Wild Frontier bilgisayardan nasıl oynanır?

Wild Frontier oyununda mermilerin konuştuğu Vahşi Batı’nın 19. yüzyılın sonlarında, vahşi ve özgür bir çağda hayatta kalmak için gruba liderlik edin!
Wild Frontier Oyna
Wild Frontier bilgisayardan nasıl oynanır?

Wild Frontier, Batı Amerika Birleşik Devletleri’nde 19. yüzyılın sonlarında, mermilerin ve bıçakların konuştuğu vahşi ve özgür bir çağda geçiyor. Kanunsuzların, avukatların, silahşörlerin, kovboyların ve yerli Amerikalıların dolaştığı yabani topraklarda, yeni kurulan bir kasabanın başkanı olarak, Batı’da hayatta kalmak ve gelişmek için bir grup yerleşimciye liderlik etmeniz gerekecek.

Bilgisayardan Wild Frontier Deneyimi!

Wild Frontier’da vahşi batı sizleri bekliyor. Küçük bir kasabayı geliştirin, askerler eğitin ve erzaklarınızı depolayıp yeni bölümleri açın. Oyunda bulunan diğer kısımları da açarak ve görevleri yaparak güçlenebilir ve şehrinizi büyütebilirsiniz.

Wild Frontier
Wild Frontier’da yardıma ihtiyacı olan bölgeyi haydutların elinden kurtararın.

Wild Frontier’i bilgisayar üzerinden de oynayabilirsiniz. Wild Frontier, BlueStacks yardımıyla bilgisayardan oynanabiliyor. Bu şekilde mobil oyunu bilgisayarlarınızda oynayarak telefonlarınızda karşılaşabileceğiniz bazı sorunları ortadan kaldırıp pek çok konuda avantaj sahibi olabilirsiniz. Peki mobil oyunları bilgisayar üzerinde oynamak sizlere ne gibi avantajlar sağlıyor dersiniz?

Kesintisiz Oyun Deneyimi!

Mobil cihazlarda uzun süreli oyun deneyimleri pek mümkün olmayabiliyor. Telefonunuzda oyun oynarken ciddi bir şekilde oyuna odaklanırsanız zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamayabilir ve böylece hızla tükenen şarjınızın farkında olmayabilirsiniz. Bilgisayar üzerinden Wild Frontier oynayarak bu durumun kolayca önüne geçebilir, uzun süreli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Wild Frontier Görevler
Görevleri tamamlayarak birçok ödül kazanabilirsiniz.

Daha Büyük Ekranda Oyun Deneyimi!

Bilgisayar üzerinden herhangi bir mobil oyun oynadığınızda kendinizi diğer oyunculara nazaran daha şanslı hissedebilirsiniz. Wild Frontier’ı bilgisayarınızda oynarken sahip olduğu ekran mobil cihazınıza göre katbekat daha büyük olacağı için ekrandaki detayları, grafikleri, haritadaki diğer objeleri ve daha fazlasını çok basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Mobil cihazınızın küçük ekranından sıkıldıysanız BlueStacks ile bilgisayar üzerinden Wild Frontier‘ı bir an önce indirebilirsiniz!

Wild Frontier Bölüm Tamamlama
Görevlerin yanı sıra oyun içinde bölümleri geçerek de çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.

Wild Frontier bilgisayardan nasıl oynanır?

Wild Frontier’ı BlueStacks yardımıyla PC üzerinden oynayabilirsiniz. 2009 yılından beri kullanıcılarının bilgisayarlarını bir Android telefona çevirmelerine yardımcı olan BlueStacks ile yalnızca Wild Frontier’ı değil Google Play Store’da bulunan tüm oyunları PC üzerinden oynayabilirsiniz. Wild Frontier’ı PC’den oynamak için yapmanız gerekenler ise hemen aşağıda yer alıyor:

  • İlk olarak Android oyunları bilgisayarda oynamanıza yardım eden BlueStacks‘i bilgisayarınıza indirin.
  • Dosya inme süreci sona erdikten sonra, dosyaya tıklayarak kurulumun gerçekleşmesini bekleyin.
  • Kurulum sona erdikten sonra hali hazırda var olan veya yeni açtığınız Google Play Store (Google) hesabınız üzerinden sisteme giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, arama kısmından Wild Frontier oyununu aratın.
  • Doğru oyunu bulduktan sonra, yükleme işlemini başlatın.
  • İndirme işlemi bittikten sonra tüm adımları doğru bir şekilde yerine getirdiyseniz artık oynayabilirsiniz.
  • Wild Frontier’ı bilgisayarınıza indirmek için hemen aşağıda yer alan indirme butonuna tıklayabilirsiniz.

Wild Frontier indir

“Wild Frontier PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. Wild Frontiers gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
5 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler