Transmute: Galaxy Battle bilgisayardan nasıl oynanır?

İnsanlar üstün teknolojiler geliştirip modern ve güçlü savaşçılar yaratacak ve evreni fethedebilmek için Uzay Filoları inşa edecekler.
Transmute Galaxy Battle
Transmute: Galaxy Battle bilgisayardan nasıl oynanır?

Transmute: Galaxy Battle oyununda gelecekte insanlar üstün teknolojiler geliştirmiş olacaklar. Modern ve güçlü savaşçılar yaratacak, evreni fethetmeye başlamak için Uzay Filosunu inşa edecekler.

Bilgisayardan Transmute: Galaxy Battle Oyna!

Transmute: Galaxy Battle oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Transmute: Galaxy Battle’ı BlueStacks ile bilgisayar üzerinden de oynayabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Transmute Galaxy Battle Savaş
Her taraftan gelebilecek olan düşmanlara karşı hazırlıklı olun. Oyun içerisinde ekstra güçlendirmeleri alarak canınızı doldurabilir ya da mermilerinizin hasarını arttırabilirsiniz.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Transmute: Galaxy Battle” araması yapın ve 100 binden fazla indirilen bu oyunda takımınızı oluşturun ve taktiksel becerileriniz ile kupaları kazanmaya başlayın!

Bilgisayardan Transmute: Galaxy Battle nasıl oynanır?

Transmute: Galaxy Battle oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Transmute: Galaxy Battle’ı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Transmute: Galaxy Battle’ı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Transmute Galaxy Battle Geliştirme
Transmute: Galaxy Battle’da uzay aracınızın özelliklerini yükselterek gelecek saldırılardan daha az hasar alabilir ya da daha fazla vurabilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Transmute: Galaxy Battle oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Transmute: Galaxy Battle oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Transmute: Galaxy Battle değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması. Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Transmute Battle Galaxy Boss
Transmute Battle Galaxy’de bazı bölüm sonlarında bosslar ile karşılaşabilirsiniz.

Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Mouse ve Klavye Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Transmute: Galaxy Battle oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

Transmute Galaxy Battle indir

“Transmute: Galaxy Battle, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Transmute: Galaxy Battle gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts