World War Doh PC üzerinden nasıl oynanır?

World War Doh bilgisayar üzerinden nasıl oynanır?
Assassins Creed Rebellion PC üzerinden nasıl oynanır?
Assassins Creed Rebellion PC üzerinden nasıl oynanır?

World War Doh PC üzerinden nasıl oynanır? Fantastik bir evrende geçen var büyük bir savaşı konu olana bu yapım farklı oynanışı ile dikkat çekiyor. Oyunda, karakterinizi dokunduğunuz yere göre hareket ettiyorsunuz. Farklı düşmanlar ve robotlar ile çatıştığınız oyunda kendi ordunuzu ve krallığınızı kurabiliyorsunuz. World War Doh BlueStacks ile PC üzerinden de oynanabiliyor? Peki bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirsiniz?

World War Doh’u PC üzerinden oynamak mantıklı mı?

World War Doh basit mekaniklere sahip oyunlar özellikle mobil platformlarda oldukça popüler. Bu oyunlar sunduğu kolay oynanışı ile doğru orantılı olarak telefonunuzu veya tabletinizi performans biraz zorluyor. Yani oyunu oynarken şarjınız normalden daha hızlı şekilde azalabilir ve ısınma problemi yaşayabilirsiniz. Özellikle World War Doh mobil cihazları oldukça zorlayan bir mobil oyun.

World War Doh gibi mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamak oldukça mantıklı.
World War Doh gibi mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynayarak birçok sorunun önüne geçebilirsiniz.

Oyunu bilgisayar üzerinden oynayarak bu gibi sorunların üstesinden gelebilir, klavye ve farenin vereceği rahatlığı sonuna kadar kullanabilirsiniz. Kısacası World War Doh PC üzerinden oynamak oldukça mantıklı. Bu işlemin nasıl yapılacağını sizler için detaylı olarak anlatacağız.

World War Doh PC üzerinden nasıl oynanır?

World War Doh’u bilgisayar üzerinden oynamak için yüksek performans veren bir Android emülatöre ihtiyacınız var. Bu konuda size BlueStacks‘i öneriyoruz. BlueStacks’i bilgisayarınıza başarılı bir şekilde indirdikten sonra emülatör üzerinden Google hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Hesabınıza girdikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Play Store‘a giriyoruz. “World War Doh” aramasını yaptıktan sonra çıkan listede oyunumuzu bulup Yükle butonuna tıklıyoruz. Yaklaşık 100MB boyuta sahip oyunumuz artık emülatörünüze iniyor olacak.

BueStacks sayesinde birçok mobil oyunu bilgisayar üzerinden deneyimleyebilirsiniz.
BueStacks sayesinde birçok mobil oyunu bilgisayar üzerinden deneyimleyebilirsiniz.

Oyunu başarılı bir şekilde indirdikten sonra oyunun simgesi BlueStacks ana menüsüne gelmiş olacak. Bu simgeye tıklayıp oyuna giriş yapabilirsiniz. Fakat oyunu oynamadan önce kontrol ayarlarını tamamlamanız gerekiyor. Aksi takdirde oyunu tam olarak oynayamayabilirsiniz.

World War Doh Kontrol Ayarları

Fare ve klavye ayarlarınız, karakterinizi doğru bir şekilde kontrol etmek etmek için oldukça önemlidir. Bir mobil oyunu bilgisayarda oynamak fare ayarlarında bazı problemlere yol açabiliyor. Bundan dolayı ayarları hassas ve eksiksiz bir şekilde yapmanız şart. World War Doh fare ayarlarını yapmak için ekranın sağında bulunan klavye simgesine tıklayın.

Klavye ve farenin avantajı ile çok daha rahat bir şekilde oyun oynayabilirsiniz.
Klavye ve farenin avantajı ile çok daha rahat bir şekilde oyun oynayabilirsiniz.

Açılan pencerenin sağında bulunan “Nişan Al & Ateş Et” seçeneğini aktif edin ve gerekli fare atamasını yapın. Bunu yaptıktan sonra oyun içinde bulunan hassasiyet ayarlarını da en doğru şekilde yapmanız gerekiyor. Oyuna girerek size göre en doğru hassasiyet ayarını belirleyin. Yine aynı bölümde bulunan klavye atamalarını da isteğinize göre ekleyerebilirsiniz. Bu sayede oyun içinde daha hızlı hareketler yapmak için klavyeden yardım alabilirsiniz. Eğer en doğru ayarı bulduysanız her şey hazır! Klavye ve fareyi oyun içinde de aktif etmek için F1 tuşuna basmanız gerekiyor.

World War Doh İndir

Bu yazımızda World War Doh’u nasıl bilgisayar üzerinden oynayabileceğinizi anlattık. Bu tarz içeriklerin devamı için Mobidictum’u takip etmeyi ve yazılarınızı arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler