BlueStacks 4 ile Oynayabileceğiniz 5 Mobil Strateji Oyunu

strateji oyunları

Bilgisayarda Oynanan 5 Mobil Strateji Oyunu

Mobidictum olarak siz mobil oyun severlere tavsiyelerde bulunmaya devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda sizleri oldukça heyecanlandıracak 5 mobil strateji oyunu listeledik. Ama tabi ki bu listemizin başka bir özelliği daha var. Listemizde yer alan bütün oyunları mobil oyunları bilgisayarda oynamaya yarayan Android emulatorü Bluestacks 4 ile kolaylıkla bilgisayarda oynayabileceksiniz. Böylece oyun zevkiniz kesintiye uğramayacak!

Şimdi fazla uzatmadan bilgisayarda oynayabileceğiniz 5 mobil strateji oyununa göz atalım.

Kings of Avalon: Dragon Warfare

2017’nin en gözde gerçek zamanlı ve ortaçağ temalı MMO strateji oyunu olan Kings of Avalon: Dragon Warfare‘da şehrini geliştirerek, askeri birlik eğiterek ve ejderhanı büyüterek Ekskalibur için hazırlık yap ve ejderha ruhunun güçlerinden yararlanarak ele geçir. Dünyanın her yerinden oyuncularla ittifak kurarak zaferini garantileyebilir ve tahtına sahip çıkarak ve krallığının tarih boyunca hatırlayacağı efsanesi olabilirsin.Ayrıca Kings of Avalon’u telefonlarınızdan oynayabildiğiniz gibi artık bilgisayarınızdan da oynayabilirsiniz.

Kings of Avalon: Dragon Warfare‘ı BlueStacks 4’ten hemen indirerek oyun zevkini kesintisiz yaşayabilirsiniz.

Kings of Avalon
Kings of Avalon: Dragon Warfare

Guns of Glory

Sıradaki oyunumuz Guns of Glory. Oyun Diandian Interactive Holding tarafından oyun severlere sunuluyor. Oyunun hikayesinde kötü duruma düşmüş olan bir krallığınızın yeniden yükseltmeye çalışıyorsunuz ve bunları yaparken de krallığınıza düşman diğer krallıkların üstesinden gelmeye çalışacaksınız.

Guns of Glory’i bilgisayarda oynamak için BlueStacks 4’ü kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra sizin için hazırladığımız Guns of Glory rehberini inceleyebilirsiniz.

Guns of Glory
Guns of Glory

Brutal Age: Horde Invision

Sıradaki oyunumuz tap4fun‘dan Brutal Age: Horde Invision. Oyun taş devri dönemde başlıyor ve kabilenizi giderek geliştirerek güçlenmeye çalışıyorsunuz. Güçlendikçe haritada yer alan rakiplerinizin bölgelerini de yakıp yıkabilirsiniz. Arazine dağ, göl, orman veya bataklık gibi şekiller vererek rakipleriniz için zorluk kendiniz için bunların getirdiği ek özelliklerle birlikte avantaj yaratabilirsiniz.

Brutal Age: Horde Invision‘u BlueStacks 4 ile indirerek bu eşsiz oyunun keyfini kesintisiz yaşayabilirsiniz.

Brutal Age: Horde Invision
Brutal Age: Horde Invision

Final Fantasy XV: A New Empire

MMORPG tarzında ücretsiz bir mobil macera oyunu olan Final Fantasy XV: A New Empire‘da tarihinizi yazarak kaderineze yön verin. Engin krallıklarda yolculuk edin, büyülü kaynaklar toplayın, inşaat yapın ve tarihin en güçlü İmparatorluğunu kurun. Takım arkadaşlarını büyü kullanarak savunabilir, dünyanın her yerinden milyonlarca oyuncuyla düşmanlarını bozguna uğratabilirsiniz. Kristali kontrol altına alı bölgeye hükmedecek güce ve stratejiye sahip misin? Bunu öğrenmenin en kolay yolu Final Fantasy XV: A New Empire‘ı bir an önce indirerek oynamaya başlamak.

Final Fantasy XV: A New Empire
Final Fantasy XV: A New Empire

Savaş Meydanı

Son oyunumuz Netmarble’dan Savaş Meydanı. Oyunda birliğindeki askerleri kullanarak, savaş stratejini ve becerilerini mükemmelleştirerek orduna yön ver ve savaşın gidişatını değiştirmek için askerlerini seç ve rakiplerinin üstesinden gel. Savaş Meydanı ile kendi birliğinizi kurabilir ve güçlendirebilirsiniz. Gerçek oyuncularla eş zamanlı olarak rütbe atlamak için mücadeleye bir an önce başlamalısınız. Ekipmanları ve karakter kartlarını topla ve en korkusuz birlik seninki olsun. Savaş Meydanı birliklerinin ihtiyaç duyduğu komutan olmaya hazır mısın? Hemen BlueStacks 4 ile Savaş Meydanı‘nı indirerek rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz.

Savaş Meydanı
Savaş Meydanı
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Posts