1 GB Altı En İyi Mobil Oyunlar

1 GB depolama altında bulunan en iyi Android oyunlar listesini sizlere özenle hazırladık. Bu listeye göz atarak hangi oyunu oynayacağınıza karar verin.
1 gb mobil oyun önerisi
1 GB altı mobil oyunlar

1 GB depolama alanının altında bulunan en iyi mobil oyunları derledik. Telefonunuzda yeterli alan problemi çekmeden birçok eğlenceli oyunu indirebilirsiniz.

Gelişen oyun dinamikleri nedeniyle oyuncuların en büyük problemlerinden birisi de uygulamaların boyutu oluyor. Mobil oyun olsa dahi bazı oyunlar korkutucu boyutlara sahip olabiliyor ve bu bazı oyuncular için oyunu oynanamaz hale getirebiliyor. Neyse ki bu noktada düşük boyutlu uygulamalar yardımımıza yetişiyor.

1 GB Altında Bulunan En İyi Mobil Oyunlar

Oyunların boyutunun düşmesinin oyun kalitesinin düşmesine neden olduğu yaklaşımı oldukça yanlış. Çünkü listemizde de görebileceğiniz üzere düşük boyutlu birçok oyun, oyun dünyasında ismini olumlu bir şekilde duyurabildi. Bu nedenle, eğer düşük boyutlu oyunlar hakkında böyle bir çekinceniz var ise bu düşüncelerinizi değiştirmenizde fayda var.

1 GB altında en iyi mobil oyunlar
Gangstar New Orleans

Gangstar New Orleans OpenWorld

Listemizin ilk başında bir gangsterlerle ilgili bir oyun bulunuyor. Harika grafikler ve müziği sayesinde bu oyun aksiyon-macera türünün en iyi oyunları diyebiliriz, ayrıca GTA serisinin hayranıysanız da bu oyunu kesinlikle beğeneceksiniz.

Oyun içerisinde kullanabileceğiniz birçok farklı silah çeşidi bulunuyor. Oyun içerisinde görevler yapabilir veya isterseniz açık dünyayı dolaşabilirsiniz.

Gangstar New Orleans
Gangstar New Orleans
Developer: Gameloft SE
Price: Free
The Walking Dead Season Two
The Walking Dead

The Walking Dead: Season Two

Eğer The Walking Dead hayranıysanız bu oyunu kesinlikle oynamalısınız. Film tarzında olan The Walking Dead: Season Two kıyamet sonrası zombiler tarafından ele geçirilen bu dünyada hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Oyunun ana karakteri Clementine adında genç bir kızın hayatta kalmak için neler yapabileceğini düşünüyorsunuz.

The Walking Dead: Season Two
The Walking Dead: Season Two
1 GB altında en iyi mobil oyunlar
World War Heroes: WW2

World War Heroes: WW2

Adından da anlaşılacağı gibi bu oyun II.Dünya Savaşı’nda geçiyor. Etrafınızdaki şiddetli savaşlarda hayatta kalmak için elinden gelenin en iyisini yapacak bir savaşçıyı oynayacaksınız. Düşmanlarınızı öldürmek için seçebileceğiniz 50’den fazla silah bulunuyor. World War Heroes, oyuncuların eğlenebileceği yedi savaş alanı ve altı farklı oyun modu bulunuyor.

Life is Strange
Life is Strange

Life is Strange

Square Enix tarafından geliştirilen üçüncü şahıs modunda oynanan çevrim dışı oyunlardan biri olan Life is Strange oyuncular tarafından çokça beğenilmiş durumda. Oyuncuların en beğendiği oyun içi özellik ise zamanı tekrardan geri alabilme özelliği oldu. Oyunun hikayesi ise kısaca özet geçecek olursak şu şekilde.

Oyunun ana karakteri olan Maxine “Max” Caulfield karakterini oynayarak maceraya atılıyorsunuz. Görevler yaparak, farklı yerler keşfederek, nesneleri toplayarak ve oyun içinde bulunan diğer karakterler ile konuşarak hikayeye ilerletmeye çalışıyorsunuz. Oyunu oynarken seçimlerinize dikkat etmelisiniz çünkü bu seçimleri yaparak hikayenizin nasıl ilerlediğini göreceksiniz.

Life is Strange
Life is Strange
Developer: SQUARE ENIX LTD
Price: Free
1 GB altında en iyi mobil oyunlar
Assassin’s Creed Identity

Assassin’s Creed Identity

En iyi çevrim dışı mobil oyunlar listesindeki bir başka oyun ise Assassin’s Creed Identity. Bu oyun Ubisoft Entertainment tarafından mobil cihazlara özel olarak geliştirilen aksiyon-macera tarzında bir oyun. Oyunun hikayesi Avrupa Rönesansı’nda geçiyor. Oyun içerisinde birçok özel yetenekler, görevler ve sözleşmeler gibi özellikler mevcut. Bu oyunu oynayan oyuncular sürekli olumlu yönde yorumlar yapıyor.

Assassin's Creed Identity
Assassin's Creed Identity

1 GB Altı Mobil Oyun Önerileri Videomuz

Bu konuda YouTube kanalımızda bir de video paylaştık! Buradaki önerilerin yanı sıra yepyeni oyunlar da göreceksiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts