TERA: Endless War bilgisayardan nasıl oynanır?

TERA: Endless War bilgisayar üzerinden de oynanabiliyor. PC üzerinden TERA Endless War oynayabilmek için ihtiyacımız olan tek şey BlueStacks!
TERA Endless War
TERA Endless War bilgisayardan nasıl oynanır?

JOYCITY Corp. tarafından geliştirilen mobil strateji oyunu TERA: Endless War, PC üzerinden de oynanabiliyor. TERA: Endless War’ı bilgisayar üzerinden bedava oynayabilmek için yapmanız gereken tüm detaylara rehberimizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca TERA: Endless War’ı PC üzerinden oynayarak telefonda yaşayabileceğiniz hataları da en aza indirebilirsiniz.

TERA: Endless War PC üzerinden oynanabiliyor!

TERA: Endless War tarzında rol yapma oyunları mobil platformlarda çoğu kişi tarafından oynanıyor. 100 milyondan fazla indirmeye sahip olan bu oyun mobil cihazlardan oynandığı zaman karşımıza ek sorunlar çıkıyor ve bu nedenle oyun zevklerimiz birazda olsa düşüyor.

TERA Endless War Savaş
Bosslar ile savaşarak bölümleri geçmeli ve ödüller kazanarak kendinizi geliştirmelisiniz.

Bu bahsettiğimiz ek sorunlar ise şarj azalması, ısınma, donma ve çeşitli hatalar olabiliyor. Bu durumun önüne geçebilmek adına oyunu PC üzerinden oynamanız sizler için daha yararlı olacak. Bu oyunu PC üzerinden oynamak için ise BlueStacks emülatörünü kullanacağız.

TERA: Endless War PC üzerinden nasıl oynanır?

TERA: Endless War oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca TERA: Endless War’ı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. TERA: Endless War’ı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

TERA Endless War Özel Yetenek
Oyundaki özel yetenekleri ne tarafa atacağınızı tamamen kendiniz belirliyorsunuz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından TERA: Endless War oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayarda mobil oyun oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarlarda mobil oyun oynayarak fare, klavye ve büyük ekranda oynama avantajları elde edebilirsiniz. Mobil telefonlarınızda ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzun açılmasına da gerek kalmıyor. BlueStacks ile o sorunu da kolayca çözebiliyorsunuz.

Fare Ayarları

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. TERA: Endless War oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın.

TERA Endless War Stage Clear
Tüm bölümleri temizleyerek birçok ödül kazanabilirsiniz.

Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

TERA Endless War indir

“TERA: Endless War, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. TERA: Endless War gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler