Tangle Master 3D bilgisayardan nasıl oynanır?

Zynga tarafından geliştirilen Tangle Master 3D oyununda bölümleri geçtikçe çözmeniz gereken düğümler de zorlaşıp sizleri de epey zorlayacak.
Tangle Master 3D bilgisayardan nasıl indirilir
Tangle Master 3D bilgisayardan nasıl oynanır?

Tangle Master 3D ile oyundaki düğümleri çözün ve bölümleri geçerek sandıkları açın. Zynga tarafından geliştirilen Tangle Master 3D oyununda bölümleri geçtikçe çözmeniz gereken düğümler de bir o kadar zorlaşacak ve bölümü geçmek için sizleri epey düşündürecek.

Tangle Master 3D PC üzerinden de oynanabiliyor!

Sky Glider 3D oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Tangle Master 3D Oyna
Tangle Master 3D’de bölümleri geçebilmek için düğümleri çözmeniz gerekiyor.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Tangle Master 3D” araması yapın ve 50 milyondan fazla indirilen bu oyunda hayatta kalmak için her türlü yolu deneyin.

Tangle Master 3D bilgisayardan nasıl oynanır?

Tangle Master 3D oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Tangle Master 3D’yi değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Tangle Master 3D’yi PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Tangle Master 3D Farklı bölümler
Birçok farklı bölüm bulunan oyunda ilerledikçe çözmeniz gereken düğümler çok daha zorlaşıyor.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Tangle Master 3D oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Tangle Master 3D oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Tangle Master 3D değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması.

Tangle Master 3D Sandık
Bölümleri geçtikçe anahtarları biriktirip sandık açabilirsiniz.

Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Tangle Master 3D indir

“Tangle Master 3D, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Tangle Master 3D gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler