Swamp Attack PC üzerinden nasıl oynanır?

Outfit7 tarafından geliştirilen mobil aksiyon oyunu olan Swamp Attack PC üzerinden de oynanabiliyor. Bunun için tek ihtiyacınız BlueStacks!
Swamp Attack PC üzerinden nasıl oynanır
Swamp Attack PC üzerinden nasıl oynanır?

Outfit7 tarafından geliştirilen mobil aksiyon oyunu Swamp Attack PC üzerinden de oynanabiliyor. Swamp Attack’ı bilgisayar üzerinden bedava oynayabilmek için yapmanız gereken tüm detaylara rehberimizde yer alıyor.

Swamp Attack PC üzerinden oynanabiliyor!

Swamp Attack tarzında aksiyon oyunları mobil platformlarda çoğu kişi tarafından oynanıyor. 100 milyondan fazla indirmeye sahip olan bu oyun mobil cihazlardan oynandığı zaman karşımıza ek sorunlar çıkıyor ve bu nedenle oyun zevklerimiz birazda olsa düşüyor. Bu bahsettiğimiz ek sorunlar ise şarj azalması, ısınma, donma ve çeşitli hatalar olabiliyor. Bu durumun önüne geçebilmek adına oyunu PC üzerinden oynamanız sizler için daha yararlı olacak. Bu oyunu PC üzerinden oynamak için ise BlueStacks emülatörünü kullanacağız, ama öncelikle oyun hakkında bilgi sahibi olmayanlara biraz oyundan bahsedelim.

Swamp Attack canavalar
Bölümleri geçtikçe karşınıza çıkan canavarların seviyesi yükselecek.

Oyunun Temel Amacı

Swamp Attack oyunun temel amacı ev savunmasına dayanıyor. Bataklıkta bulunan bir kulübede yaşayan yaşlı bir adamın hikayesini sizlere anlatmak adına tasarlanmış bir oyun. Kafa dinlemek için bataklık bölgesine ev kuran yaşlı adam, bataklığın tehlikeli ve radyasyonlu bir bölge olduğunu bilmiyor. Evin dışında etrafa bakınırken bir anda üstüne mutasyona uğraşmış yaratıklar gelmeye başlıyor ve evini bu yaratıklardan savunmak adına silahını kavrıyor, yaratıkları öldürmeye başlıyor. Seviye seviye ilerleyen bu oyunda karşınıza inanılmaz güçlü yaratıklar çıkacak ve onları öldürmeye çalışacaksınız.

Swamp Attack mağaza
Market bölümünden evinizi geliştirebilir, savunmalar inşa edebilir veya bombalar alabilirsiniz.

Market Bölümü

Oyun içerisinde bölümleri geçtikte sizlere yeni yeni hediyeler ve altınlar gelecek. Bu altınları ise oyun içerisinde bulunan market bölümünde harcayabileceksiniz. Ne kadar çok altınınız olursa o kadar çabuk gelişebilirsiniz. Markette evinizin savunmalarını geliştirebileceğin tahta barikatlar, NPC silahlar ve daha bir fazlası bulunuyor. Ayrıca önemli bir detay olarak ise altın harcayarak yeni silahlar açabilir ve yeni aldığınız silahları geliştirerek güçlenebilirsiniz.

Swamp Attack

Swamp Attack PC üzerinden nasıl oynanır?

Swamp Attack oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Swamp Attack’ı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Swamp Attack’ı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

  • İlk olarak  Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden Bluestacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Swamp Attack oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler