Balon Patlatma: Bubble Shooter

Balon Patlatma: Bubble Shooter
Balon Patlatma: Bubble Shooter

Bağımlılık yaratacak bir mobil klasik oyuna hazır olun! Balon Patlatma: Bubble Shooter oyunu klasik atari oyununa yepyeni özellikler getirerek eğleneceği bizim için doruk noktasına ulaştırıyor. Balon Patlatma: Bubble Shooter bizlere grafikleri ve tasarımı ile nostalji havasında bir oyun zevki yaşatıyor. Bütün bu özelliklerinin bir araya gelmesi ile de milyonlarca oyuncu kitlesine kolayca ulaşmış durumda. Her yaştan insanın bıkmadan saatlerce oynayabileceği bu oyunda yapman gereken tek şey 3 aynı renk balonu eşleştirmek ve balonları patlatarak seviye geçmek. Bu keyifli puzzle oyunu ile telefonununuz olduğu her yerde internet veya internetsiz bir şekilde balonları patlatıp boş zamanlarınızda bu keyifli oyunun tadını çıkarabiliyorsunuz.

Balon Patlatma: Bubble Shooter Oynanışı

Klasik oyun modunda oynadığımız bu oyunu oynaması oldukça eğlenceli ve basit görünüyor. Hazırlığınızı yapın, ateş edin, balonları havaya uçurun. Bizden istenen aynı renk 3 balonu bir araya getirip balonları patlatmak. Böylelikle seviyeleri geçip birbirinden farklı muhteşem ödüllere sahip olabiliyoruz. Tabi bunu yapmak için hızlıca stratejimizi belirlemeliyiz aksi takdirde seviye atlamamız pek o kadar kolay olmuyor. Oyundaki lazer silahımızla ateş etmek için ekrana dokunuyoruz ve baloncuğu göndereceğimiz yere sürükleyip bırakıyoruz. Baaam! Sayfada ki balonların hepsi patladı. Artık daha zor ve eğlenceli yeni seviye için hazırız demektir. Balon Patlatma: Bubble Shooter da değişik ateşli silahlara sahip olma şansına da sahibiz. Bu da klasik oyun türüne oldukça farklı bir renk katmış. Oyun içinde ateş topu elde etmek için arka arkaya 7 baloncuk patlatmamız gerekirken, bomba kazanmak için aynı anda en az 10 baloncuk düşürmemiz gerekiyor.

Balon Patlatma: Bubble Shooter
Balon Patlatma: Bubble Shooter

Her seviyede oyun bize farklı bir baloncuk düzeniyle geliyor. Yani bizim de oyuncular olarak her seviye için farklı bir strateji düşünüp belirlememiz gerekiyor. Balon Patlatma: Bubble Shooter oyunu bu yönüyle hem eşleştirme becerimizi artırıyor hem de zihin egzersizi yapmamıza yardımcı oluyor. Balon Patlatma: Bubble Shooter ile arkadaşlarınız ve aileniz ile de yarışmanın tadına varabiliyor kimin harika stratejiler ile daha yüksek skora ulaşacağını görebiliyorsunuz. Her seviyede birbirinden farklı görevleri yaparak jetonlar ve ödüller kazanma şansı yakalayabiliyoruz. Tabi bu ödülleri kazanmak için oldukça hızlı bir şekilde balonları yok etmeliyiz.

Balon Patlatma: Bubble Shooter Özellikleri

2000 den fazla birbirinden farklı strateji sahip heyecanlı seviye
• Yenilenmiş unsurlar ve muhteşem günlük ve genel ödüller
• Yepyeni efektler ve sesler eklenerek oyun daha da keyifli hale getirilmiş.
• Facebook ile bağlanma özelliği sayesinde arkadaşlarınızla yarışma şansı
• Destek ekibine direk mesaj gönderme imkanı sayesinde teknik destek hızlı bir şekilde sağlanıyor.
• Skor tablosu ve zorlu görevler
• Renk körü modu ile eşleştirme oyunlarında herkesin ücretsiz eğlenebilmesi sağlanmış.
• İnternete gerek yok.
• Ateş topu, bomba gibi farklı silah türleri
Balon Patlatma: Bubble Shooter oyunun yaratıcısı olan Bubble Shooter firması nerdeyse her 2-3 haftada bir yaptığı güncellemelerle oyuna farklı seviye ve ödüller getiriyor. Bu sayede oyundan sıkılmak mümkün olmuyor.

Balon Patlatma: Bubble Shooter İndir

Adeta bir balon patlatma çılgınlığına dönüşen bu oyun popülerlik bakımından da Google Play Store’da sürekli üst sıralarda. Klasik mobil oyunlar da oldukça fazla bir indirilme kitlesine sahip olan bu oyun aynı zamanda Android platform için 21,26 MB’lık, İos platformlar için ise 71,3 MB’lık küçük boyutu ile klasik oyun severlerle buluşuyor.
Balon Patlatma: Bubble Shooter oyununu Android cihazınız için Google Play Store, İos cihazınız için App Store üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyunun uyumluluğu Android telefonlar için cihaza göre değişirken İos cihazlar için 8.0 veya üst sürümüne ihtiyaç duyuluyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts