Wheel Scale bilgisayardan nasıl oynanır?

Wheel Scale oyununda rakibinizi yenmek için güçlü veya hızlı olmak arasında seçim yaparak tekerleklerinizi yukarı veya aşağı ölçeklendirin!
Wheel Scale bilgisayardan nasıl oynanır
Wheel Scale bilgisayardan nasıl oynanır?

Wheel Scale bilgisayardan nasıl oynanır? Wheel Scale’i bilgisayardan oynayarak telefondan karşılaşabileceğiniz birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

Wheel Scale PC üzerinden de oynanabiliyor!

Wheel Scale oyununu bilgisayardan oynamak için mobil oyunları PC üzerinden oynamanıza imkan tanıyan BlueStacks’i kullanmanız gerekiyor. Eğer bilgisayarınızda BlueStacks yoksa öncelikle resmi sitesine giderek BlueStacks’i indirmeniz gerekiyor.

Wheel Scale Yarış
Wheel Scale’de yarışlarda engellere göre tekerleklerinizi büyütüp küçültmeniz gerekiyor.

BlueStacks’i indirdikten sonra Google hesabınızı bağlamalısınız. Uygulama içerisinde yer alan Google Play Store’a giriş yapın ve sonrasında Google hesabınızı BlueStacks’e bağlayın. Hesap bağlama işlemini de bitirdikten hemen sonra arama kısmına “Wheel Scale” araması yapın ve 10 milyondan fazla indirilen bu oyunda sizler de yer alın.

Wheel Scale bilgisayardan nasıl oynanır?

Wheel Scale oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Wheel Scale’i değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Wheel Scale’i PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

Wheel Scale pc
Yarış sonunda en uzağa uçmaya çalışarak puanınızı arttırabilirsiniz.
  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Wheel Scale oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.

Bilgisayardan Wheel Scale oynamanın avantajları neler?

Bilgisayarda sadece Wheel Scale değil, diğer Android oyunları da oynayabilirsiniz ve mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamanın en büyük avantajı da daha geniş ekran ve şarj sıkıntısının olmaması.

Wheel Scale Arabalar
Yarışlardan kazandığınız altınlarla rastgele araba açabilirsiniz.

Telefonlarınızda mobil oyun oynamak ve BlueStacks üzerinden mobil oyun oynamak kıyaslandığı zaman BlueStacks’in, akıllı cihazlara oranla kat ve kat daha fazla performans verdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca mobil oyunlarınızı oynamak için sürekli olarak telefonunuzu açmanıza da gerek yok. Oyun oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz bu durumda da oyun oynarken şarjınızın azaldığının farkına varamayabilirsiniz. PC üzerinden oynayarak bu sorunun da önüne kolayca geçebilirsiniz.

Wheel Scale indir

“Wheel Scale, PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Wheel Scale gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts