Sword of Xolan Hızlı Bölüm Atlama Taktikleri

Sword of Xolan’da hızlı gelişmek için tüm prensesleri kurtarıp Altın dolu sandıkları kırmalısınız. Topladığınız altınlarla kartlar açarak Altın çıkma şansını arttırabilirsiniz.
Sword of Xolan Taktikleri
Canınızı olabildiğince yüksek tutun.

Sword of Xolan hızlı bölüm atlama taktikleriyle olabildiğince sağlıklı ve güçlü bir şekilde bölümleri başarıyla tamamlayabilirsiniz. Bölümleri geçerken özel güçlerinizi doğru yerde harcamalısınız. Aynı zamanda karşılaştığınız yaratıklardan hasar almamaya çalışın. Bu şekilde bölümleri daha hızlı geçebilirsiniz.

Sword of Xolan Hızlı Bölüm Atlama

Sword of Xolan’da bölümleri hızlı geçerek oyunu normalden daha kısa sürede bitirebilirsiniz. Bölüm başlarında bize üç adet can hakkı veriliyor. Sol üstte can barını görebilirken hemen altında bir bar daha göreceksiniz. Şekli yuvarlak olarak gözüken bu bar sizin özel gücünüzü gösterir.

Sword of Xolan Hızlı Bölüm Atlama
Yaratıkları keserken dikkatli olun.

Özel güçleri canavarları öldürerek ve etrafta bulunan nesneleri kırarak elde edebilirsiniz. Bu özel gücü öldürmesi zor olan canavarlar üzerinde kullanmanız daha iyi. Yaratıkları uzaktan öldürerek hasar almanın önüne geçebilirsiniz. Böylelikle bölümün ilerisinde daha fazla cana sahip olursunuz. Tıpkı özel gücü bulabileceğiniz gibi canınızı arttıracak eşyalar bulabilirsiniz.

Canavarları inceleyin

Canavarları incelemek oldukça önemli. Size nasıl saldırı yapacağını biliyorsanız etki alanından çıkabilirsiniz. Eğer canavara yaklaşırken hasar alacaksanız özel güç kullanmak işinize yarayabilir. Böylelikle hasar almazsınız. Oyunda çok fazla canavar türü bulunuyor. Bu canavarların hepsi de farklı saldırı şekline sahip.

Sword of Xolan PC
Bölümlerde kırılabilen tüm nesneleri parçalamaya çalışın.

Bazı canavarlar dikenlerle size hasar verebilirken bazıları üstünüze bombalar yağdırabilir. Bu yüzden canavarları inceleyerek gitmek önemli. İlerleyen bölümlerde yine aynı canavarlarla karşılaşırsanız aynı zamanda ne yapmanız gerektiğini de hatırlarsınız. Ancak bölüm ilerlediğinizde harita öncekilere göre daha uzun olacak. Bir o kadar da zorlayıcı.

Objeleri kırmayı unutmayın

Etrafta görebileceğiniz tüm objeleri kırmaya çalışın. Bu yöntemle altın kazanabilir, can yenileyebilir ve özel güç iksiri bulabilirsiniz. Özel güç bulduğunuz zaman güç barınız dolacak. Ancak kalp bulmanız durumunda sadece ekstradan bir can kazanacaksınız. Harita üzerinde kırılabilen birçok obje bulunduğundan işiniz kolaylaşacak.

Sword of Xolan Tüm Bölümler
BlueStacks ile bilgisayardan oynayarak bölümleri daha hızlı geçebilirsiniz.

Seramikler, kutular, kasalar ve varil gibi objeler kırılabiliyor. İçerisinden bronz, gümüş ve altınlar çıkabiliyor. Gümüşler 1, Bronzlar 5 ve Altınlar ise 10 para kazandırıyor. Bu madenlerin arasındaki farklar nedeniyle çıkma şansları da farklı. En nadir Altın çıkarken en kolay da gümüş çıkıyor.

Gizli odalar arayın

Bölümü geçmek için üç adet prenses kurtarmanız gerekiyor. Bu prensesler gizli bölmelerde saklanıyor olacak. Gizli bölmeleri bulmak için duvarlara yaklaşmanız gerekiyor. Eğer bir yerde gizli bölme olduğunu düşünüyorsanız ancak oraya gitmek tehlikeliyse özel gücünüzü kullanabilirsiniz. Eğer gizli yerler bulunuyorsa özel gücünüz duvarın içerisinden geçip devam edecek. Ancak gizli yer yoksa özel gücünüz duvara çarpacak.

Sword of Xolan Hızlı Geçmek
En iyi skor için tüm prensesleri kurtarmalısınız.

Prensesler gizli bölgelerde tutsak durumdayken zorlayıcı parkurlardan geçmek zorunda kalabilirsiniz. Köşelere yaklaşırken yavaş olmalısınız. Yoksa ne olduğuna anlam veremeden ölebilirsiniz. Bu bölmeler her yerde çıkabiliyor. O yüzden haritayı iyice araştırmanız gerekiyor.

Para toplayarak kart açın

Para biriktirerek kartlar açın. Bu kartlar içerisinden birçok özellik çıkıyor. En basitinden altın düşürme olasılığını bu kartlarla artırabiliyorsunuz. Tüm kartlar 1500 Altın karşılığı satın alındığından kısa bir süre içerisinde kart açabilir duruma gelebilirsiniz. Harita içerisinde 1500 Altın yapıp çıkarsanız o bölüme girmeden önceki Altın miktarına geri düşeceksiniz.

Sword of Xolan Tüm Kartlar
Her 1500 Altın topladığınızda kart açın.

Altınları toplamak için haritayı tamamen bitirmelisiniz. Altın toplamak için etraftaki objeleri kırabilirsiniz. Ancak en iyi seçenek gizli yerlerde bulunan altın dolu sandıkları parçalamak. Obje ve sandık kırmak ne kadar önemli olursa olsun canavarları da öldürmelisiniz. Hem tuzakları aşmak için hem de altın için canavar öldürmek çok önemli.

BlueStacks ile PC üzerinden oynayın

BlueStacks bir Android oyun emülatörü. Yani BlueStacks kullanarak Android destekli mobil oyunları bilgisayardan da oynayabiliyorsunuz. En iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan BlueStacks’in kullanımı tamamen ücretsiz. Ancak Google Play mağazasında ücretli oyunlar bu şarta dahil değil.

Sword of Xolan İndir

BlueStacks ile oyunu oynayarak klavye atamaları yapabilirsiniz. Böylelikle oyununuzu klavyeden de rahatlıkla oynayabilirsiniz. Kontrol ayarlarınızı keyfinize göre yapabilirsiniz. Aynı zamanda cihazlarda oluşan şarj, kasma, kapanma ve hata gibi oyuncuları üzecek şeylerle karşılaşmayacaksınız. BlueStacks üzerinden Sword of Xolan oynamak istiyorsanız aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulamalasınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts