Bilgisayarda Oynayabileceğiniz 5 Mobil Aksiyon Oyunu

Bilgisayarda Oynanan 5 Mobil Aksiyon Oyunu
Bilgisayarda Oynanan 5 Mobil Aksiyon Oyunu

Bilgisayarda Oynanan 5 Mobil Aksiyon Oyunu

Mobidictum olarak siz mobil oyun severlere tavsiyelerde bulunmaya devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda sizleri oldukça heyecanlandıracak 5 mobil aksiyon oyunu listeledik. ama tabi ki bu listemizin başka bir özelliği daha var. Listemizde yer alan bütün oyunları mobil oyunları bilgisayarda oynamaya yarayan Android emulatorü Bluestacks ile kolaylıkla bilgisayarda oynayabileceksiniz. Böylece oyun zevkiniz kesintiye uğramayacak!

Şimdi fazla uzatmadan Bilgisayarda Oynayabileceğiniz 5 Mobil Aksiyon Oyunu listemize geçiş yapalım.

Bilgisayarda Oynanan 5 Mobil Aksiyon Oyunu - PUBG Mobile
Bilgisayarda Oynanan 5 Mobil Aksiyon Oyunu – PUBG Mobile

PUBG Mobile

Listemizin ilk konuğu 2018’in Mart ayından beri mobil platformları kasıp kavuran PUBG Mobile oluyor. PUBG Corparation ve Tencent ortaklığı ile mobil platformlara uyarlandı. Lightspeed & Quantum stüdyolarının mobil için geliştirdiği oyun, özellikle bilgisayar ve konsol sürümlerini aratmayan grafikleri ve diğer sürümler ile çok az özellik farkına sahip olması bu popülerliğin temel sebeplerinden birkaçı oluyor.

Oyunu daha önce duymamış olanlar için açıklayalım, Battle Royale oyun moduna sahip olan oyunlarda genellikle 100 kişi, belli bir rotada yol alan bir uçağın içerisinden haritanın çeşitli noktalarına atlar. Hiçbir ekipmana sahip olmayan oyuncular evlerin ve çeşitli mekanların içerisindeki silah ve ekipmanları alarak bu 100 kişiden en sona kalarak 1. olmaya çalışır.

Dörtlü, ikili veya tekli modlar sayesinde arkadaşlarınız ile de oynayabilirsiniz. PUBG Mobile’ı bilgisayara indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bilgisayarda Oynanan 5 Mobil Aksiyon Oyunu - Modern Combat 5: Blackout
Bilgisayarda Oynanan 5 Mobil Aksiyon Oyunu – Modern Combat 5: Blackout

Modern Combat 5: Blackout

2014 yılında Wil Lane Bucharest’in geliştirip Gameloft’un yayınladığı birinci şahıs nişancı oyunu olan Modern Combat 5: Blackout, milyonlarca oyuncu tarafından severek oynanmaya devam ediyor. Çıktığı yıla göre oldukça yüksek kaliteli grafiklere sahip olan oyun, oyuncuların kesintisiz aksiyona giriş yapmasını sağladı.

Hepimizin korkulu rüyasını anlatan bu oyunda, dünya parçalanması bir ipliğe bağlı. Sen ve özel olarak yetiştirdiğin ekip ile birlikte dünyayı bu durumdan kurtarmaya çalışıyorsunuz. Ücretsiz olan bu oyunda, hem tekli görevleri hem de çok oyunculu görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz.

Espor tarafında da ağırlık göstermeye çalışan mobil oyunu bilgisayarda da oynayabilirsiniz.

Bilgisayarda Oynanan 5 Mobil Aksiyon Oyunu - Sniper 3D Assassin
Bilgisayarda Oynanan 5 Mobil Aksiyon Oyunu – Sniper 3D Assassin

Sniper 3D Assassin

Azılı bir suçlu olmaya var mısınız? Sniper 3D Assassin’de bazen masum bir sivilin canını savunurken, bazen de azılı bir çeteyi çökerteceksiniz. Birinci şahış bakışından oynadığımız oyunda çeşitli stratejiler yaparak kendinizi belli etmeden görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz.

Birbirinden güçlü keskin nişancı tüfeklerini kullanarak, 13 farklı şehirde görevleri tamamlamalısınız. Bu oyunda dikkatli olmayı unutmayın, çevrede siviller de var. Öldürmeniz gereken sadece hedefiniz. Sniper 3D Assassin’i bilgisayara indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bilgisayarda Oynanan 5 Mobil Aksiyon Oyunu - CrossFire: Legends
Bilgisayarda Oynanan 5 Mobil Aksiyon Oyunu – CrossFire: Legends

CrossFire: Legends

Listemizin dördüncü oyunu CrossFire: Legends oluyor. Birinci şahıs aksiyon oyunu olan CrossFire, bizlere ismi ile efsane bilgisayar oyununu hatırlatmıyor değil. Gerçekçi bir oyun deneyimine sahip olan CrossFire, birçok oyun moduna da sahip. Şu sıralar oldukça popüler olan Battle Royale’de bu modlara dahil olmuş.

CrossFire: Legends’i bilgisayara indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bilgisayarda Oynanan 5 Mobil Aksiyon Oyunu - Shadow Fight 2
Bilgisayarda Oynanan 5 Mobil Aksiyon Oyunu – Shadow Fight 2

Shadow Fight 2

Listemizin son oyunu biraz daha vurdulu kırdılı oluyor. Shadow Fight ile amansız düşmanlarınıza karşı, doğu kültürünün antik silahları ile savaşacaksınız. Sadece silahlar ile değil, çeşitli büyüleri de rakiplerinizi alt etmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca düşmanlarınızın saldırılarından daha az hasar almak için zırhlarınızı geliştirip daha sağlam olabilirsiniz.

Yüksek kaliteli savaş animasyonlarına sahip olan oyunun 40 milyon aktif kullanıcısı bulunuyor. Ayrıca oyunda klanlar kurup bu aksiyona arkadaşlarınız ile dahil olabilirsiniz. Shadow Fight 2’yi bilgisayara indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts