5 En İyi Mobil Futbol Oyunu

En iyi 5 Mobil Futbol Oyunu
En iyi 5 Mobil Futbol Oyunu

5 En İyi Mobil Futbol Oyunu

Mobil oyun sektörünün gelişmesinden önce, evde oyun konsollarında ya da bilgisayar başında oynadığımız futbol veya menajerlik oyunları artık mobil ekranlarımızda ve oldukça eğlenceliler. Seçeneğin bir hayli bol olduğu bu türde daha rahat seçim yapabilmeniz için 5 En iyi Mobil Futbol Oyunu listesini derledik.

1. FIFA Futbol (Mobile)

FIFA Futbol
FIFA Futbol

Futbol oyunlarının efsanelerinden biri olan Fifa serisinin mobil oyunu olarak karşımıza çıkan FIFA Futbol, Electronic Arts tarafından yayınlanmıştır. Futbol oyunları pazarındaki rakibi Pro Evolution Soccer (PES) ile bilgisayar ve oyun konsollarındaki rekabetinden sonra, mobil platformda rekabet eden FIFA Futbol listemizde ilk yeri alıyor. Ancak Pes 2019’dan daha iyi olduğunu iddia etmiyoruz, kararı size bırakıyoruz.

Gerçek zamanlı olarak diğer oyuncularla çevrim içi olarak mücadele edebileceğiniz oyunda, Ultimate takımınızı kurun ve mobil futbolun tadını çıkartın. Ücretsiz bir mobil futbol oyunu olan FIFA Futbol hem Android hem de iOS kullanıcıları için erişilebilir durumda.

İlginizi çekebilir: FIFA Mobile İnceleme

2. PES 2019

PES 2019
PES 2019

Pro Evolution Soccer (PES), futbol türü oyunlarda en bilindik ve sevilen oyunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmakta. KONAMI’nın çıkardığı PES 2019, mobil ekranlarda iyi bir futbol deneyimi sunuyor. Canlı güncellemeler ile gerçek dünya ile ilişkisini hiç koparmıyor. FIFA Futbol’da olduğu gibi PES 2019’da da gerçek zamanlı olarak rakiplerimizle kıran kırana mücadele edebiliyoruz. Ücretsiz bir mobil futbol oyunu olan PES 2019’u Google Play Store ya da Apple Store’dan indirebilirsiniz.

3. Dream League Soccer 2019

Dream League Soccer 2019
Dream League Soccer 2019

Dream League Soccer 2019, FIFA Futbol ve PES 2019 gibi kendi rüya takımınızı oluşturup yönetebildiğiniz detaylı bir oyun. Oluşturduğunuz takımla çevrim içi olarak diğer oyuncularla maç yapabilirsiniz. First Touch Games firmasının yayınladığı oyun gerçekçi bir oyun deneyimi sunmayı vaat ediyor. Oyuncularını geliştirin ve kendini stadyumunuzu inşa edin. Dream League Soccer’ı iOS ve Android platformları için indirebilirsiniz.

4. TOP ELEVEN 2019 – Futbol Menajeri

Top Eleven 2019
Top Eleven 2019 – Futbol Menajeri

Diğer mobil futbol oyunları menajerlik konusu üzerinde dursa da bu konu da Top Eleven 2019 daha başarılı. Futbol sektörünün sadece menajerlik yönüne odaklanan oyun, oyuncuya tam bir menajerlik deneyimi sunuyor. Sıfırdan yarattığınız takımınızın aklınıza gelebilecek her türlü detayı ile ilgilenin ve başarıya ulaşmaya çalışın. Top Eleven 2019’u Android ve iOS platformları için indirebilirsiniz.

5. New Star Futbol

New Star Soccer
New Star Soccer

Kendilerini mobil ve tabletlerdeki en iyi futbol oyunu olarak nitelendiren New Star Futbol (NSS) abartıyor diye düşünüyorsanız çok yanılıyorsunuz. Kendine özgü grafikleri, oynanışı ve zengin içeriğiyle harika bir futbol deneyimi sunan oyunu denemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz. Oyunda futboldan ziyade gerçek hayat ile ilgili eylemler de bulunmakta. Örneğin bir kız arkadaşı edinebilirsiniz. Ancak ileride kız arkadaşınız ile takımınız arasında seçim yapmanız gerektiğinde durumu dengelemeyi unutmayın. At yarışlarından casino oyunlarına kadar küçük dokunuşlar barındıran ve ücretsiz bir mobil futbol oyunu olan New Star Soccer Android ve iOS platformlarından erişilebilir durumda.

Listemizin sonuna geldik. Eğer 5 En İyi Mobil Futbol oyunu listemize girmesi gerektiğini düşündüğünüz oyunlar varsa yorum yazmayı unutmayın.

İlginizi çekebilir: BlueStacks 4 ile Oynayabileceğiniz 5 Spor Oyunu

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler