça basit. Play Store hesabınız ile BlueStacks üzerinden oturum açmanız gerekiyor. Sonrasında istediğiniz oyunu indirerek oynayabilirsiniz. Sushi Roll 3D’yi bilgisayardan indirebilmek için de yapmanız gerekenler şu şekilde:

Sushi Roll 3D sushi hazırlama
Sushileri istenilen şekilde keserek müşterilere sunmanız gerekiyor.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Sushi Roll 3D oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Sushi Roll 3D Kontrol Ayarları

Bilgisayar üzerinden oynamanın bir diğer avantajı ise klavye ve fareyi etkin olarak kullanmaktır. Doğru yapacağınız bir klavye ayarı hassasiyeti düzgün ayarlanmış bir fare ile mükemmel çalışır. Mobilde parmaklarınızı yormaktansa klavye ve farenin vereceği akıcılık ile daha güzel bir oynanış deneyimi elde edebilirsiniz.

Sushi Roll 3D son eklemeler
Sushi tabağına son olarak süslemeler de yapabilirsiniz.

BlueStacks üzerinden klavye ve fare ayarları yapmak da oldukça basit. Emülatör ekranının sağ tarafında bulunan Klavye simgesine tıklayın. Karşınıza gelen ekrandan ayarlamak istediğiniz bölüme tıklayın ve gerekli tuş atamasını gerçekleştirin. Fare ayarı için sağ bölümde bulunan seçenekleri aktif edebilirsiniz. Ayarlamaları oyununuza göre optimize ederek en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. Artık oyun içi kontrolleriniz en iyi şekilde hazır. Klavye ve fareyi aktif etmek için F1 tuşunu kullanabilirsiniz.

Sushi Roll 3D indir

Mobil cihazınızda uzun süreli bir oyun deneyini sürdürmek oldukça zor. Örneğin oyunun ortasında şarjınız bitebilir veya gereksiz bir bildirim alabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Sushi Roll 3D oynayarak bunların kolayca önüne geçebilir, uzun süreli bir oyun deneyimi yaşayabilir, özellikle uzun süreli oyun deneyimlerinde mobil cihazınızın ömrü kısalabilir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts