Animus-Stand Alone Şu anda Android’de!

Animus-Stand Alone

Dark Soul’u Unutun Karşınızda Animus!

Animus-Stand Alone, sert dönüş, karanlık ve kasvetli bir görsel stiliyle göze hoş gelen bir atmosfer sunmakta. Animus, TENBIRDS‘ün geliştirdiği aksiyon tarzında RPG oyunudur! Oyunun ayrıca anlayamadığımız bir hikayesi de bulunuyor. Unutmayın karanlık ruhları telefonunuza alıyorsunuz!

Animus-Stand Alone Android’e Geldi!

Oyundan en iyi şekilde verim almak istiyorsanız bir kontrol cihazına ihtiyacınız olabilir. Zor bir patron savaşı sırasında dokunmatik ekran kontrolleri ile uğraşmak istemiyorsanız bir tane edinmeniz sizlere çok fazla yarar sağlayabilir. Oyunun değeri 7,99 ABD doları olsa da görünüşe göre fiyatını fazlasıyla hak ediyor gibi gözüküyor! Animus-Stand Alone’un Türkiye için değeri 29,99 TL olarak belirlenmiş.

Aksiyon dolu bu oyunda siz de yer alma istiyorsanız hemen şimdi Google Play‘den Animus-Stand Alon’u indirerek oynamaya başlayabilirsiniz!

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyunlardan ya da uygulamalardan daha çabuk haberiniz olsun istiyorsanız bizleri Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Ayrıca sitemizin bildirimlerini açarak son gelişmelerden ilk sizin haberiniz olabilir!

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler