Bilgisayarda Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar (Ağustos)

Bilgisayarda oynayabileceğiniz mobil oyunlar ile mobil oyun zevkini PC üzerinden yaşayabilirsiniz.
PC üzerinden oynayabileceğiniz mobil oyunlar
PC üzerinden oynayabileceğiniz mobil oyunlar

Bilgisayarda oynayabileceğiniz mobil oyunlar ile mobil oyun zevkini PC üzerinden yaşayabilirsiniz.

PC Üzerinden Oynanan Mobil Oyunlar

Mobil oyunları PC üzerinden oynayarak özellikle online oyunlarda rakiplerinize göre daha büyük avantajlar elde edebilirsiniz. Mobil oyunları fare ve klavye ile oynamanın yanında büyük ekranda da oynayarak çok daha iyi bir oyun deneyimi geçirebilirsiniz.

Bilgisayardan oynayabileceğiniz mobil oyunlar
Bilgisayardan Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar

Bilgisayar üzerinden oynadığınız mobil oyunları yüksek grafik ayarlarında bilgisayarınızda oynamak için sahip olmanız gereken tek şey ise Bluestacks. BlueStacks ile mobil oyunları PC üzerinden oynarken akıllı telefonlarınızdan çok daha yüksek performans alabilirsiniz.

Black Hole Hero indir
Black Hole Hero PC üzerinden nasıl oynanır?

Black Hole

Black Hole Hero, HGames-Artworks tarafından geliştirilen tek kişilik bir aksiyon oyunu. Oyunda kara delik açabilen güçlü bir süper kahraman olarak oynuyorsunuz. İster binaların üzerine çıkın isterseniz arabaları özel yeteneğiniz ile kaldırıp başka yere atın. Ama dikkat edin ki silahlı adamlar ya da polisler tarafından ateşe maruz kalmayın. Aksi halde kolaylıkla öldürülebilirsiniz.

Black Hole Hero indir

Cube Surfer oyna bluestacks
Cube Surfer PC üzerinden nasıl oynanır?

Cube Surfer

Voodoo tarafından geliştirilen Arcade oyunu Cube Surfer’da amacınız küpleri toplamak ve mümkün olan en çok küp ile bitiş çizgisine gelerek en yüksek puanı alabilmek. Cube Surfer’da eğer sahip olduğunuz küpler önünüzdeki engellerden azsa yanarsınız. O yüzden topladığınız küplerin fazlalığından emin olduğunuz gibi geçeceğiniz engellerin de azlığından emin olun.

Bilgisayarda Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar

Farming Simulator 16
Farming Simulator 16 PC üzerinden nasıl oynanır?

Farming Simulator 16

Farming Simulator 16 oyununu PC üzerinden oynamak için en iyi telefonlardan bile 9 kat hızlı olan bir Android emülatörü olan BlueStacks’e ihtiyacınız var. Google Play mağazasında bulunan tüm oyunları bu emülatör ile sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey BlueStacks’i resmi internet sitesinden indirmek.

Bilgisayarda Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar

Jurassic Monster World
Jurassic Monster World PC üzerinden nasıl oynanır?

Jurassic Monster World

Jurassic Monter World gibi PvP temalı oyunlar özellikle mobil platformlarda oldukça popüler. Bu oyunlar sunduğu yüksek özellikler ile doğru orantılı olarak telefonunuzu veya tabletinizi performans açısından zorluyor. Yani oyunu oynarken şarjınız normalden daha hızlı şekilde azalabilir ve ısınma problemi yaşayabilirsiniz. Bu yüzden Jurassic Monster World’ü bilgisayardan oynayarak çok daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Bilgisayarda Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar

WinWing bilgisayar üzerinden nasıl oynanır
WinWing PC üzerinden nasıl oynanır?

WinWing

Ivy tarafından geliştirilen WinWing’te amacınız yıldızlar arasında uzay istilacılarını avlamak. Bilim-kurgu evrenini silahlarınızı güçlendirebildiğiniz WinWing ile güvence altına alabilirsiniz.

WinWing

Saint Seiya Awakening indir
Saint Seiya Awakening’i bilgisayardan oynayarak telefondaki şarj derdine son verebilirsiniz.

Saint Seiya Awakening

Saint Seiya Awakening oyununu BlueStacks yardımıyla PC üzerinden de oynayabilirsiniz. Singapur merkezli geliştirici Youzu tarafından geliştirilen Saint Seiya Awakening, Google Play Store üzerinden 5 milyondan fazla kişi tarafından indirildi.

Saint Seiya Awakening

Dino Squad PC üzerinden nasıl oynanır?
Dino Squad PC üzerinden nasıl oynanır?

