Among Us Benzeri Ücretsiz Mobil Oyunlar

Among Us çıkışından pek uzun bir süre geçmemesine rağmen Play Store üzerinde en çok indirilenler listesinde 1. sırada yer aldı.
Among US Gibi Oyunlar
Among Us oyunu kısa süre içerisinde Play Store’da en çok indirilenler listesine girmeyi başardı.

Among Us benzeri mobil oyunlar oynayarak aksiyona başka bir oyundan da devam edebilirsiniz. Ayrıca son zamanda çıkışını yapan Among Us oyunu kısa süre içerisinde popüler oldu. Oyunun ücretsiz olması da Play Store üzerinde en çok indirilenler oyunlar arasında en başta olmasını sağladı.

Among Us’a Benzeyen Ücretsiz Mobil Oyunlar

Play Store üzerinde dolaşırken birçok Among Us benzeri mobil oyuna denk gelebilirsiniz. Oyunun yeni olmasına rağmen türünden dolayı benzer birçok oyun bulunuyor. Rol yapma üzerine kurulan bu oyunda yapabileceğiniz birçok şey bulunuyor. Katil olarak görev yapanları katledebilir masum olarak kaçmak için görev yapmanız gerekiyor.

Among Us gibi mobil oyunlar
Among Us benzeri mobil oyunlar oynayarak eğlencenizi ikiye katlayabilirsiniz.

Herhangi bir şekilde tedirgin olan oyuncu acil toplantı düzenleyerek oylama başlatabilir. Böylelikle katilleri oylayarak oyunu kazanabilirsiniz. Aynı zamanda katil olan sizseniz iyi rol yapmanız gerekiyor. Eğer oyun içerisindeki masum sizseniz katilleri bulmalı ve şüpheli hareketlerden kaçınmalısınız.

Town of Salem

Town of Salem
Town of Salem

Town of Salem oyununda 15 kişinin bir köyde olup her kişinin bir rolü bulunuyor. Her rolün farklı özellikleri bulunuyor. Rollerin bir de renkleri bulunuyor. Eğer yeşil bir role sahipseniz köylüsünüz demek. Geceleri de yeteneğinizi kullanarak mafyaları veya kötü rollere sahip oyuncuları gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Eğer rolünüzün rengi yeşil değilse göreviniz tamamen farklı olabilir. Kırmızı role sahip oyuncular tüm köyü katletmeye çalışırken beyaz bir renge sahip role denk geldiyseniz size belirlenen hedefi oy birliğiyle asmanız istenebilir. Farklı kazanma yöntemleriyle oyunu kazanabilirsiniz.

Werewolf Online

Werewolf Online
Werewolf Online

Tıpkı Town of Salem oyununda olduğu gibi Werewolf Online’da da göreviniz rol yapmak. Farklı görevlere sahip olarak suçluları gün yüzüne çıkarmalı veya kötü taraf sizseniz köylüleri öldürmeli ve kendinizi ele vermemelisiniz. Takım arkadaşlarınız da olabileceğinden dolayı takımdan bir kişiyi kaybetmenin pek bir önemi olmayabilir. Oyunun ilerleyen zamanlarında ne kadar kalabalıksanız oyunu kontrol etme şansınız o kadar artar. Bir anda herhangi bir oyuncuyu suçlamaya başlarsanız büyük ihtimalle başarılı olacaksınız. Böylelikle hem oylamalarla hem de geceleri insanları öldürerek oyunu hızlı bir şekilde kazanabilirsiniz.

Keep Talking and Nobody Explodes

Keep Talking and Nobody Explodes
Keep Talking and Nobody Explodes

Keep Talking and Nobody Explodes oyunu Werewolf Online ve Town of Salem gibi değil. Daha çok ekip olarak değişik düzenlere sahip bombayı çözdüğünüz bir oyun. Bölümleri geçtikçe daha zor düzeneklerle karşılaşacaksınız. Oyunun isminden de anlaşılabileceği gibi arkadaşlarınızla sürekli iletişim halinde kalmalısınız. Bombayı çözmesi gereken oyuncu düzenekleri doğru ve eksiksiz bir şekilde arkadaşına açıklamalı. Diğer oyuncunun göreviyse ona verilen modüller kitabından düzenekleri araştırarak doğru yöntemleri bulup bombayı çözen kişiye doğru bir şekilde anlatması gerekiyor. Eğer bombayı çözmek için son bir işleminiz kaldıysa ve onda da hata yaptıysanız bomba düzeneği en başa dönecek. Yaptığınız her işlemi aklınızda tutmanın sizlere büyük avantaj sağlayacağını da unutmamalısınız. Oyunun ücreti yaklaşık olarak 32 TL olmasına rağmen sosyal medya hesaplarımız üzerinden yaptığımız turnuva ve çekilişlere katılarak bu oyunu oynayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts