The Walking Zombie 2 PC üzerinden nasıl oynanır?

The Walking Zombie 2 gibi oyunları bilgisayar üzerinden oynayarak daha hızlı ve daha güçlü olabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i indirmek.
The Walking Zombie 2 Ban
The Walking Zombie 2’yi bilgisayar üzerinden oynamak yasaklanma sebebi değil.

The Walking Zombie 2 PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları bu emülatör ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

PC Üzerinden Oynamak Avantajlı Mı?

Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları bilgisayardan kolaylıkla oynayabilirsiniz. Telefon gibi mobil cihazlarda oyun oynarken bir zaman sonra cihazınız yavaşlayabilir veya şarjı bitebilir. Aynı zamanda mobilden oynarken düşük performansta oyun oynayabilirsiniz. Bu yüzden bilgisayar üzerinden oynayarak eğlencenizin kesilmesini önleyebilirsiniz.

The Walking Zombie 2 Bilgisayar
Bilgisayar üzerinden daha uzun süre oyun oynayabilirsiniz.

Bu tarz oyunlarda gelişmek için uzun süre oynamanız gerekiyor. BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynayarak kısa bir süre içerisinde gelişebilirsiniz. Doğru fare ve klavye ayarlarını uyguladıktan sonra kısa bir süre sonra kendinizi aksiyonun içerisinde görebilirsiniz. Hassasiyet ayarlarınızı doğru yaparak daha iyi oynayabilirsiniz.

The Walking Zombie 2’yi PC üzerinden oynamak yasaklanma sebebi mi?

Walking Zombie 2 oyununu istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Android oyun emülatörü olan BlueStacks’ten oynamanız durumunda herhangi bir şekilde oyun hesabınız kapatılamaz. Ancak oyunun kuralları dışında bir davranış sergilerseniz hesabınız kapanabilir. Oyun kurallarına hakim olmak her zaman daha iyi.

The Walking Zombie 2 PC
BlueStacks ile PC üzerinden oynayabilirsiniz.

Genellikle oyunlarda 3. parti yazılımlar yasak olduğundan dolayı oyun içerisinde doğrudan etkide bulunan programlar kullanmamalısınız. Bu hem oyun zevkinizi kaybetmenize yol açar hem de cihazınızın sağlığını tehdit altına sokarsınız. Oyunun kurallarını okuyarak ne gibi davranışların yasaklanma sebebi olduğunu öğrenebilirsiniz.

The Walking Zombie 2 kontrol ve hassasiyet ayarları

Karşınıza çıkan yaratıkları öldürmek için farenizi kullanarak etrafınızı kontrol etmelisiniz. Doğru ayarları bulana kadar sürekli olarak yeni kombinasyonlar denemelisiniz. Ayarlar doğru olmasına rağmen rahatlıkla kontrol edemiyorsanız tuşların yerlerini değiştirmeyi deneyin. Daha iyi oynamak için performansın yüksek olması gerektiğinden dolayı bilgisayarınıza uygun grafik ayarlarını uygulamalısınız.

The Walking Zombie 2 Ayarlar
Kontrol ayarlarını doğru bir şekilde yaparak çok iyi oynayabilirsiniz.

Klavye ayarlarından hareket etmek için W, A, S ve D tuşlarını kullanabilirsiniz. İsterseniz kendinize özel makrolar, kısa yollar ve kombinasyonlar uygulayabilirsiniz. Böylelikle oyun daha kolay bir hal alacak ve daha güçlü olacaksınız. Kullandığınız silahın mermisi bittiği zaman hızlıca değiştirmek için bir atama yapabilirsiniz. Böylelikle tek tuşa basarak ikinci silahınıza geçebilirsiniz.

The Walking Zombie 2 PC üzerinden nasıl oynanır?

Mobil cihazınızda oluşan ısınmaların ve şarj sorunun önüne geçmek istiyorsanız kesinlikle BlueStacks’i kullanmalısınız. BlueStacks indirmediğiniz sürece mobil oyunları oynamanız imkansız. BlueStacks’i resmi sitesinden indirdikten sonra aşağıda bulunan işlemleri sırasıyla uygulayarak mobilden oynadığınız hesabı bilgisayara senkron ederek oyuna hız kesmeden katılabilirsiniz.

The Walking Zombie 2 İndir

  • BlueStacks’i açtıktan sonra Google hesabınızı bağlayın.
  • Play Store’u açarak Walking Zombie 2 aramasını yapın.
  • Açılan sekmeden oyunu indirin.
  • Kısa bir indirmeden sonra artık oyuna hazırsınız.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts