Boxing Star Google Play Store’da Yerini Aldı!

Boxing Star

Boxing Star ile Ringlerin Kralı Olun!

Boxing Star, geliştiriciliğin FourThirtyThree Inc.‘nin üstlendiği Android için üretilmiş bir boks oyunudur. Oyunu oynadıkça ve rakiplerinize üstün geldikçe çeşitli ekipmanların ve muhteşem boksörlerin kilitlerini açabilirsiniz.Ayrıca ring yerine farklı mekanlarda da maçlara çıkabilirsiniz.

Boxing Star’da rakibinize karşı saldırılar oluşturup, size rakibinizden gelecek olan saldırılara karşı gardınızı alıp onları misillemeniz ve engellemeniz gerekmekte, aksi halde şiddetli aparkatlara ve sağlı sollu kroşelere mağruz kalabilirsiniz. Rakibinizin saldırılarını dodge’layıp mükemmel saldırıyı oluşturmak için vuruş yapacağınız yönleri seçmelisiniz.

Boxing Star

Dünya Şampiyonu Olmaya Hazır Olun!

Zirveye ulaşmak ve bir sonraki boks yıldızı olmak için gereken özelliklere sahip olduğunu mu düşünüyorsun? Öyleyse boks dünyasına girin ve tüm maçlarınızı kazanın! Dünya Şampiyonu olmak için en düşük seviyeden şampiyonluğuna giden yolda maçlarınıza caddelerden başlayarak rakiplerinizi alt etmeye çalışıyorsunuz.

Rakiplerinizin üstesinden geldikçe kahramanınızı kendinize özel eldivenlerle donatabilir ve Mega Punch ile Knock’em Out gibi yeteneklerinizi öğrenerek onları geliştirebilirsiniz.

İyi bir boksör, ringde ayakta kalabilmek için çok sıkı bir şekilde çalışması gerekiyor. Bu oyunda da diğer yönde bir istisna gözükmüyor. Güçlenebilmeniz için sıkı antrenmanlar yapacaksınız ve story modunda bir şampiyonaya katılacaksınız. Ona bağlı olarak çeşitli yetenekleri ve birçok farklı boksörlerin kilidini açmak için bir sürü farklı eldiven bulunuyor. Kendi karakterinizi oluşturup oluşturmamak ve farklı özellikleri açmak tamamen size kalmış durumda.

Son olarak, Çok oyunculu ve Lig modunda başkalarına karşı maçlara çıkabilirsiniz.

Boxing Star’da Özellikler Neler?

  • Rakibinizin saldırılarını önleyip mükemmel bir saldırı yapmak için planlarınızı uygulayın
  • Dövüşçünüzü Hikaye modunda sokaklardan ringlere taşıyın ve Dünya Şampiyonalarına kadar ilerlerken sıkı sıkıya çalışın.
  • Boks dünyasının tüm tuhaf ve vahşi boksörleriyle tanışın ve arkadaş olun.
  • Kendi özel dövüş stilinizi tanımlamak için güçlü özel eldivenler toplayın ve bunları güçlü beceriler ve araçlar ile birleştirin.
  • Lig modunda diğer oyunculara karşı savaşın ve en iyisi olduğunuzu herkese kanıtlayın!

Oyunun tanıtım videosunu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz ve oynamak için bir an önce Boxing Star’ı Google Play Store‘dan ücretsiz bir şekilde indirip oynayabilirsiniz.

Ringler ve şampiyonluklar seni bekliyor, Knock Out edilecek çok rakip var, bir an önce yerini alıp Dünya Şampiyonu olma yolunda emin adımlar at.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili İçerikler