Dino Squad

Dino Squad PC üzerinden kolay bir şekilde oynanabiliyor. PvP oyun mantığını dino-dünya ile buluşturan bu yapım oldukça büyük bir oyuncu topluluğuna sahip. Dino Squad’daki ana amaç dinozorların bulunduğu bir dünyada rakipleriniz ile savaşmak ve onları alt etmek. Oyun içinde kendi dinozorlarınızı oluşturabilir ve onları adım adım geliştirebilirsiniz.

Dino Squad

Age of Magic PC üzerinden oynamak için 4 neden
Age of Magic PC üzerinden nasıl oynanır?

Age of Magic

Age of Magic PC üzerinden de oynanabiliyor. Özellikle mobil üzerinden RPG tarzı oyunları oynamayı seven kitleye hitap eden Age of Magic, uzun süredir mobil platformlardaki yerini koruyor. Özellikle grafik ve performans özellikleri de bu oyunun tercih edilmesinde büyük faktör. Birden fazla özelliğe ve yeteneğe sahip karakterleri yönetebildiğiniz Age of Magic BlueStacks ile PC üzerinden oynanabiliyor.

Age of Magic

Zero City PC indir
Zero City PC üzerinden nasıl indirilir?

Zero City

Zero City PC üzerinden de oynanabiliyor. Mobil simulasyon dünyasına yeni giriş yapan Zero City özellikle alışıla gelmiş oyun tarzı ve tatlı grafikleri ile kısa sürede oldukça yüksek puanlar elde etmeyi başardı. Beingame Limited tarafından piyasaya çıkarılan oyunda kendi takımınızı oluşturabiliyor ve zombilere karşı maceraya atılabiliyorsunuz.

Bilgisayarda Oynayabileceğiniz Mobil Oyunlar

Survival on Raft PC üzerinden nasıl oynanır
Survival on Raft PC üzerinden nasıl oynanır?

Survival on Raft

Survival on Raft oyunu ile en iyi hayatta kalma taktiklerini öğrenebileceksiniz. Raft, sizi epik bir açık dünyada okyanus maceralarına sokan eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyun. Güzel görünümlü bir sal oluşturmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, yemek yeyip su içerek hayatta kalın ve daima dikkatli olun, köpek balıkları size hiç olmadığı kadar yakın.

Survivor on Raft

StoneAge World
StoneAge World PC üzerinden nasıl oynanır?

StoneAge World

StoneAge World PC üzerinden de oynanabiliyor. Mobil MMORPG dünyasına yeni giriş yapan StoneAge World özellikle alışıla gelmiş oyun tarzı ve tatlı grafikleri ile kısa sürede oldukça yüksek puanlar elde etmeyi başardı. Ünlü oyun yapımcısı Netmarble tarafından piyasaya çıkarılan oyunda kendi karakterinizi oluşturabiliyor ve kendi seçtiğiniz bir adada maceradan maceraya atılabiliyorsunuz.

StoneAge World

Westland Survival
Westland Survival PC üzerinden nasıl oynanır?

Westland Survival

Westland Survival ile vahşi batı zamanında geçen bir kovboy olun. Bir macera ve MMORPG olan bu oyun içerisinde soluğu kesilmeyen rekabetler ve kurak iklimde, madenler, ağaçlar ve hayvanlardan sağladığımız kaynaklar, kuyudan çektiğimiz sular ile hayatta kalmaya çalışıyoruz. Amerikalı Yerlileri ile ticaret yap, tuzaklar kur ve Meksika’da düello yapın. Bu vahşi batı döneminde kovboy olmak ve kesintisiz maceranın tadını çıkarmak istiyorsanız en iyi Android oyun emülatörü olan BlueStacks’i kullanmalısınız. Böylelikle oyunda normalden fazla aktif olarak daha hızlı gelişebilirsiniz.

Westland Survival

Empire Rising Civilization PC üzerinden nasıl oynanır?
Empire Rising Civilization PC üzerinden nasıl oynanır?

Empire Rising Civilization

Empire Rising Civilization PC üzerinden de oynanabiliyor. Özellikle strateji tarzı oyunları seven oyunculara yönelik olan bu oyun, neredeyse 1 yıldır mobil platformlardaki yerini koruyor. Strateji türündeki oyunlarını mobil cihazlardan oynamak birçok sorunu da beraberinde getiriyor. Mobil cihazınızda bu tarzda bir oyunu oynamanız ısınma problemi ve performans düşüklüğü sorunlarının yanı sıra oyun içi kontrollerde ve FPS konusunda da sorun yaşamanıza olanak sağlayacaktır.

Empire Rising Civilization

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts