WarFriends bilgisayardan nasıl oynanır?

WarFriends’i bilgisayardan oynayarak birçok avantajı elde edebilirsiniz. Peki WarFriends bilgisayardan nasıl oynanıyor ve ne gibi avantajlar sağlıyor biliyor musunuz?
WarFriends oyna
WarFriends’i bilgisayar üzerinden de oynayabilirsiniz!

WarFriends, sizlere eğlenceli grafikler ile aksiyonu bol bir oyun deneyimi sunuyor! WarFriends’te güçlü askerleri toplayıp bir ordu kurun ve gerçek oyunculara karşı düellolar ile çevrim içi olarak savaş alanlarına giriş yapın.

Bilgisayardan WarFriends Oyna!

WarFriends’i bilgisayar üzerinden oynayabilmek için tek ihtiyacınız BlueStacks’i bilgisayarınıza kurmak. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca WarFriends’i değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. WarFriends’i bilgisayardan oynayabilmek için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

WarFriends savaş
WarFriends’te rakibinizi yenebilmek için sol alt kısımdan stratejinize göre askerlerinizi göndermelisiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından WarFriends oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.
  • WarFriends’i bilgisayarınıza indirmek için yazının sonunda yer alan indirme butonuna tıklayabilirsiniz.

Bilgisayardan Mobil Oyun Oynamak!

Mobil cihazlarda uzun süreli oyun deneyimleri pek mümkün olmayabiliyor. Telefonunuzda oyun oynarken ciddi bir şekilde oyuna odaklanırsanız zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayabilir ve böylece hızla tükenen şarjınızın farkında olmayabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden WarFriends oynayarak bu durumun kolayca önüne geçebilir, uzun süreli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

WarFriends Zafer
Rakibinizin canını tamamen sıfırlarsanız oyunu kazanırsınız.

Büyük Ekranda WarFriends Deneyimi!

Bilgisayar üzerinden herhangi bir mobil oyun oynadığınızda kendinizi diğer oyunculara nazaran daha şanslı hissedebilirsiniz. WarFriends’i bilgisayarınızda oynarken sahip olduğu ekran mobil cihazınıza göre katbekat daha büyük olacağı için ekrandaki detayları, grafikleri, haritadaki diğer objeleri ve daha fazlasını çok basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Mobil cihazınızın küçük ekranından sıkıldıysanız BlueStacks ile bilgisayar üzerinden WarFriends‘i bir an önce indirebilirsiniz!

WarFriends Ordu
Savaşa girmeden önce hangi karakter ile savaşmak istediğinizi seçip o karakter ile savaşabilirsiniz.

Bilgisayardan Klavye ve Fare ile Oyun Oynamak!

Mobil oyunları bilgisayardan oynarken klavye ve fare de sizlere fazlasıyla avantaj sağlayacak. Klavye ayarları, bilgisayar üzerinden bir mobil oyun oynamak için oldukça önemli. Doğru bir klavye ayarlaması yaptığınız takdirde daha iyi bir oynanışa sahip olabileceksiniz. Oyunlarda hızlı bir şekilde tepki vermek ve oyunu daha akıcı şekilde oynamak için ayarları kendinize göre ayarlamalısınız. Klavye ayarlamalarını yapmak için ekranın sağ tarafında bulunan klavye simgesine tıklayın. Açılan pencerede eklemek istediğin bölümlere fareniz ile tıklayarak tuş atamalarını yapın. Kendi alışkanlıklarınıza göre tuş atamalarını yaparak daha iyi bir oynanışa sahip olabilirsiniz. Ayrıca sağdaki pencerede bulunan “Kaydırma” “Sürükle” gibi özellikleri de aktif olarak kullanabilirsiniz. Tüm bölümlere eksiksiz bir şekilde tuş ataması yaptıktan sonra sağ alttan kaydet butonuna tıklayın.

Bilgisayar üzerinden mobil oyun oynarken fare de en az klavye kadar önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. Çoğu oyun içerisinde fare ayarları yapmanıza gerek yokken FPS tarzı mobil oyunları oynarken daha rahat bir hassasiyet için en doğru şekilde ayarlamanızı yapmalısınız.

WarFriends

“WarFriends PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. WarFriends gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler