Warpath bilgisayardan nasıl oynanır?

Warpath oyununda kötülüğün vücut bulmuş hali kuvvetli bir güç kontrolü ele geçirmek için yüzeye çıkıyor ve yalnızca cesur liderler ayakta kalabilir!
Warpath bilgisayardan nasıl oynanır
Warpath bilgisayardan nasıl oynanır?

Warpath oyununda kötülüğün vücut bulmuş hali kuvvetli bir güç kontrolü ele geçirmek için yüzeye çıkıyor. Yalnızca cesur bir komutan özgürlük ve adalete giden eşsiz bir savaş çizebilir. Bu oyunda Raven’ı dize getirmek için askerlerinizi eğitin ve ordunuzu kuvvetli birimlerle donatın. Komuta ve kararlar tamamen sizin elinizde. Doğru stratejiyi oluşturun ve Raven’ı dize getirin!

Bilgisayar üzerinden Warpath nasıl oynanır?

Warpath oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken mobil oyunları PC üzerinden oynayabilmenizi sağlayan Android oyun emülatörü BlueStacks’i bilgisayarınıza indirmek. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Warpath’ı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Warpath’ı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Warpath Ödüller
Bölüm görevlerini yaparak birçok ödül kazanabilirsiniz.
  • İlk olarak  Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden Bluestacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Warpath oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.
Warpath bölüm ödülü
Warpath Bölüm Sonu Ödülü

Bilgisayarda mobil oyun oynamanın avantajları neler?

Bilgisayardan oynamanın avantajları saymakla bitmiyor. En başında yukarıda bahsettiğimiz gibi klavye ve fare ile oynamana imkanı var. Bunun dışında zamandan tasarruf etme ve telefonu dilediğiniz gibi kullanmayı da sağlıyor. Gelin yakından bakalım.

Şarj ve internet derdinden kurtulabilirsiniz!

Şarj ve internet paketi sorunları günümüzde hepimizin yaşadığı bir problem. Mobil oyunların gelişen teknolojisinin hızına yetişemeyen telefon üreticileri nedeniyle, iyi bir oyuna girdikten hemen sonra şarjımız ışık hızında azalıyor. Bu da gün içerisinde ya mobil oyun oynama süremizi kısaltıyor ya da oynama imkanı tanımıyor. Günlük kullanımlara zaman ayırabilmek için de mobil oyun oynamamak gerekiyor. Bunun yerine bilgisayardan oynayarak bu sorunu kökünden çözebilirsiniz.

Warpath saldırı
Doğru strateji oluşturarak rakiplerinizi kolaylıkla öldürebilirsiniz.

İkinci olarak da tabii ki başımıza dertler açan internet paketi sorunu var. Mobil oyunlar sürekli olarak internete bağlı kalıyor. Bu yüzden arka planda bile internete bağlı kaldığı için internet paketinizin hızlı bir şekilde bitmesine neden olabilir. Bunu çözmenin en kolay yolu ise bilgisayardan oynamak. Gündüzleri gelişmeleri yapabilir, akşamları da kaynakları ve savaşları bilgisayardan yapabilirsiniz. Böylece kendinize zaman ayırabilir ve düzenli bir oynayış programı oturtmuş olursunuz.

Klavye ve Fare Ayarları

BlueStacks üzerinden klavye ve fare ayarları yapmak oldukça basit. Emülatör ekranının sağ tarafında bulunan Klavye simgesine tıklayın. Karşınıza gelen ekrandan ayarlamak istediğiniz bölüme tıklayın ve gerekli tuş atamasını gerçekleştirin. Fare ayarı için sağ bölümde bulunan seçenekleri aktif edebilirsiniz. Ayarlamaları oyununuza göre optimize ederek en iyi sonuca ulaşabilirsiniz. Artık oyun içi kontrolleriniz en iyi şekilde hazır!

Warpath

Warpath’ı bilgisayardan nasıl oynayabileceğinizi anlatan rehberimizin sonuna geldik. BlueStacks ile sadece Warpath’ı değil tüm mobil oyunları bilgisayardan oynayabilirsiniz. Aklınıza takılan farklı konular olursa bize yorum olarak sormayı unutmayın.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler