Taxi Sim 2020 bilgisayardan nasıl oynanır?

30’dan fazla aracın yer aldığı oyunda özel veya normal taxi şoförü olarak görevlerinizi tamamlayın ve yolcularınızı istedikleri yere götürün!
Taxi Sim 2020
Taxi Sim 2020 bilgisayardan nasıl oynanır?

Taxi Sim 2020 ile en yeni taksi simülatörü oyununda bir taksi şoförünün hayatını tecrübe edebilirsiniz. Normal ya da özel taksi şoförü olarak farklı tür sürüş görevlerini tamamlamak için 30’dan fazla araç arasından favori aracını seçebilirsiniz. Ayrıca geliştiricilerin söylediğine göre haftalık olarak oyuna daha fazla araba da eklenecek.

Bilgisayardan Taxi Sim 2020 Oyna!

New York, Miami, Roma ya da Los Angeles gibi büyük şehirlerde dolaşabilir ve sürüş tarzınızı farklı tipteki müşterilere göre ayarlayabilirsiniz. Oyunda bazı müşteriler acele ediyor ve kırmızı ışıkta geçmenizi umursamıyorken bazılarıysa tehlikeli sürüşlerden korkuyor.

Taxi Sim 2020
Oyunda müşterileri teker teker alıp istedikleri yere götürmelisiniz.

Taxi Sim 2020’yi bilgisayar üzerinden büyük ekran ve klavye avantajıyla da oynayabilirsiniz. Bu oyunu bilgisayardan oynayabilmeniz için öncelikle BlueStacks’i bilgisayarınıza indirmelisiniz. BlueStacks ile tüm Android mobil oyunları bilgisayardan oynayabilirsiniz. Taxi Sim 2020’yi bilgisayardan oynayabilmek için ise yapmanız gerekenler hemen aşağıda yer alıyor.

Taxi Sim 2020 bilgisayardan nasıl oynanır?

  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Taxi Sim 2020’yi aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.
  • Taxi Sim 2020 bilgisayarınıza indirmek için hemen aşağıda yer alan indirme butonuna tıklayabilirsiniz.
Taxi Sim 2020 Modlar
Taxi Sim 2020’de ister kariyer modunda, ister online, isterseniz de özgürce sürebilirsiniz.

Bilgisayardan Mobil Oyun Oynamak!

Mobil cihazlarda uzun süreli oyun deneyimleri pek mümkün olmayabiliyor. Telefonunuzda oyun oynarken ciddi bir şekilde oyuna odaklanırsanız zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayabilir ve böylece hızla tükenen şarjınızın farkında olmayabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Taxi Sim 2020 oynayarak bu durumun kolayca önüne geçebilir, uzun süreli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden klavye ile çok daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz!

Mobil oyunları bilgisayardan oynarken klavye ve fare de sizlere fazlasıyla avantaj sağlayacak. Klavye ayarları, bilgisayar üzerinden bir mobil oyun oynamak için oldukça önemli. Doğru bir klavye ayarlaması yaptığınız takdirde daha iyi bir oynanışa sahip olabileceksiniz. Oyunlarda hızlı bir şekilde tepki vermek ve oyunu daha akıcı şekilde oynamak için ayarları kendinize göre ayarlamalısınız. Klavye ayarlamalarını yapmak için ekranın sağ tarafında bulunan klavye simgesine tıklayın. Açılan pencerede eklemek istediğin bölümlere fareniz ile tıklayarak tuş atamalarını yapın. Kendi alışkanlıklarınıza göre tuş atamalarını yaparak daha iyi bir oynanışa sahip olabilirsiniz. Ayrıca sağdaki pencerede bulunan “Kaydırma” “Sürükle” gibi özellikleri de aktif olarak kullanabilirsiniz. Tüm bölümlere eksiksiz bir şekilde tuş ataması yaptıktan sonra sağ alttan kaydet butonuna tıklayın.

Taxi Sim 2020 indir

“Taxi Sim 2020 bilgisayardan nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Taxi Sim 2020 gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler