Battle Boom’da Ordunun Kaderi Sizin Elinizde

Battle Boom
Battle Boom

Battle Boom, emrinizde bulunan askeri birliklere komutanlık yaptığınız gerçek zamanlı bir strateji oyunu.

Battle Boom

İnsanlık tarihi savaşlarla dolu ve her gün her dakika dünyanın bir köşesinde bu savaşlar devam ediyor. Farklı coğrafyalarda, tarihin farklı dönemlerinde insan ırkının bitmek bilmeyen öldürme arzusu milyonlarca kişinin ölümüne yol açtı. Battle Boom ile Timur’un fetihlerinden Moğol istilasına, Çin hanedanlıklarının iktidar mücadelesinden 40 milyon kişinin öldüğü 2. Dünya Savaşı’na kadar, dünya üzerindeki kanlı savaşların toplamından daha fazlasının yaşanacağı savaşlara komutanlık yapmaya hazır mısınız?

Piyadelerle, tanklarla, otomatik silahlarla, füzelerle ve daha çok fazlasıyla, kendi stratejinizi belirleyerek düşman birliklerini yok etmek için savaşacaksınız.

Battle Boom

Savaş meydanında bir ana üssünüz bulunuyor. Temel amacınız bu üssü korumak ve aynı zamanda da düşman üssünü yok etmek. Ekranın altında o sırada emrinizde bulunan birlikler dizili olacak. Bunları stratejiniz doğrultusunda savaş alanına sürükleyerek düşmana saldırıyorsunuz. Savaşları kazandıkça hem sahip olduğunuz birliklerin sayısı artıyor hem de birlikleri geliştirerek eşsiz bir ordunun eşsiz komutanı olma yolunca emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Grafikler, oynanış, savaşların akıcılığı, stratejilerinizin savaşın kaderini belirleme gücü gibi pek çok özelliğiyle strateji oyunları kategorisinde mutlaka telefonunuzda bulundurmanız gereken oyunlardan biri olan Battle Boom’da harita üzerindeki savaşlara katılarak bölüm bölüm ilerleyebilir, 2’ye 2 online mücadelelere katılabilir ya da etkinlik sekmesindeki üç farklı savaş modunda yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Ayrıca kendi klanınızı oluşturup arkadaşlarınızı davet ederek ya da başka klanlara katılarak oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Battle Boom’u Google Play Store aracılığıyla ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts