Bil ve Fethet Oyna

Bil ve Fethet

Eğlence ve bilgi oyunları dahilinde kendisine popüler bir yer edinen Bil ve Fethet, adından da anlayacağınız üzere soruları bilerek farklı yerleri ele geçirmenizi sağlıyor. Farklı türleri bir araya getirmesinden ötürü büyük beğeni toplayan oyun, aynı zamanda oynanış yapısındaki unsurlar neticesinde de ilgi çekiyor. Gün içerisinde zaman geçirmek veya kafa dağıtmak istediğiniz takdirde oyun oldukça güzel bir seçenek sunuyor.

Test oyunu olarak da tanımlanabilen Bil ve Fethet Android içerisinde oyuncular test çözmek zorundadır. Gelen sorulara doğru cevap verdiğiniz takdirde yeni yerleri fethedebiliyor, bunun yanında işgal edip edindiğiniz yerleri yıkabiliyorsunuz. Yeniden inşa etme özelliği neticesinde tamamen kendinize özgü bir oynanış yapısı oluşuyor.

Bil ve Fethet Oyunu Oyna

Strateji yeteneklerinizi kullandığınız oyun boyunca aynı zamanda sıralamada yer alabiliyorsunuz. Diğer oyuncuların elde ettikleri puanlar ve sizin puanınız çerçevesinde oluşturulan tablo, oyun içerisinde nasıl bir skora sahip olduğunuzu görmenizi sağlıyor. Üstelik bu tablo, rekabetin daha da artmasını sağlıyor. Diğer oyuncuların sizden çok daha fazla skora sahip olduğunu görmeniz halinde gün içerisinde daha fazla soruya yanıt vermek ve yeni yerler işgal etmek isteyebilirsiniz. Nitekim bu, oynanış süresinin çok daha uzun olmasını mümkün hale getiriyor.

Müsabakalara katılmanızı gerektiren tablo, turnuvalar aracılığıyla ödüller kazanmanızı sağlıyor. Eğer diğer oyuncular arasındaki yerinizi görmek ve puanınızı görüntülemek isterseniz turnuvalara katılarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik ödüller ile oynanışın çok daha zengin hale geldiğine şahit olabilirsiniz.

bil ve fethet
Bil ve Fethet

Bil ve Fethet Özelliklerinde

Hali hazırda liderlik sıralaması, oyuna farklı bir tat katıyor. Bu liste içerisinde yükselerek en iyi lig dahilinde yer alabilir ve düşmanlarınızı bilgiye dayalı bir şekilde devirerek şampiyon olabilirsiniz. Özgün bir oynanış tarzının yaratılmasını destekleyen bu özellik, ayrıca rekabetin artmasını mümkün kılıyor.

Her geçen gün büyüyen bir topluluğa sahip olan Bil ve Fethet eğlence oyunu, artan oyuncu sayısı neticesinde kalabalık bir kitle oluşturuyor. Üstelik oyunda yer alan ittifak kurma özelliği, sevdiğiniz arkadaşlarınız ile beraber düşmanlarınıza karşı savaşmanızı kolaylaştırıyor. Yeni bir ittifak kurarak rekabetçi sistemde kendi yerinizi alabilir ya da var olan ittifaklardan birine katılabilirsiniz. Bu sayede güçlü rakiplere karşı arkanıza arkadaşlarınızın da desteğine alarak kendinizi daha güçlü kılabilirsiniz. En yakın arkadaşlarınızı müsabakaya davet edebilir, soruları yanıtlayarak zafer kazanabilirsiniz. Bu konuda çeşitli bilgi içerikli sorular karşınıza çıkıyor. Ayrıca soruları puanlayarak kendi sorularınızı göndermeniz de mümkün.

Özelleştirme seçeneklerine sahip olan Bil ve Fethet, kendi alanınızı kişisel bir şekilde oluşturmanıza imkan tanıyor. Üstelik kişiselleştirilebilir özellikler sadece bununla sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda kendi avatarınızı yaratabilir, köyünüzü genişletebilir, binalarınızı yükseltebilir, ödül ve altın kazanmak için alanınızı çok daha özel bir hale getirebilirsiniz. Oynadıkça çeşitli hediyeler sunan oyun, bu hediyeler yardımıyla çok daha gelişmiş bir alana erişmenizi mümkün hale getiriyor.

Bil ve Fethet APK İndir

Tahmin ve strateji ögelerini bir arada sunarak özgün bir oynanış tarzı dahi yaratan sorular, oyunu çok daha eğlenceli kılıyor. Android ve iOS platformları için ücretsiz bir şekilde yayınlanan oyun, Bil ve Fether APK indir gibi bir arayışa girmenizi önlüyor. Resmi mağazalar üzerinden oyunu akıllı cihazınıza ücretsiz bir şekilde hemen indirebilirsiniz.

Oyunu iOS platformunda oynamak için en az iOS 8.0 ve üstü işletim sistemine sahip bir cihaza ihtiyacınız var. Android tarafında ise Android 4.0 ve üstü bir cihaza sahip olmanız yeterli. Oyunu Android için indirmek adına bu sayfayı, iOS’a indirmek içinse burayı ziyaret edebilirsiniz.

Total
1
Shares
1 Yorum
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler