Warface Global Operations bilgisayardan nasıl oynanır?

Dünyaca ünlü Warface Global Operations evreni şimdi dinamik savaşlarıyla sizleri de bekliyor! Bilgisayardan Warface oynayarak çok daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz!
Warface Global Operations
Warface Global Operations bilgisayardan nasıl oynanır?

Dünyaca ünlü Warface Global Operations evreni şimdi dinamik savaşlarıyla sizleri de bekliyor. Çeşitli savaş modlarının yer aldığı, öğrenmesi kolay kontrollerin ve harika grafiklerin keyfini çıkarın. Kendinize eşsiz bir karakter yaratarak özellikle mobil cihazlar için tasarlanmış bu heyecan verici çok oyunculu PvP deneyimini bir de bilgisayardan oynayarak deneyimleyin.

PC’den Warface Global Operations nasıl oynanır?

Warface Global Operations’u bilgisayardan oynayabilmeniz için BlueStacks’e ihtiyacınız bulunuyor. BlueStacks ile tüm Android mobil oyunları bilgisayardan oynayabilirsiniz. Warface Global Operations’u bilgisayardan oynayabilmek için ise yapmanız gerekenler hemen aşağıda yer alıyor.

warface savaş
Oyunda dikkatli olmalısınız, her an her yerden rakip çıkabilir.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Warface Global Operations’u aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.
  • Warface’i bilgisayarınıza indirmek için hemen aşağıda yer alan indirme butonuna tıklayabilirsiniz.

Warface Global Operations indir

Bilgisayardan Warface Global Operations Deneyimi!

Warface Global Operations’ta çatışmalar sizleri bekliyor. Karakterinize bir isim verin, silahlarınızı kuşanın ve rakiplerinizi haklamak için hazır olun. Maçları kazanmak için elinizden geleni yapın çünkü maç kazandıkça elde edeceğiniz nesneler ile silah, zırh ve kask gibi ekipmanlarınızı güçlendirerek çok daha fazla hasar verebilirsiniz.

warface karakter
Ekipmanlarınızı güçlendirerek daha az hasar alabilir ve çok daha fazla vurabilirsiniz.

Mobil cihazlarda uzun süreli oyun deneyimleri pek mümkün olmayabiliyor. Telefonunuzda oyun oynarken ciddi bir şekilde oyuna odaklanırsanız zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayabilir ve böylece hızla tükenen şarjınızın farkında olmayabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Age of Knights oynayarak bu durumun kolayca önüne geçebilir, uzun süreli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Büyük ekranda Warface oynayın!

Bilgisayar üzerinden herhangi bir mobil oyun oynadığınızda kendinizi diğer oyunculara nazaran daha şanslı hissedebilirsiniz. Age of Knights’ı bilgisayarınızda oynarken sahip olduğu ekran mobil cihazınıza göre katbekat daha büyük olacağı için ekrandaki detayları, grafikleri, haritadaki diğer objeleri ve daha fazlasını çok basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Mobil cihazınızın küçük ekranından sıkıldıysanız BlueStacks ile bilgisayar üzerinden Age of Knights‘ı bir an önce indirebilirsiniz!

warface görevler
Görevlerinizi tamamlayarak eşyalarınızı yükseltebileceğiniz nesnelerden elde edebilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden mobil oyun oynarken fare de en az klavye kadar önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Çoğu oyun içerisinde fare ayarları yapmanıza gerek yokken FPS tarzı mobil oyunları oynarken daha rahat bir hassasiyet için en doğru şekilde ayarlamanızı yapmalısınız.

warface sonuç ekranı
Kontrollerinizi kendinize en uygun şekilde ayarlarsanız kolaylıkla oyunları kazanabilirsiniz.

Klavye ve fare avantajı ile çok daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz!

Mobil oyunları bilgisayardan oynarken klavye ve fare de sizlere fazlasıyla avantaj sağlayacak. Klavye ayarları, bilgisayar üzerinden bir mobil oyun oynamak için oldukça önemli. Doğru bir klavye ayarlaması yaptığınız takdirde daha iyi bir oynanışa sahip olabileceksiniz. Oyunlarda hızlı bir şekilde tepki vermek ve oyunu daha akıcı şekilde oynamak için ayarları kendinize göre ayarlamalısınız. Klavye ayarlamalarını yapmak için ekranın sağ tarafında bulunan klavye simgesine tıklayın. Açılan pencerede eklemek istediğin bölümlere fareniz ile tıklayarak tuş atamalarını yapın. Kendi alışkanlıklarınıza göre tuş atamalarını yaparak daha iyi bir oynanışa sahip olabilirsiniz. Ayrıca sağdaki pencerede bulunan “Kaydırma” “Sürükle” gibi özellikleri de aktif olarak kullanabilirsiniz. Tüm bölümlere eksiksiz bir şekilde tuş ataması yaptıktan sonra sağ alttan kaydet butonuna tıklayın.

Warface Global Operations indir

“Warface Global Operations PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Warface gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler