Bayramda Sevdiklerinizle Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar

Bayramda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bu mobil oyun önerileri ile sıkılma problemini tamamen ortadan kaldırıyoruz.
bayramda oynayabileceğiniz mobil oyunlar
Bayramda Arkadaşlarınızla Birlikte Oynayabileceğiniz Mobil Oyun Önerileri

Bayramda arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz mobil oyunlar ile bayramlarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bayramlarda arkadaşlarınızdan uzak kaldığınızda sıkılıyorsanız mobilde hep birlikte oynayabileceğiniz harika önerilerimiz bulunuyor.

Arkadaşlarınız ile Sıkılmadan Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar

Bayramlarda çoğumuz arkadaşlarımızdan uzak kalıyor ve görüşemiyoruz. Bu sene sadece bayram dolayısıyla da değil, koronavirüs nedeniyle arkadaşlarımızla görüşemez olduk. Hazırlamış olduğumuz listede yer alan oyunlar sayesinde arkadaşlarınız ile kopan sohbeti tekrardan yakalayabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. İşte bayramda arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz mobil oyunlar:

Werewolf Online

Werewolf Online
Werewolf Online

Town of Salem oynadıysanız veya bir yerde gördüyseniz bu oyunun mantığını da kolayca anlayacaksınız. Üstelik çok da basit. Arkadaşlarınızla veya tüm dünyadan insanlarla birlikte oynayabilirsiniz. Warewolf Online, 16 kişiye kadar oyuncunun girebildiği çok oyunculu bir oyundur. Oyundaki tüm oyuncuların sona kalmak için birbirleriyle savaştığı kurtadam, doktor, gardiyan, silahşor gibi birçok rol bulunuyor. Özel güçlerinizi kullanarak diğer oyuncuların rollerini ortaya çıkarın ve onları sizinle çalışmaya ikna ederek oyunu kazanın.

Hide Online

Hide Online
Hide Online

Call of Duty Mobile’da saklambaç oynadıysanız bu oyunun mantığı da aynen öyle. Takımlardan birisi insan oluyor, diğer takım ise bazı nesnelerin kılığına girerek insanlardan saklanıyorlar. Eğer nesnelerin insanlar tarafından bulunamayıp saklanmayı başarırlarsa oyunu kazanıyorlar, ancak bulunurlarsa insanlar kazanıyor. Nesnelerin oyun içerisinde bazı hakları oluyor. Örneğin nesne olarak oynuyorsanız arkanızda üç tane kopya bırakabilir, bulunduğunuz yerde kendinizi dondurabilir, rakibi kör edebilir ve şeklinizi bir kereliğine değiştirebilirsiniz. İnsan olan takıma da bazı ayrıcalıklar tanınıyor. Belirli süreler boyunca hareketsiz kalan nesneler için ıslık çalınıyor, bu sesi duyanlar da sesin geldiği tarafa gelerek nesnenin nerede olduğunu anlamaya çalışıyorlar.

Gartic.io

Gartic io
Gartic.io

Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz bir diğer eğlenceli oyun ise Gartic.io. Gartic.io oyununda bir kişi ona verilen iki seçenekten birisini seçecek ve yazı yazmadan seçtiği seçeneğin ne olduğunu çizmeye çalışacak. Diğer kişiler ise çizilenin ne olduğunu bilmeye çalışıp puan kazanmaya çalışacak. En hızlı bilenler daha çok puan kazanıyor, en son bilenler ise daha az puan kazanıyor. Belirlenen puana ilk ulaşan ise oyunu kazanıyor. Ayrıca ne kadar doğru çizim yaparsanız ve oynayanlar çiziminizin ne olduğunu bulabilirse sizler de puan kazanıyorsunuz. Ayrıca Gartic.io benzeri bir mobil oyun olan Kongya Draw Party oyununa da göz atabilirsiniz.

Ateş ve Su

Ateş ve Su
Ateş ve Su

Ateş ve Su bağımlılık yaratan takım oyunu odaklı eğlenceli bir platform oyunu. Oyunda, tapınaklardan çıkmak için Ateş ve Su’ya yardım etmelisiniz. Ateş, su dolu zeminlere; Su ise ateşli zeminlere temas etmemeli. Ayrıca unutmamalısınız ki yeşil bataklık ikisini de öldürür!  Elmasları toplayarak da ekstra puanlar alabilirsiniz.

Fun Run 3

Bayramda Arkadaşlarınızla Birlikte Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar
Fun Run 3

Klasik koşu yarışı oyunlarından olan Fun Run 3’te engellerden kaçarken dünyanın dört bir yanından 90 milyon oyuncuya karşı yarışın. Online oynanan bu eğlenceli oyunda yarışı kazanmak için rakiplerinin koşusunu sabote etmelisiniz. Bitiş çizgisine yaklaşan bir rakibiniz varsa önüne birkaç tuzakla ona yarışı kaybettirin.

Total
20
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts