Table Tennis Touch Kazanma Taktikleri

Eğer masa tenisi oynamayı seviyorsanız Table Tennis Touch oynayabilirsiniz.
Table Tennis Touch Antrenman
Antrenman modunda oyuna alışabilirsiniz.

Table Tennis Touch kazanma taktikleri ile tüm eşleşmeleri kazanmanız mümkün. Eğer masa tenisinden hoşlanıyorsanız ve sürekli olarak oynamak istiyorsanız mobil cihazlar yerine BlueStacks ile bilgisayardan oynamalısınız. Böylelikle geniş ekranda daha kolay bir deneyime sahip olabilirsiniz.

Table Tennis Touch Tüm Kazanma Taktikleri

Oyun içerisinde uygulayabileceğiniz çok fazla taktik yok. Genellikle rakibin uyguladığı stratejileri bozmak üzerine oynayabilirsiniz. Olabildiğince sakin olmanızın yanında eğer kaybetmeye başlarsanız moralinizin düşmesine izin vermemelisiniz. Aynı zamanda oyunu ilk defa oynayacaklar için oyun başında öğretici bulunuyor.

Table Tennis Touch Puan
Puan toplamak için turnuvalara katılabilirsiniz.

İstediğiniz zaman eğitim moduna tekrar girebilirsiniz. Ayrıca uzun bir süre sonra tekrardan oyuna geriş dönüş yaptıysanız kısa bir süre eğitim seçeneğinde antrenman yapmanız daha iyi oynamanıza yol açar. Belirli bir yerden sonra turnuvalara katılarak puanınızı arttırabilirsiniz.

Puanınızı arttırarak yeni seviyeler açın

Eşleşmelere ve turnuvalara katılarak daha iyi bölümlerin kilidini açabilirsiniz. Ancak ilerlediğiniz müddetçe oyunun zorluğu daha da artacak. Aynı zamanda turnuvalarda bir üst raunda atladıkça daha zorlu rakiplerle karşılaşacaksınız. Eğer dikkatli oynayabilirseniz her maçı kolaylıkla kazanabilirsiniz.

Table Tennis Touch Bölümler
Bölüm geçtikçe puan kazanırsınız.

Tüm oyun seçeneklerine yeniden katılabildiğinizden dolayı puan arttırırken zorlanırsanız daha az puan veren ama kolay olan bölümlerde oynayarak ilerdeki seviyelerin kilidini açabilirsiniz. Eğer yeni başladıysanız liglere katılarak kolaylıkla puan toplayabilirsiniz. Eğer kısa süre içerisinde daha iyi oynayabilirseniz tüm liglerin kazananı olabilirsiniz.

Masanın köşelerine doğru vurun

Topu sürekli köşelere vurarak daha kolay sayı alabilirsiniz. Oyunun yapay zekasından dolayı rakibinizin raketi genellikle masanın ortasına yakın bir yerde olacak. Eğer topa doğru bir şekilde vurabilirseniz masanın en köşesine denk getirebilirsiniz. Böylelikle daha rahat sayılar alabilirsiniz.

Table Tennis Touch Kulüp Modu
Kulüp modunu bitirdikten sonra ulusal modunda oynayacaksınız.

Eğer köşelerden oynayacaksanız hızınızı iyi ayarlamalısınız. Topun masaya çarpıp ardından masadan çıkması gerekiyor. Böylelikle rakip topu kontrol edemeyecek ve raundu kazanarak sayıyı alacaksınız. Yavaş vurarak filenin bittiği yere yakın bir yere denk getirerek topu sektirerek dışarı atabilirsiniz.

Hızınızı iyi ayarların

Siz hızlı vurduğunuz sürece rakip de hızlanmaya başlayacak. Eğer rakibin raketi herhangi bir köşeye yakınsa top size doğru gelirken hızlı bir şekilde diğer köşeye vurabilirsiniz. Böylelikle rakibiniz topa yetişemeyerek sayıyı kaybedecek. Eğer yavaş bir vuruş yaparsanız rakibinizin yetişmesi daha kolay olacak.

Table Tennis Touch Modlar
Uluslararası mücadelelere katılmak için iyi oynamalısınız.

Sürekli olarak hızlı vurmak işinize yaramayabilir. Bazı durumlarda yavaş vuruşlar yaparak raundu yavaşlatmanız gerekir. Yavaş vuruş yaptıktan sonra bir anda vurabildiğiniz kadar hızlı vurarak rakibinizi şaşırtabilirsiniz. Daha kolay sayılar için uğraşmanız gerekir. Eğer yeni başladıysanız oyunun hızına yetişemiyor olabilirsiniz.

Güçlendirme kullanın

Eğer ezici bir üstünlükle mağlup oluyorsanız güçlendirme kullanmalısınız. Bu özelliğiniz sınırlı olduğundan dolayı doğru zamanda etkinleştirmeniz gerekir. Aynı zamanda güçlendirme almak için oyun içi satın alım yapmanız gerektiğini unutmamalısınız. Sadece bir tane güçlendirmeye ihtiyacınız varsa reklam izleyebilirsiniz.

Table Tennis Touch Kariyer Puanı
Kariyer puanıyla uluslararası modu açabilirsiniz.

Güçlendirme kullandığınızda topa vuruş hızınız artacak. Böylelikle daha hızlı vuruşlar yaparak kolay sayılar kazanabileceksiniz. Oyunu uzun bir süre oynadıktan sonra kulüp modundan çıkarak bir sonraki aşama olan ulusal moduna giriş yapabileceksiniz. Ardından uluslararası eşleştirmelere de katılabileceksiniz.

BlueStacks ile PC üzerinden oynayın

Table Tennis Touch oyununu bilgisayar üzerinden oynayarak küçük ekranda oynarken zorlanmayı bırakabilirsiniz. Daha geniş ekranda oynayarak kolay servisler yapabilirsiniz. Oyunun tekniklerini öğrenerek kısa süre içerisinde daha iyi bir oyuncu olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı çalışabilen BlueStacks’i indirmelisiniz. Ardından aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulayarak oyunu bilgisayarınıza kurabilirsiniz

  • Resmi internet sitesinden BlueStacks’i indirin.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra Google hesabınıza giriş yapın
  • Play Store mağazasını açarak Table Tennis Touch araması yapın.
  • Arama sonucundan oyunu indirin.
  • Dosya indirme işlemi bittikten sonra oyuna girerek çeşitli klavye ve fare ayarları yapabilirsiniz.

Table Tennis Touch PC

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts