Assasin’s Creed Rebellion – Suikast Oyunu

Assasin's Creed Rebellion
Assasin’s Creed Rebellion

Ubisoft aracılığıyla 2007 yılında tanıştığımız Assasin’s Creed evreni şimdi mobil platformlarda keşfedilmeyi bekliyor. 27 Haziran 2017 yılında geliştirilmeye başlanan, 21 Kasım 2018 tarihinde hem iOS hem de Android platformlar için yayınlanan Assasin’s Creed Rebellion, Fallout Shelter ve Westworld Mobile oyunlarından da tanıdığımız Kanada bazlı bağımsız oyun geliştiricisi Behaviour Interactive tarafından geliştirilmiştir.

Assasin’s Creed İspanya’da

İspanya Engizisyon döneminde geçen oyun, farklı zaman dilimlerindeki favori karakterlerimizi aynı anda oynamamıza olanak sağlıyor. Mobil Rol yapma (RPG) ve Mobil strateji oyunları türündeki Assasin’s Creed Rebellion 40 üzerinde karakter seçeneğiyle serinin takipçilerini sevindiriyor. Tapınakçılara karşı verdiğiniz mücadelede, mobil platforma göre tasarlanmış yeni dinamikler ile düşmanlarınıza nasıl yaklaşacağınıza siz karar veriyorsunuz. Kendi komuta merkezini yönettiğiniz oyunda suikastçilerinizi geliştirebilir, karargahınızı büyütebilir ve Tapınakçıların oyunlarına son verebilirsiniz. Kardeşliğin kaderi sizin elinizde!

Assasin's Creed Rebellion
Assasin’s Creed Rebellion Karargah

Oyunda craft sistemi de bulunmakta. Suikastçilerinize istediğiniz tarzda silahlar craft ederek özelleştirebilirsiniz. Kardeşliğinizin seviyesi yükseldikçe, karargahınıza yeni odalar ekleyebilir, yeni geliştirmelerin kapısını aralayabilirsiniz. Karakterlerinizi oyun stilinize göre geliştirip işleri lehinize kolaylaştırabilirsiniz. Bazı çeşitli içeri sızma görevlerine üç kişilik suikast timleri gönderebilirsiniz. Görevin türüne göre kurduğunuz tim içerisinde yer alan suikastçilerin yetenekleri ve karakter seçimi farklılık gösterecektir. Suikastçinizin gelişimi de tamamladığınız görevinin türü ile doğru orantılı olmaktadır. Kısaca, klasik bir rol yapma oyunundan beklediğimiz, yaptığımız seçimlerinin oyunun geri kalanını etkilemesi durumu açıkça hissedilmektedir.

Özel Suikast Etkinlikleri

Farklı çağlarda geçen ve farklı oyun çeşitlerini barındıran etkinliklerde, diğer oyuncalara karşı yarışarak lider olma şansını yakalayabilirsiniz. Bu etkinliklerde özel ödüller kazanabilir, nadir suikastçıları açarak oynayabilirsin. Bu etkinlikler rekabetten hoşlanan oyuncular için güzel bir fırsat olarak göze çarpmaktadır.

Assasin’s Creed Rebellion İnceleme Yorumu

En çok beğenilen inceleme yorumu:

Sektöre ilginç bir mobil değişiklik getirmiş. Önceki oyunlardaki bütün karakterlere erişim olması harika, insana konsol versiyonlarındakine yakın bir nostalji yüklüyor. Genel olarak bağımlılık yapan, iyi bir seviye atlama sistemine ve çeşitliliğine sahip bir oyun. 10/10 “Assassinate” ( suikast) yapardım.

Jordan Kiwacz

Assasin’s Creed Rebellion İndir

Ücretsiz bir mobil oyun olan Assasin’s Creed Rebellion, oyun içi satın alma öğeleri içermektedir. 445mb boyutundaki oyunu iOS ve Android platformları için indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler