Vampire’s Fall Hızlı Gelişme Taktikleri

Vampire’s Fall’da hızlı gelişme taktiklerini uygulayarak kısa süre içerisinde çok güçlü olabilirsiniz.
Vampire's Fall Taht
En iyi olmak için doğru hamleler yapın.

Vampire’s Fall hızlı gelişme yöntemleriyle birlikte çok kısa bir süre içerisinde sizden önce oyuna başlayan oyuncuları bile geçebilirsiniz. Oyunu ilk defa oynuyorsanız bir karakter oluşturmalı ve onun yaşadığı yeri belirlemeniz gerekiyor. Her ailelerin farklı avantajları bulunduğundan dolayı biraz dikkatli olmalısınız.

Vampire’s Fall’ta hangi aile seçilmeli?

Vampire’s Fall hızlı gelişme için doğru aileyi seçmelisiniz. Aile avantajlarını okuyarak karakterin gidişatını belirleyebilirsiniz. Toplamda dört adet farklı ırk bulunuyor. Nosferatu ailesini seçerseniz altın düşürme şansınız %8 oranla artacak. Magistrav ailesinde oynarsanız %2 şansla daha fazla eşya düşürme şansınız olacak. Ranjeni ailesi dövüşçü olduğundan dolayı bu aileyi seçmeniz durumunda %2 savuşturma bonusu kazanacaksınız. %5 tecrübe bonusu kazanmak içinse Equides ailesini seçmelisiniz.

Vampire's Fall Karakter
Oyunun gidişatını ailenizi seçerek değiştirebilirsiniz.

Hızlı seviye atlamak istiyorsanız Equides ailesini seçmelisiniz. Yavaş yavaş ilerleyip zengin olma hayali kuruyorsanız kesinlikle Nosferatu ailesinde başlamalısınız. Altınlar ve seviyeler ile daha iyi olabileceğinizden dolayı geri kalan aileler pek de iyi değil. Ancak isteğinize göre oyunu şekillendirebilirsiniz.

Doğru Ekipmanlar Satın Alın

Doğru ekipmanlar kullanarak daha iyi olabilirsiniz. Oyunun başlangıcında Yüzbaşı Angmar’a gidilmemiz isteniyor. Seyyar satıcı gibi görünen Yüzbaşı bize üç adet silahtan birisini satın almamızı istiyor. Her silahın özelliklerini inceleyerek sevdiğiniz ekipmanı satın alın. Artan parayı köşeye koymalısınız.

Vampire's Fall Çanta
Zırhlarınızı kuşanmayı unutmayın.

Artan altınların miktarı az olmasına rağmen ileride çok işinize yarayacak. Gereksiz ekipmanlar almamak bu konuda çok önemli. Harcama yapmak durumunda kalırsanız yapabildiğiniz kadar az yapmalısınız. İlk görevi yaptıktan sonra köyün dışına çıkarak ucuz fiyatlı güzel bir zırh satın alabilirsiniz.

Görevleri Takip Edin

Oyunun amacından asla sapmayın. Size verilen görevleri kısa süre içerisinde yapın. Böylelikle daha fazla ganimete sahip olacaksınız. Başlangıç safhasında görevler basit olmasına rağmen ilerleyen zamanlarda uzun bir süre uğraşmanız gerekebilir. Görev yaptıkça yeni görevler açılacak. Her üst görevde daha iyi eşya kazanacağınızı unutmayın.

Vampire's Fall Harita
Görev yerini göremediyseniz haritayı kullanabilirsiniz.

Bazı görevleri yapamadığınız zaman seviye atlamaya çalışın. Seviye atlayın ve altın toplayın. Daha iyi ekipmanlar satın alarak görevleri yeniden geçmeyi deneyin. Görevler hala başarısız geçiyorsa bu işleme devam edin. Canınızı her daim yüksek tutmaya çalışın. Düşük can seviyesiyle görevlere katılırsanız kaybedersiniz.

Doğru savaş stratejisi uygulayın

Rakibinizi iyi tanıyın. Karşınıza gelen her düşman başka yerlerde de karşınıza çıkabilir. Düşmanların neler yapabileceğine hazırlıklı olun ve karşı hamleler yapın. Savaşlarda kullanacağınız odak puanları oldukça önemli. Bunları dikkatli harcamalısınız. Her rauntta size bir miktar odak veriliyor.

Vampire's Fall Savaş
Savaşlarda uyguladığınız taktiklere dikkat edin.

İçgüdü sekmesinden kılıcınızı 20 odak harcayarak keskinleştirebiliyorsunuz. Bu içgüdüyü kullandığınız zaman yaklaşık 2 kat daha fazla hasarınız olacak. Savaşların özel rauntları bulunuyor. Kombo rauntlarında doğru kombinasyonları uygulayarak rakiplerinize daha fazla zarar verebilirsiniz.

BlueStacks üzerinden oynayın

Telefon gibi mobil cihazlarda oyun oynamak ısınma, donma ve hatalar gibi sebeplere yol açıyor. Hem şarjınızın bitmesini istemiyorsanız hem de oyun keyfiniz yarıda kalmasın istiyorsanız kesinlikle en iyi Android oyun emülatörü olan BlueStacks’i kullanmalısınız. Google Play mağazasında bulabileceğiniz tüm oyunları BlueStacks aracılığıyla en iyi kalitede oynayabilirsiniz.

Vampire's Fall İndir

En iyi telefonlardan 9 kat daha hızlı çalışabilen BlueStacks’i indirmelisiniz. Keyfinize göre makrolar, kombinasyonlar, klavye ve fare ayarları oluşturarak oyunları daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek işlem BlueStacks’i kendi internet sitesinden indirmek. Ayrıca oyunu indirmek için aşağıda bulunan işlemleri uygulamalısınız.

  • BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlayın.
  • Gerekli işlemleri yaptıktan sonra Play Store uygulamasını açın.
  • Vampire’s Fall yazıp aratarak oyunu indirin.
  • Kısa bir dosya yükleme sonucunda oyuna girerek istediğiniz ayarları uygulayın.
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts