Tennis Clash Kazanma Taktikleri – Her maçın kazananı olun!

Tennis Clash’de daha iyi bir oyuncu olmak için güzel raketlere sahip olmanın yanında oyunun mekaniklerini çözmeniz gerekiyor.
Tennis Clash Kazanma Taktikleri
Tennis Clash kazanma taktikleri ile katıldığınız yüksek liglerden galibiyetle çıkabilirsiniz.

Tennis Clash kazanma taktikleri ile birlikte katılacağınız çoğu eşleşmeden galip ayrılabilirsiniz. Tenis oyunları arasında neredeyse en zor kontrole sahip olan Tennis Clash’i ilk indirdiğiniz zaman oynamakta zorluk çekebilirsiniz. Tennis Clash’de iyi bir oyuncu olmak istiyorsanız epey bir zaman harcamanız gerekebilir.

Tennis Clash Kazanma Taktikleri

Bu tarz tenis türündeki oyunlarda rakibinize göre strateji belirlemelisiniz. Her eşleşmede farklı oyuncularla denk geleceğinizden dolayı ilk rauntlarda rakibi tanımaya çalışın. Güçlü olduğu ve kolay karşılık verebildiği vuruşlardan yapmasına izin vermemelisiniz. Daha çok zayıf olduğu yönlerini olabildiğince kısa sürede anlayıp rakibi sıkıştırmalısınız. Böylelikle daha fazla kazanacaksınız.

Tennis Clash Eşleşmeler
Yüksek liglerde kazandığınızda daha nadir çantalara sahip olacaksınız.

Bazı rauntlarda epey bir zorlanabilirsiniz. Sakin davranmalı ve bir o kadar da dikkatli olmalısınız. Rakibin nereye doğru atış yapacağı oldukça önemli. Topun gittiği yerin tersinde kalıyorsanız bu atışa karşılık vermeniz biraz daha zor olacak. Aynı zamanda rakibin bulunduğu yerin tersine doğru hızlı atışlar yapabilirsiniz.

Raketleri geliştirin

Sahip olduğunuz raketleri geliştirmeyi unutmamalısınız. Sürekli aynı raketleri kullanmak yerine daha güçlü raket satın almalısınız. Başlangıçta verilen raketi sürekli kullanmamanız gerekiyor. Seviye atladıkça veya zorlu eşleşmelere katıldığınız zamanlarda düşük orana sahip raketler sizi geriye düşürebilir. Aynı zamanda raketler her ne kadar önemli olsa da bu raketlere alışmanız gerekiyor.

Tennis Clash Raketler
Daha iyi raketler kullanmalısınız.

Güç oranı normalden daha iyi olan raketlerde hızlı vuruş yapmak isterken topu dışarıya atabilirsiniz. Bu durumun önüne geçebilmek için yeni raket aldığınız zamanda çeşitli modlarda alıştırmalar yapmalısınız. Böylelikle eşleşmeler içerisinde daha etkili olarak kaybetme oranınızı düşürebilirsiniz.

Çanta açmayı ihmal etmeyin

Kazandığınız her maçın ardından ödül olarak çanta kazanacaksınız. Oyun içerisinde birçok tür bulunduğundan dolayı her çantanın açılma süresi farklı. Çantaların nadirliğini daha kolay anlamak için açmak için istenen süreye bakabilirsiniz. Oyuna sürekli olarak girmeseniz bile çantalardan ödülleri almalısınız.

Tennis Clash Çantalar
Çanta açmayı asla unutmamalısınız.

Güçlü ekipmanlar kazanmak için daha iyi eşleşmelere katılmanız gerekiyor. Üst liglere katılıp kazandığınız her maç için daha iyi bir çanta kazanacaksınız. Üst liglerde kazandığınız çantaların içerisinden daha değerli ekipmanlar çıkabileceğinden dolayı ara ara risk alarak üst liglerde eşleşmelere katılabilirsiniz.

Doğru harcamalar yapın

Gereksiz eşyalar almak veya geliştirmek için altın harcaması yapmamalısınız. Özellikle çantaların bekleme sürelerini azaltmak için mücevherlerinizi harcamamanız gerekiyor. Çok sıkıştığınız veya gerçekten ihtiyacınız olduğu zamanlarda harcamalar yaparak daha etkili bir oyuncu olabilirsiniz.

Tennis Clash Magaza
Gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız.

Daha öncesinden mağazadan herhangi bir eşyayı altın veya mücevher karşılığında alarak stoğunuzu bitirdiyseniz üzülmemeniz gerekiyor. Yüksek liglerde katıldığınız eşleşmelerden kazandığınız çantaların içerisinden bol miktarda altın ve bir o kadar da mücevher çıkarabilirsiniz.

BlueStacks ile PC üzerinden oynayın

Tennis Clash oyununu BlueStacks ile birlikte bilgisayar üzerinden oynayarak daha iyi bir oyuncu olabilirsiniz. Klavye ve fare kontrolleriyle birlikte ekran üzerinde daha rahat hakimiyet kurabileceksiniz. Ayrıca Tennis Clash gibi Play Store üzerinde bulunan çoğu oyunu BlueStacks ile birlikte bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. BlueStacks’i bilgisayarınıza kurmak için aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulamalısınız.

  • Resmi BlueStacks sitesinden emülatörü indirin.
  • Kurulum tamamlandıktan sonra BlueStacks’i açıp Google hesabınızı bağlayın.
  • Play Store mağazasına girip Tennis Clash araması yaparak oyunu indirin.
  • Klavye ve fare ayarlarınızı uygulayarak oynamaya başlayın.

Tennis Clash PC

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts