The Walking Dead Gelişme Taktikleri

The Walking Dead oynarken stratejinizi doğru belirlemenin yanı sıra adımlarınızı da zamanında atmalısınız.
The Walking Dead Gelişme Taktikleri
The Walking Dead gelişme taktikleriyle birlikte kısa süre içerisinde güçlenebilirsiniz.

The Walking Dead gelişme taktikleri uygulayarak kısa süre içerisinde üst seviyelere çıkabilirsiniz. Bu oyunda yapacağınız her hamleyi iki hatta üç defa düşünmelisiniz. Yanlış bir hamleyle başladığınız noktaya geri dönebileceğinizden dolayı dikkatli olmalısınız. İyice düşünerek ilerlemek her zaman daha iyi.

The Walking Dead Gelişme Taktikleri

The Walking Dead’de kendi taktiklerinizi oluşturabilirsiniz. Bu tür oyunlarda seviye ve güç oldukça önemli olduğundan dolayı olabildiğince seviyenizin yüksek olması gerekiyor. Genellikle çoğu oyuncu görevlerini yaparak ilerliyor. Oyuna yeni başladıysanız görev yapmak oldukça işinize yarayacak.

The Walking Dead Görevler
Görevleri yaparak büyük ödüller kazanabilirsiniz.

Oyun içerisinde görev yapıp, ödüller kazanarak ve bu kazandığınız ödüller ile birçok konuda bölgenizi geliştirerek çok daha kaliteli eşyalara sahip olabilir ve gelebilecek en büyük tehlikeleri dahi kolayca geçebilirsiniz. Stratejinizi ve atacağınız adımları doğru seçmeye dikkat edin, yoksa zombilere bu gece av olabilirsiniz.

Görev yapın

Oyunda bulunan tüm görevleri yapmaya çalışın. Bazen epey zorlanabileceğinizden dolayı bazı görevleri ilerleyen zamanlarda yapabilirsiniz. Görev yapmanın yanında ödül kazanabileceğiniz herhangi bir yöntem daha varsa kesinlikle yapmalısınız. Kazanacağınız tüm ödüller bu oyunda işinize yarayacağını unutmamalısınız. The Walking Dead oyununda birçok görev bulunuyor ve bu görevler seviye atladığınız süre boyunca daha da zorlaşacak. Her geçtiğiniz bölümde farklı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Kendinizden eminseniz tüm görevleri hızlı bir şekilde yaparak kısa süre içerisinde epey güçlenebilirsiniz.

Yapıları yükseltin

Yeni yapılar yapın ve sürekli seviyesini yükseltin. Yapıların seviyesini yükselttikçe daha güçlü olacaksınız. Her yapının farklı işe yaradığından dolayı sadece tek bir binayı yükseltmek işinize yaramayacak. Gereken şartları karşıladığınız taktirde sürekli olarak inşa yapmalısınız.

Doğru hamleler yapın

Oyunda yapacağınız her hamlenin bir önemi var. Yaptığınız hamleyle herhangi bir karakteriniz hayatını kaybedebilir. Yapacağınız hamleler geriye döndürülemediğinden dolayı hamle yaparken dikkatli olmalı ve iki defa düşünmelisiniz. Birbirine epey yakın canavarların olduğu yere saldırmak bazen işinize yaramayabilir. İlk hamleyi siz yaptıktan sonra sıra yaratıklara geçiyor. Eğer herhangi bir yaratığa yakınsanız size saldırabilir.

Gereksiz harcamalar yapmayarak karakterinizi yükseltin

Yapıları yapmak için altınlarınızı harcamamalısınız. Oyunda zaten enerjiyle mücadelelere katılabildiğinden dolayı gereksiz bir şekilde herhangi yapıyı daha hızlı bir şekilde inşa etmek mantıksız olabilir. Altınlar ilerleyen seviyelerde epey işinize yarayacağından dolayı yeni başladıysanız altın harcamaları yapmamalısınız.

The Walking Dead Karakter Eğitme
Karakterlerinizi sürekli eğitmelisiniz.

Karakterlerinizi eğiterek seviyesini arttırabilirsiniz. Seviyesi artan karakterlerinizin canı, hasarı ve özel yeteneği de gelişiyor. Sürekli olarak karakterleri eğitmek sizi daha güçlü yapacak. Aynı zamanda sadece tek bir karakteri güçlendirmek sizi daha zayıf yapabileceğinden dolayı tüm karakterlerinizi eşit şekilde eğitmelisiniz.

The Walking Dead bilgisayardan nasıl oynanır?

The Walking Dead’i bilgisayar üzerinden oynayarak daha hızlı bir şekilde gelişebilirsiniz. Klavye ve fare kontrollerinin yanında daha yüksek performans ve grafik kalitesiyle birlikte herhangi bir mobil oyunu oynarken daha fazla eğlenebilirsiniz. Aşağıda bulunan indirme tuşuna basarak The Walking Dead’i bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İlk defa BlueStacks kullanacaksanız öncelikle emülatörü indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamanız gerekiyor. Google Play Store hesabınızı bağladıktan sonra da uygulamaya girerek arama bölümüne The Walking Dead yazıp indirebilirsiniz. Aşağıdaki görsele tıklayarak indirme işlemini hızlıca başlatabilirsiniz.

The Walking Dead indir

“The Walking Dead, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. The Walking Dead gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts