BlueStacks 4 ile Oynayabileceğiniz 5 Mobil Masa Oyunu

Masa Oyunları

Masa oyunları genelde düşünceye odaklı oyunlardır ve kazanmak için bir strateji oluşturmayı gerektirmektedir. Biz de bugün sizleri hem düşündürüp hem de eğlenmenizi sağlayacak BlueStacks 4 ile oynayabileceğiniz 5 mobil masa oyununu listeledik. Bu oyunlara kesinlikle göz atmalısınız.

Paramanya

Paramanya, Netmarble tarafından geliştirilen, Türkiye’nin ve dünya’nın en güzel şehirlerine; evler, oteller ve şehir simgeleri kurabileceğin, bolca para kazanabileceğin zar atmalı online strateji masa oyunudur. Oyunda karakterin ve şanslı zarınla rakiplerinden toplayabildiğin kadar kira toplayıp masanın en zengini siz olun ve oyunu kazanın. İster ailenizle, ister arkadaşlarınızla birlikte dilediğiniz her yerden 3G, 4.5G veya wi-fi ile oynayıp eğlenceye ortak olabilirsiniz!

Paramanya oyunu içindeki chat özelliğini kullanarak rakiplerin veya takım arkadaşın ile sohbet edebilir ve yepyeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Facebook girişi sayesinde online olan arkadaşlarını kurduğun odaya davet edip hemen oyuna başlayabilirsin. Paramanya’yı BlueStacks 4 ile birlikte indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Paramanya
Paramanya

101 Yüzbir Okey Plus

Neredeyse hepimiz hayatında bir kere de olsa Okey oynamıştır. Sıkıcı zamanlarda yardımımıza koşen 101 Yüzbir Okey Plus, dünya üzerinde 10 Milyondan fazla kullanıcı tarafından oynanıyor ve Facebook‘ta da en popüler oyunlardan biri. 101 Yüzbir Okey Plus’ta online olan arkadaşlarınızı görebilir ve tek tıkla masalarına katılıp birlikte oynayabilir, sohber ederek sosyal çevreni genişletebilir veya Facebook hesabınız dışında dilerseniz misafir olarak da oynayabilirsiniz.

101 Yüzbir Okey Plus
101 Yüzbir Okey Plus

Backgammon – Loard of the Board

Bu zar oyununda ustalaşarak deneyiminizi artırın. Ayrıca para kazanın ve liderliğe doğru emin adımlarla ilerleyin. 1v1 oyunlarda ya da çok oyunculu tavla turnuvalara katılabilirsiniz. Tavla oyununda ilerleyip seviye atladıkça veya liderlik panosunda yükseklere çıktıkça, yeni ve heyecan dolu içeriklerin kilidini açabilirsiniz. Diğer yetenekli oyunculara meydan okuyup bu çekişmeli mücadeleyi kazanın.

Diğer tavla ustalarına karşı oynarken, her saniye önemlidir! Kendi tavla stratejine odaklanıp, tavla kurallarını ve uygulama kurallarını bir kenara bırakıp gerçek potansiyeline ulaş. Adımlarını sayarak vakit harcamaktansa, bir sonraki hamleni planla ve rakibine taş çıkar!

  • Büyüleyici Grafikler
  • Kolay, Eğlenceli Oyun Tasarımı
  • Heyecanı Giderek Artan Seviyeler
  • Eğlenceli Sohbet Seçenekleri
  • Canlı Turnuvalar
  • Oyuncu İstatistiği Profilleri
  • Zar Atma – Tamamen Rastgele
  • Bonus, Yüzük, Kupa, Ödül Hediyesi ve Daha Fazlası
  • Eşsiz, Çekişmeli Liderlik Panoları

Backgammon – Loard of the Board’ı BlueStacks 4 ile oynayarak rakiplerinizin çok daha rahat bir şekilde üstesinden gelebilirsiniz.

Backgammon - Loard of the Board
Backgammon – Loard of the Board

Lichess

Bir diğer masa oyunumuz ise Lichess. Satranç oyuncuları genelde çevrimdışı oynamaktansa online oynamayı daha çok tercih etmektedir. Ve Lichess’de tam da bu isteği karşılamakta. İsteyenler için çevrimdışı senaryoları çözümleyebilecek, dileyenler de online modda zorlu rakiplerle karşılaşabilecek. Maçları kazandıkça global puanınız artacak ve karşınıza gelen rakiplerin zorluğu da puanınıza göre değişiklik gösterecek.

Lichess
Lichess

Glow Hockey

Glow Hockey, klasik atari oyununun dijital versiyonudur ve oyunda yer alan bir diski kaydırarak karşı takımdaki rakibinize gol atmaya çalışmaktasınız. Rakibinize golleri atıp kazanmak istiyorsanız rakibinizin sizin kalenize gol atmasını engellemek için diske vurmalısınız. Geri atış yapmak için de raketinizi hareket ettirip diske vurmalısınız.

Oyunun seçeneklerinde oyun masasının görüntüsünü ve raketinizin rengini değiştirmek de mevcut. Zorluk derecesini de ayarlayabilir ve bazı özel efektleri devre dışı bırakabilirsiniz. Glow Hockey’i BlueStacks 4 ile indirip diskleri kırmaya başlayın!

Glow Hockey
Glow Hockey
Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler