WinWing PC üzerinden nasıl oynanır?

WinWing oyununu BlueStacks ile indirerek PC üzerinden mouse ve klavye ile birlikte emobil oyun oynama deneyimini yaşayabilirsiniz.
WinWing bilgisayar üzerinden nasıl oynanır
WinWing bilgisayar üzerinden nasıl oynanır?

WingWing, Ivy tarafından geliştirilen Arcade türünde bir mobil oyun ve oyundaki amacınız yıldızlar arasında uzay istilacılarını avlamak. Bilimkurgu evrenini silahlarınızı güçlendirebildiğiniz WinWing ile güvence altına alabilirsiniz. Ayrıca WinWing oyununu BlueStacks ile indirerek mobil oyun oynama deneyimini bilgisayar üzerinde de yaşayabilirsiniz.

WinWing PC Üzerinden Oyna!

Bilgisayar üzerinden mouse’u hareket ettirerek kutuları toplayın ve bitiş çizgisinde en yüksek puanı kapın. WinWing oyununu PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları bu emülatör ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

WinWing indir oyna
WinWing oyununu BlueStacks ile indirerek mobil oyunu PC üzerinden oynama deneyimi yaşayabilirsiniz.

WinWing’i bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. En iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “WinWing” aramasını yapın ve akabinde oyunu listeden bularak Yükle butonuna tıklayın. Yaklaşık 89MB‘lık yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

WinWing yetenek seçimi bluestacks
Uzay gemilerini topladıkça bölümlerde seviyeniz yükselir ve özel güç seçebilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden bir mobil oyunu oynamak mobil veriden tasarruf etmenize, performans düşüklüğü yaşamamanıza ve daha basit bir şekilde oyuna alışmanıza yardımcı olacak. Ayrıca farenin vereceği avantajı kullanarak rakiplerinizden birkaç adım daha önde olabileceksiniz. Bu sebeplerden dolayı WinWing’i bilgisayar üzerinden oynamanız oldukça mantıklı bir hareket olabilir. Kısacası mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamak başlı başına bir avantaj sağlamakta.

  • BlueStacks’i açtıktan sonra Google hesabınızı bağlayın.
  • Play Store’u açarak WinWing aramasını yapın.
  • Açılan sekmeden oyunu indirin.
  • Kısa bir indirmeden sonra artık oyuna hazırsınız.
WinWing elmas ile özellik alma
Topladığınız elmaslarla kendinize özel güçler alabilirsiniz.

Mouse Ayarı

Fare ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekiyor. WinWing oyununda fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Eğer doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

WinWing oyna pc üzerinden
Mouse ve klavye ayarlarını yaparak pc üzerinden kolaylıkla mobil oyunları oynayabilirsiniz.

“WinWing PC üzerinden nasıl oynanır?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevapladık. WinWing gibi Android oyunlarını bilgisayar üzerinden oynamak için BlueStacks’i ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun içinde yaşadığınız teknik sorunları emülatör üzerindeki “Destek” bölümünden gerekli yerlere ulaştırmayı unutmayın. Bu tarz rehberlerin devamı için Mobidictum‘u takip etmeyi ve yazılarımızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

WinWing

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts