Kılıcınızı Çekin Dövüş Başlıyor: A Way To Slay

A Way To Slay
A Way To Slay

A Way To Slay, kılıç dövüşlerini sıra tabanlı oyun stiline uyarlayarak taktiksel kılıç dövüşü mantığını ortaya koyan aksiyon oyunudur.

A Way To Slay İncelemesi

Son teknoloji silahlarla donatılmış ordular, savaşlarda uzaktan kumandayla yönetilen insansız hava araçlarının attığı bombalar derken insanoğlu birbirini öldürmek adına üretim yapmaya devam ediyor. Tüm bunlar bir yana insanların pek çoğu silahlara karşı maalesef ki sempati beslemekte. Ancak kabul edelim, ilk çağlardan bu yana göze estetik açıdan hoş gelen ve herkesin en az bir kere de olsa eline almak istediği kılıklar, bunca teknolojik silah arasında hala popülerliğini koruyor.

A Way To Slay

Elbette ki kılıçlar işlevsel olarak günümüzde kullanılan bir silah değil fakat özellikle de fantastik veya tarihi içerikli dizilerde ve filmlerde kült olmuş sahnelerin vazgeçilmez ögeleri arasında zirveye oynuyor. Öte yandan şüphesiz ki dijital oyunlar kılıcın en çok haz verdiği alan oluyor.

A Way To Slay, kılıç dövüşlerini sıra tabanlı oyun stiline uyarlayarak taktiksel kılıç dövüşü mantığının en güzel uyarlamalarından birini ortaya koyuyor.

A Way To Slay

NoTriple-A Games‘in ellerinden çıkan bu oyun uzun süre oynamaktan sıkılmayacağınız bir türden. Oyundaki amacınız, savaş alanında etrafınızı saran düşmanları öldürmek. Ancak dediğimiz gibi bunu sıra tabanlı oynanış mantığıyla yapmanız gerekiyor. Düşmanın üstüne iki kere tıkladığınız zaman karakteriniz saldırıya geçiyor ve düşmanı devre dışı bırakıyor. Bu sırada diğer düşmanlar da hareket ederek sizlere yaklaşıyor. Dolayısıyla bir sonraki hamlenizi hesaplayarak, düşmanlarınız tarafından öldürülmeden siz hepsini öldürmeniz gerekiyor.

A Way To Slay

Karakter tasarımları, canlı grafikler, oynanış kolaylığı ve kılıç dövüşü içeren bir aksiyon oyunundan beklenen, tabiri caizse kan revan ortamının sağlanmasıyla birlikte oyunda alınan haz doruklara ulaşmakta. Kılıç çeşitliliğinin yanı sıra hem sizin seçebileceğiniz hem de karşınıza çıkan düşmanların çeşitliliği oyunu daha da eğlenceli hale getiriyor. Kılıç sesleri ve arka plandaki müzikle bir an olsun oyunu elinizden bırakmayacaksınız!

A Way To Slay oyununu Google Play Store ve Apple Store mağazalarından ücretsiz olarak indirip kendinizi aksiyonun ortasına hemen atabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler