Arcade Mayhem Shooter – Yukarıda Olay Var!

Arcade Mayhem Shooter

Arcade Mayhem Shooter ile yukarıdan gelenlerle yapılan mücadeleye tutuşuyoruz. Arcade türünde oyuncuların karşısına çıkan bu oyun, Game Ever Studio aracılığıyla oyuncularla buluştu. Tatlı mı tatlı grafikleriyle bütün ilginizi üzerine çeken bu oyunda bir karakteri yönlendiriyoruz ve bu karakter ile bölümleri birer birer aşmaya çalışıyoruz.

Oyunun kontrolleri oldukça basit. Ekranın sol alt kısmında yer alan bölgede sağ ve sola gidebileceğimiz butonlar, ekranın sağ alt kısmında yer alan bölgede ise kayabileceğimiz ve ateş edebileceğimiz butonlar yer alıyor. İlk bölümden itibaren kullanılabilen bu özellikler, kesilen rakiplerle birlikte ekstra güçlere de bürünebiliyor. Örneğin silahınız birden fazla mermiyi aynı anda atmaya başlayabilir, daha fazla hasar vermeye başlayabilirsiniz.

Arcade Mayhem Shooter
Oyunda birçok mod da bulunuyor.

Yukarı Bak ve Ateş Et!

Arcade Mayhem Shooter’da yapılması gereken yukarıdan gelen canavarlara hiçbir şekilde basmamak. Yerde seken ve biriktikçe oyundaki stresi artıran bu yapılardan düşen eşyaları toplayarak daha güçlü hale gelinebiliyor. Oyunun ilk bölümlerinde oldukça basit, yemyeşil canavarlara ateş ediyoruz ve oyunun mantığını algılıyoruz. Oyunun içinde minik de bir hikaye sürüyor. Kahramanımız basit oynanışıyla çok şey yaparken, bir yandan da hikayenin kahramanı olarak etrafı daha güzel bir hale getirmeyi amaçlıyor.

8 Farklı Dünya

Arcade Mayhem Shooter’da 8 farklı dünya ve bu dünyaların farklı farklı canavarları bulunuyor. Bunun yanı sıra 80’den daha fazla bölüm bulunuyor ve toplamda 8 boss, 1 adet de inanılmaz mega boss oyuncuların karşısına çıkıyor. Tabii bu boss’ları geçebilmek için silah çeşitliliği de mevcut. oyunda 10 silah ve bu silahları geliştirebileceğiniz ekstra ürünler bulunuyor.

Arcade Mayhem Shooter
Arka planda bir de hikayemiz mevcut.

Arcade Mayhem Shooter Sadece Android’te

Game Ever Studio imzasını taşıyan bu oyun sadece Android işletim sistemine sahip cihazlarda oynanabiliyor. Oyunu Google Play üzerinden indirebilir ve arcade dünyasına bir anda dahil olabilirsiniz. İyi oyunlar! 🙂

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler