TNT Bomb bilgisayardan nasıl oynanır?

Sıra tabanlı oynanan TNT Bomb oyununu BlueStacks ile bilgisayar üzerinden oynayarak rakiplerinize karşı çok daha büyük avantajlar yakalayabilirsiniz.
TNT Bomb bilgisayardan nasıl oynanır?
TNT Bomb bilgisayardan nasıl oynanır?

TNT Bomb oyununda rakiplerinizi saf dışı bırakabilmek için doğru bir şekilde nişan alıp ateş hızınızı ayarlamanız gerekiyor. Konum olarak dezavantajlı bir noktada başlarsanız sürünerek başka noktalara gidebileceğiniz gibi özel güçlerinizin içerisinden uçakla da farklı noktalara uçabilirsiniz.

Bilgisayardan TNT Bomb Oyna!

TNT Bomb oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. TNT Bomb’u BlueStacks ile bilgisayar üzerinden de oynayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor. BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın.

TNT Bomb saldırı
Rakiplerinize doğru bir şekilde nişan alıp atış hızınızı ayarlayarak doğru bir şekilde vuruş yapmaya çalışın.

Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “TNT Bomb” araması yapın ve 10 milyondan fazla indirilen bu oyunda takımınızı oluşturun ve taktiksel becerileriniz ile kupaları kazanmaya başlayın!

Bilgisayardan TNT Bomb nasıl oynanır?

TNT Bomb oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca TNT Bomb’u değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. TNT Bomb’u PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

TNT Bomb Görevler
Görevleri tamamlayarak ödüller kazanabilirsiniz, bu yüzden görevleri devamlı yapmaya çalışın.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından TNT Bomb oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan TNT Bomb oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece TNT Bomb değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması. Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

TNT Bomb Ekipman
Ekipmanlarınızı geliştirip daha fazla hasar verip daha az hasar alabilirsiniz.

Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Mouse ve Klavye Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. TNT Bomb oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

TNT Bomb

“TNT Bomb, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. TNT Bomb gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler