Zero City PC üzerinden nasıl oynanır?

Zero City’i bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. Her şeyi burada anlattık.
Zero City PC indir
Zero City PC indir

Zero City PC üzerinden de oynanabiliyor. Mobil simulasyon dünyasına yeni giriş yapan Zero City özellikle alışıla gelmiş oyun tarzı ve tatlı grafikleri ile kısa sürede oldukça yüksek puanlar elde etmeyi başardı. Beingame Limited tarafından piyasaya çıkarılan oyunda kendi takımınızı oluşturabiliyor ve zombilere karşı maceraya atılabiliyorsunuz.

Zero City bilgisayardan nasıl oynanır?

Zero City’i bilgisayar üzerinden oynamak için öncelikle BlueStacks’i indirmelisiniz. En iyi emülatörlerden biri olan BlueStacks, oyunlarda verdiği yüksek performans ile oldukça popüler. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz BlueStacks sayesinde birçok Android oyunu bilgisayar üzerinden oynayabilirsiniz. Emülatörü başarılı bir şekilde bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulumu yapın. Kurulumu da tamamladıktan sonra BlueStacks üzerinden Google hesabınıza giriş yapmalısınız. Eğer önceden kayıtlı bir oyun veriniz varsa bu hesabınız ile giriş yaparak kayıtlı verilerinizi BlueStacks’e aktarabilirsiniz. Hesabınızı başarılı bir şekilde ekledikten sonra BlueStacks’e otomatik olarak yüklü gelen Google Play Store‘a giriş yapın. “Zero City” aramasını yapın ve akabinde oyunu listeden bularak Yükle butonuna tıklayın. Yaklaşık 103 MB‘lık yüklemeyi tamamladıktan sonra oyunu indirmiş olacaksınız.

Zero City Savaş

Strateji türündeki oyunlarını mobil cihazlardan oynamak birçok sorunu da beraberinde getiriyor. Mobil cihazınızda bu tarzda bir oyunu oynamanız ısınma problemi ve performans düşüklüğü sorunlarının yanı sıra oyun içi kontrollerde ve FPS konusunda da sorun yaşamanıza olanak sağlayacaktır. Bilgisayar üzerinden bir mobil oyunu oynamak mobil veriden tasarruf etmenize, performans düşüklüğü yaşamamanıza ve daha basit bir şekilde oyuna alışmanıza yardımcı olacak. Ayrıca farenin vereceği avantajı kullanarak rakiplerinizden birkaç adım daha önde olabileceksiniz. Bu sebeplerden dolayı Zero City’i bilgisayar üzerinden oynamanız oldukça mantıklı bir hareket olabilir. Kısacası mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynamak başlı başına bir avantaj sağlamakta.

Zero City Oyna
Zero City’i bilgisayarda mouse yardımıyla oynayabilirsiniz.

Bilgisayarda oynamanın avantajları neler?

Bilgisayar başında değilken telefondan, bilgisayar başında olduğunuzda da BlueStacks ile mobil oyunlarınızı oynayabilirsiniz. Bu uygulama performansı fazlasıyla düşük olan bilgisayarlar tarafından da rahatlıkla çalıştırılabiliyor. Bu nedenle bilgisayarım kasacak mı, oyunları oynayabilir miyim gibi sorular hiç aklınızda olmuyor.

Zero City BlueStacks
Zero City’i bilgisayardan oynayarak şarj sorununun önüne geçebilirsiniz.

Zero City hangi avantajları sağlıyor?

Zero City oyunu tarzındaki mobil oyunlar için sağlanılan en büyük avantaj tabii ki de büyük ekranda oynamak ve fare desteği. Oyunu daha iyi kavramak ve kontroller arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabilmek için bu iki detay çok önemli oluyor. Özellikle oyunu yeni başlayanlar için avantaj sağlıyor. Bu avantajlar dışında şarj ve internet problemlerini de çözüyor. Özellikle gününü işte veya okulda geçirenlerin en büyük sorunu şarj veya internetin hızlı bir şekilde bitmesi. Özellikle mobil oyunlar oynuyorsanız, bu çok daha hızlı bir şekilde bitebiliyor. Bilgisayardan oynamanın en büyük avantajlarından biri de burada devreye giriyor. Bu sayede hem hesabınızı hızlı bir şekilde kasabilir hem de bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Zero City indir

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts