West Game PC üzerinden nasıl oynanır?

West Game pc üzerinden nasıl oynanır
West Game PC üzerinden nasıl oynanır
West Game PC üzerinden nasıl oynanır?

West Game PC üzerinden artık rahatlıkla oynanabiliyor. Bir macera ve MMORPG olan bu oyun içerisinde soluğu kesilmeyen rekabetler ve bolca savaşlar bulunuyor.

Hikayesi nasıl?

Oyunun hikayesini özet geçecek olursak, sizin de içerisinde bulunduğunuz bir kasabaya kovboy saldırı düzenleniyor. Bu saldırıyı başarılı bir şekilde savunmaya başaran kasaba halkında yeni bir problem tekrardan doğuyor. Savaş esnasında çok fazla kayıp veren bu kasabayı tekrardan eski ve daha iyi haline getirmek adına siz yani vahşi batının en iyi kovboyu başa geçiyor. Bu vahşi batı döneminde kovboy olmak ve kesintisiz maceranın tadını çıkarmak istiyorsanız en iyi Android oyun emülatörü olan BlueStacks’i kullanmalısınız. Böylelikle oyunda normalden fazla aktif olarak daha hızlı gelişebilirsiniz.

PC Üzerinden West Game Oynayın

West Game artık PC üzerinden oynanabilen bir oyun haline geldi. Birçok oyuncu daha hızlı gelişmek, hızlı kaynak toplamak ve kasabasını daha korunaklı yapmak adına bilgisayardan da oynuyor. Peki PC indirme seçenekleri neler, bilgisayardan nasıl oynanır? Bu içeriğimizde tüm sorularınızın cevaplarını derledik. Ayrıca bilgisayardan oynamanın ne gibi avantajları olduğunuzu da açıklıyoruz.

West Game senaryo
West Game oynarken savaşları atmosferini en iyi şekilde hissedeceksiniz.

West Game gibi strateji oyunları mobil platformlarda oldukça popüler. Bu oyunlar sunduğu yüksek özellikler ile doğru orantılı olarak telefonunuzu veya tabletinizi performans açısından zorluyor. Yani oyunu oynarken şarjınız normalden daha hızlı şekilde azalabilir ve ısınma problemi yaşayabilirsiniz.

West Game Haritası
West Game’in haritası oldukça büyük.

West Game bilgisayardan nasıl oynanır?

West Game oyununu bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. En iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “West Game” aramasını yapın ve oyunu listeden bularak “Yükle” butonuna tıklayın. Yaklaşık 127 MB’lık bir yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız

West Game Klan
West Game’de kendi klanınızı kurabiliyorsunuz.

Geniş Ekran

Bilgisayar üzerinden herhangi bir mobil oyun oynadığınız zaman kendinizi daha rahat ve daha konforlu hissedebilirsiniz. West Game oynarken bilgisayarınızın sahip olduğu ekran, mobil cihazınızdan daha büyük ve yüksek olacağından dolayı her yere rahatlıkla görebilir ve nerelerde neler yapabileceğinize bakabilirsiniz. Bu nedenle ekrandaki detayları, haritadaki diğer objeleri ve daha fazlasını çok basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz.

West Game Karakterleri
West Game oyununda kilitlerini açabileceğiniz bir sürü karakter bulunuyor.

Kesintisiz Oyun Süresi

Mobil cihazınızda uzun süreli bir oyun deneyimi sürdürmek oldukça zor. Örneğin oyunun ortasında şarjınız bitebilir veya gereksiz bir bildirim alabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden West Game oynayarak bunların kolayca önüne geçebilir, uzun süreli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Özellikle uzun süreli oyun deneyimlerinde mobil cihazınızın ömrü kısalabilir. Çünkü West Game gibi oyunlar cihazını oldukça yormakta. Fakat bilgisayarda bu sorunların hiçbirini yaşamayacaksınız üstelik yüksek performansın ve klavye farenin avantajını sonuna kadar kullanabileceksiniz.

mobidictum_indir_banner_800x90 (1)

“West Game PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. West Game gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts